Yaralı Kalbim 37.Bölüm Özeti – 13 Mart Cumartesi

Naintara’nın Kardeşi Arjun Geldi! Arjun’un Amacı Ne?

Yaralı Kalbim dizisi 37.bölüm özetinde Maan kardeşi Annie ile Geet hakkında konuşur. Yakında Geet ile evleneceğini bu yüzden aralarını iyi tutmasını ister. Annie de abisine söz verdiği için gecenin bir yarısı Geet’in yanına gidesi tutar. Karanlıkta ilerlerken Geet ve Annie birbiriyle çarpışır. İkisi de çığlık çığlığa bağırır. Geet hemen ışıkları açar. İkilinin karanlıktan korkmak gibi ortak özelliği çıkmıştır. Hemen bunun üzerine muhabbeti ilerletip Maan’ı çekiştirmeye başlarlar. İkili arasında buzlar erimiş gibi gözüküyor. Yaralı Kalbim 37.bölüm özeti devam ediyor.

Annie abisiyle vakit geçirmek için fırsat kollasa da Maan’ın gözleri her yerde Geet’i arar. Geet sabah erkenden ofise gitmiştir. Maan ofise gittiğinde herkesin erkenden ofise gelip çalıştığını fark eder. Ama yine kimse haber vermediği için triplenir. Gün böyle sessiz sakin başlamışken kapıda Naintara gözükür. Herkes Naintara’nın gelişine odaklanır. Maan Naintara’nın gelişine sessiz kalmıştır. Bu durumu da Naintara garipser. Naintara’yı durduran Geet olur. Geet Naintara için uzaklaştırma kararı çıkartmıştır. Polisler eşliğinde Naintara dışarı çıkartılır.

Naintara herkesin içinde bir kez daha küçük düşmenin ardından iyice asabileşir. Evinde her yeri kırıp döker. Derginin arasından düşen bir fotoğrafa gözü takılır. Fotoğrafa ağlayarak bakıp lütfen artık dön der.

Evde de Annie büyükannesiyle ilişkilere dair konuşmalar yaparlar. Annie hayatına girmesini istediği kişi hakkında yorumlar yapar. O sırada Annie’nin bahsettiğinin aksine zıt karakterde birisi gösterilir.

Yaralı Kalbim 37.Bölüm Özeti -Naintara’nın Kardeşi Arjun Geldi!

Yaralı Kalbim 37.Bölüm Özeti -Naintara’nın Kardeşi Arjun Geldi!

Naintara’nın kapısı çalar. Fotoğrafa bakıp dönmesini istediği kişi gelmiştir. Bu kişi Naintara’nın kardeşi Arjun’dur. Arjun ablasına kızgındır. Nasıl olurda ablasını kendisini düşünmeden intihar etmiştir. Ablası hemen sevdiği kardeşine havadan başına gelenleri yalan yanlış anlatır. Bir yandan da sözde çok sevdiği kardeşini Maan hakkında dolduruşa getirir. Arjun eline silah alır. Bu psikopatta şimdi Kurana ailesine saracak diye beklerken silahı kendine doğrultur. Ablasına aynı acıyı hissettirmek istiyordur. Ablası özür dileyip sarılır.

Annie ve büyükanne Geet ve Maan’ın heyecansız ilişkisine hareket katmak için bir oyun planlarlar. Maan’ı Geet’in yanında gördüklerinde geleneklere aykırı hareket ettikleri için kızmaya başlarlar. Büyükanne ikisini de azarlar. Ceza olarak da ikisine günlük yarım saat görüşebilme izni verir. Maan oldukça strese girer. Maan yine Geet’in ofise gelemeyeceğini duyunca aklı başından gider. Annie Geet’in yerine işe gidip abisine yardım edecektir.

Annie’nin gelişine ofistekiler hiç sevinmez. Herkesin gözü Geet’i arar. Annie planlarından ofistekilere de bahsetmek ister ama kimse onu dinlemek istemez. Annie en son Geet’in iyiliği için deyince herkes toplaşır ve Annie’nin planını dinlemeye başlar.

Yaralı Kalbim 37.Bölüm Özeti – Naintara ve Arjun Ofiste!

Yaralı Kalbim 37.Bölüm Özeti – Naintara ve Arjun Ofiste!

Maan ise ofise Geet’in geri dönebilmesi için herkesi bezdirmeye çalışır. Ofiste yine büyük bir kargaşa hakimdir. Dosyaların biri gidiyor biri geliyordur. Maan hiçbir işi beğenmez herkesi koşturup durur. Annie bile çok yorulmuş büyükannesine dert yanıyordur. Büyükanne gelip Maan ile konuşmaya çalışır. Ama o sırada yine first lady edasında Naintara podyumda görünür. Geet olmadığına göre ofise girebileceğini söyler.

Annie de Arjun’la gergin bir karşılaşma yaşar. Araba park ederken Annie’nin kapısına çarpar. Annie laflarıs sıralayınca Arjun da Maan gibi kasıntı hareketler yapar, Annie ile hiç konuşmaz.

Maan Naintara’yı durdurduğunda Arjun ablasının yanına gelir. Maan’a ablasının hisselerini uzatır. Size ait olan sizindir der. Naintara kardeşinin ne yapmaya çalıştığını anlayamaz. Arjun ablasının sağlık durumunu öğrenip geldiğini onu buradan uzaklara götürmek istediğini bu yüzden şikayetlerini geri çekmelerini ister. Maan bunlara karşı çıkar. Doğal olarak tüm bunlar birer plandan ibaret olabilir. Ama büyükanne Arjun’a istediğini yapacaklarını söyler.

Öte yandan Annie abisinin düğün organizasyonuyla ilgileniyordur. En iyi organizatöre ulaşmaya çalışır ama adam Annie’nin telefonlarına bilerek çıkmıyordur. Bu kişi de yine Arjun’dur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir