Yaralı Kalbim 38.Bölüm Özeti – 14 Mart Pazar

Arjun Büyükannenin Hayatını Kurtardı!

Yaralı Kalbim 38.bölüm özetinde Geet ve Maan arasında atışmalar devam ederken Annie de Arjun ile bir kez daha karşılaşıyor. Bu zamana kadar Annie sormadığı Dev abisini düğün davetiyesinde adını göremeyince böyle bir abisi olduğu aklına gelir. Ayrıca Arjun büyükannenin hayatını kurtaracak. Yaralı Kalbim 38.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet den daha fazla ayrı kalmamak için ona bir cep telefonu hediye etmeye karar verir. Ama Geet bunu evlenmeden kabul edemeyeceğini söyler. İkisinin bu tatlı atışmaları büyükanne ve Annie’yi güldürür.

Maan Geet’e telefonu verebilmek için şirketteki herkese telefon hediye eder. Bu durumda Geet cep telefonunu alır. Maan hemen ofisine gidip bu anın tadını çıkarır. Hemen Geet’i arayacaktır. Geet’in arkadaşı telefonun rengini beğenmez hemen Geet’in telefonuna uzanıp alır. O sırada Maan arar. Karşıda Geet’in sesini duymak varken başkasının sesini duyar. Maan şaşırır hemen Geet’e tavır alır. Onun kendisiyle konuşmak istemediğini sanar.

Annie ise düğün organizasyon işini halletmek için yola koyulur. Görüşmeye gittiğinde Arjun’la karşılaşır. Annie asla onunla bir iş yapmayı düşünmediğini söyleyip oradan ayrılır.

Geet ve Maan evde düğün davetiyesi seçiyordur. Düğün davetiyesi rengi seçimi de ikilinin arasında atışmaya sebep olur. Büyükanne düğünü iptal edeceğini söyleyince ikisi de geri adım atar ve gülüşmeye başlar.

Yaralı Kalbim 38.Bölüm Özeti- Annie’nin Aklına Dev Abisi Gelir!

Yaralı Kalbim 38.Bölüm Özeti- Annie’nin Aklına Dev Abisi Gelir!

Diğer yandan Annie ve Arjun tekrar karşılaşır. İkili artık sık sık karşılaşmaya başlamıştır. Ofiste Annie düğün davetiyesini incelerken Dev abisinin adını göremez. Kaç bölüm sonra Annie ilk defa Dev abisinde bahseder. Tasha gelip sizin olanlardan haberiniz yok hepsi Geet’in yüzünden deyip dolduruşa getirmeye çalışır. Annie’ni kafası karışır. Eve gidip Dev ve Naintara’ya neden düğün davetiyesi basılmadığını sorar. Büyükanne durumu geçiştirmeye diğerleri de kaçamak cevaplar vermeye başlayınca derin bir sessizlik olur.

Dev ve büyükanne düğün organizasyonu için görüşmeye giderler. Büyükanne telefonu çalınca ayaküstü konuşmaya dalar. O sırada binada işçiler çalışıyordur. Büyükanne de tam bu binanın altında duruyordur. İşçilerin elinden boru kayar. Büyükanne büyük bir tehlike atlatır. Çünkü onu Arjun kurtarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.