Yaralı Kalbim 36.Bölüm Özeti – 12 Mart Cuma

Maan’ın Kardeşi Annie Geldi! Geet ve Annie Birbirini Sevmedi!

Yaralı Kalbim 36.bölüm özetinde Dev artık Naintara’nın yaptıklarına tahammül edememiş ve ona boşanma davası açmıştı. Naintara köşeye sıkışır. Büyükanneyi arayıp ona yardım etmesini ister. Lakin büyükanne Naintara’nın kendi hatalarının sonucuna katlanması gerektiğini vurgular. Büyükannesinin konuşmasını duyan Maan telefonu alıp bu aileyle hiçbir bağının kalmadığını söyler. Maan bunları söylerken Naintara ise çok öfkelidir. Maan’ın sesini duymak bile onu hırslandırır. Yaralı Kalbim 36.bölüm özeti devam ediyor.

Büyükanne Naintara hastane olduğu için Maan ve Geet’in bu evliliği ertelemesini istemişti. Bunu isteme sebeplerinden birisi de Geet’in yapılan dedikodulardan zarar görmesini engellemek. Naintara’nın bunca kötülüğünden sonra aralarına girmesine izin vermeyip düğün tarihini kararlaştırmak için pederi çağırdığını söyler. Maan’ın gözlerinin içi güler. Bu güzel haberi Geet’e vermek için yanına gider. Ona Maan ve Geet evleniyor yazıp kağıdı kapıdan atar. Geet okuyunca şaşırır. Maan gelip evlilik ilanını haber verir. Geet tüm bunlar rüya gibi gelse de çok mutlu olmuştur.

Büyükanne Maan’ın düğününe katılması için birini arar. Bu Maan’ın kız kardeşi Annie’dir. Annie abisinin hiç haber vermeden evlenecek olmasına içerlemiş ve hemen Delhi’ye geleceğini söyler.

Yaralı Kalbim 36.Bölüm Özeti – Geet ve Annie’nin İlk Karşılaşması!

Büyükanne ile Geet düğün alışverişine çıkmışlardır. Geet alışveriş bittikten sonra ofise dönecektir. Araba beklerken Annie de Delhi’ye gelmiştir. O anda sokak röportajı yapanlar Geet’e mikrofon uzatır. Hint ve Batı kültürü ile alakalıdır. Geet soruyu yanıtlarken Annie de Geet’e karşıt fikir beyan eder. Geet ve Annie’nin ilk karşılaşması böylece gerçekleşmiş olur.

Annie abisini defalarca aramış ama ulaşamamıştır. Toplantı için herkes yerini almıştır. Toplantı esnasında Maan telefonu fark eder. Kardeşi defalarca aramıştır. Maan toplantının ortasında acil bir işinin olduğunu söyleyip çıkar. Sunuma Geet’in devam etmesini söyler. Geet sunumu başarılı şekilde sunar. Herkes çok beğenir. İmza atılması için Maan beklenir. Geet Maan’ı aradığında kardeşi açar. Patronuyla saygısız bir şekilde konuştuğu için Annie, Geet’i azarlar. Geet telefonu bir kadının açmasına mı yok suratına kapanmasına mı şaşırsın bilemez. Şımarık kız abisinin yakasını bırakmaz ofise de gitmesini istemez.

Maan ve Annie eve gelince büyükanne sevinçle karşılar. Geet Maan’ın bir kardeşi olduğunu bilmiyordur. Üstelik kardeşi diye atıştığı kız çıkmıştır. İkili birbirinden hiç hoşlanmaz. Birbirlerini görünce de zaten şoke olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.