Yaralı Kalbim 35.Bölüm Özeti – 11 Mart Perşembe

Naintara İntihar Ediyor!

Yaralı Kalbim 35.bölüm özetinde Naintara partide Geet’e zarar vermeye çalışmış ama en büyük darbeyi yakınlarından görüp yalnız kalmıştı. Hatalarından ders çıkarmak yerine daha çok hırslanan Naintara yeni planını devreye sokar. Bu planıyla Dev’i yeniden tehdit edip bir yol ayrımına sokacaktır. Yaralı Kalbim 35.bölüm özeti devam ediyor.

Maan partide Geet’i yeniden müstakbel eşi olacağını ilan etmiş onu yeniden kendi evlerine getirmiştir. Geet burada da kısa süreli baygınlık yaşar.

Mera ise Dev’in yanına gelip partide olanları anlatır. Geet ve Maan’ın yeniden birleşmesini ikisi mutlulukla karşılar.

Maan, Geet’in artık dedikodulardan dolayı zarar görmemesini hiç kimsenin onu üzmesini istemiyordur. Bu yüzden hemen evleneceklerdir. Geet’in çocuğunu da gelecekteki mutlulukları olarak tanımlar.

Yaralı Kalbim 35.Bölüm Özeti – Naintara İntihar Ediyor!

Yaralı Kalbim 35.Bölüm ÖzetiNaintara İntihar Ediyor!

Naintara tüm olanlardan sonra Mera’nın evine gelir. Dev’e sonsuza kadar dönmeyeceğini buradan ayrılacağını artık herkesin mutlulukla yaşayacağını dile getirir. Mera ise şaşkınlıkla dinler. Dev ise Naintara’nın yine numaradan sözler söylediğinin farkındadır. Naintara gitmeden sadece birkaç dakika daha Dev ile eski günlerin hatırına kalmak istiyordur. Naintara içecek doldurur. Bardağın birine de zehir doldurur. Zehri Dev’e vereceğini düşünürken kendisi içer. Naintara ayakta duramazken Dev’e hayatını son vermek istediğini söyler.

Ertesi sabah Maan Geet’i kolundan tutup büyükannesinin karşısına çıkarır. Maan, Geet ile mutlu olduğunu artık evlenmeleri için hiçbir sebep olmadığını sadece büyükannesinden hayır duasını istediğini söyler. Büyükanne konuşacağı sırada Dev hastaneden arar. Naintara’nın yaptıklarını anlatır. Büyükanne ve Maan Geet’i evde bırakıp hastaneye giderler.

Naintara ise hasta yatağında hemşireye bir şeyler yazar. Daha sonra hastaneye polis gelir. Geet’i kaale almayan polis Naintara’nın lafıyla hastaneye geliyor. Kurana ailesinin Naintara’yı öldürmek istediğini söyler. Aile ve polis arasında kısa bir gerilim yaşanır. Mera yapılanları nasıl seferber olduklarını anlatır.

Bu olaydan sonra Dev soluğu Naintara’nın yanında alır. Adam Naintara’yı hastaneye getirdiğine pişman olmuştur. Naintara gayet formunda Dev’e köşeye sıkıştırmanın derdinde. Hapishaneye tekrar girmemek için böyle bir oyun tezgahlamıştır. Eğer Dev kabul etmezse Geet dahil tüm Kurana ailesini hapse attırmakla tehdit eder.

Büyükanne ise Naintara bu haldeyken Maan’dan evlilik işini ertelemesini ister. Maan sözünü yerine getiremeyeceği için üzgündür.

Yaralı Kalbim 35.Bölüm Özeti – Dev Naintara’dan Boşanacak mı?

Yaralı Kalbim 35.Bölüm Özeti – Dev Naintara’dan Boşanacak mı?

Dev Naintara’nın teklifinden kimseye bahsetmez. Hastane koridorunda Mera ve Dev konuşuyordur. Naintara yine Mera’yı Dev’in yanında görünce bozulur. Dev’in aklını çelmesinden çekinir. Dev oradan ayrılır ayrılmaz Naintara Mera’nın yanına gidip herkesin içinde bağırıp Mera’yı utandırmaya çalışır. Mera eve gözü yaşlı şekilde gider. Dev konuşmaya başlayınca Mera da Dev’e patlar. Dev Mera’nın bu sinirli halinin altında Naintara’nın parmağı olduğunu anlar.

Dev tekrar hastaneye döner. Naintara yine keyifle güler. Planının tıkır tıkır işlediğini düşünüyordur. Ama Dev boşanma belgelerini Naintara’ya fırlatıp çıkar. Nintara bu bölümün sonunda yine ağlayan ve yalnız kalan olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.