Yaralı Kalbim 34.Bölüm Özeti – 9 Mart Salı

Naintara, Geet’i Öldürmek İstiyor !

Yaralı Kalbim 34.bölüm özetinde Geet ve Maan arasında yaşanan son gelişmelerden sonra Maan Geet’in ağzından sevgi sözcüklerini duymak ister. Geet ise ilk adımı Maan’dan duymak istediğini söyler. İkili arasında tatlı atışmalar böyle devam ediyordur. Araya girmeye çalışanlarınsa yeni planları vardır. Naintara Sweety’i kullanır. Sweety evinde yapacağı parti organizasyonu için Geet’in onunla gelmesini ister. Yaralı Kalbim 34.bölüm özeti devam ediyor.

Büyükanne Dev ve Naintara’nın hapisten çıktığını öğrenmişti. Bunun için Dev ile görüşmek ister ve Mera’nın evine gelir. Büyükanne Dev’den Naintara için kanıt toplamasını ve tekrar hapse yollamasını ister. Dev ve Maan’ın tekrar barışabilmesi için büyükanne böyle düşünür.

Geet ve ofis çalışanları Sweety’nin partisi için hazırlık yapmaya gelmiştir. Sweety hemen Naintara’yı arayıp rapor verir. Naintara Sweety’den Geet’i depoya yönlendirmesini ister. Geet’i orada biraz korkutacağından bahseder. Naintara Sweety’e gerçek planından bahsetmez. Sweety Geet’i süslemeleri alması için depoya gönderir.

Geet depoya gittiğinde kutuları aramaya başlar. Geet kutuları oynattıkça yukarıdaki avize de senkron bir şekilde hareket ediyordur. Naintara avizenin Geet’in üstüne düşmesini ve çocuğunu kaybetmesini hedefliyordur. O sırada Maan’dan telefon gelir. Maan Geet’den seni seviyorum cümlesini duymak için aramıştır. Yanında da Sasha ikilinin aşk dolu konuşmalarına yine katlanamaz 🙂 Geet şakasına Maan’a yanıma gelirsen söylerim der.

Yaralı Kalbim 34.Bölüm Özeti – Maan Geeti’i Kurtardı!

Yaralı Kalbim 34.Bölüm

Maan’ı saniyesinde Geet’in yanında görüyoruz. Kutuları tek başına kaldırmasına kızar. Maan kendisi yardım eder. Daha sonra son kutunun kalkmasıyla avize yere doğru iner. Maan fark edip Geet’i çeker. Maan çok korkmuştur. Geet’e sarılır. Geet de bir yandan Maan’ı sakinleştirmeye çalışır.

Sweety gözlerine inanamaz, çok korkar. Maan’ın gazabından Sweety kurtulamaz. Sweety korkmuş halde Naintara’yı arar. Naintara Maan’ın gelip Geet’i kurtarmasına çıldırır. Sweety’nin ise Naintara’nın kötü planlarından bihaberdir.

Akşam yine herkeste bir parti telaşı vardır. Partinin her zamanki gibi en güzel kızı Geet olmuştur. Hayran hayran Geet’e bakılır. Gecenin rüküşü bizce Sasha ve Tasha. Sasha gelip Geet’e laf sokmaya kalkar. Geet ise boşuna beni kıskanmayı kes artık , ben olmasam da Maan sana bakmazdı deyip Sasha’yı nakavt eder. Ayrıca Geet’in giyimiyle dalga geçen Sasha’nın da bu partiye sari giyip gelmiş olması dikkatlerden kaçmıyor.

Yaralı Kalbim 34.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Yaralı Kalbim 34.Bölüm

Geet’in gözleri her yerde Maan’ı arar. Maan ise hemen ortaya çıkmak yerine uzaktan Geet’in kendisini bekleyişini izler. Işıklar kapanır. Geet ve Maan dans etmeye başlar. Sasha gelip yine bir toplantı yumurtlar. Maan toplantıyı iptal etmesini söylerken Geet işine öncelik vermesi gerektiğini vurgular. Naintara’nın planı tıkır tıkır işliyordur. Maan’ı gönderen Naintara Sweety’den Geet’i yukarı yollamasını ister. Geet karşısında Naintara’yı görünce bozulur. Naintara yine ileri geri konuşur. Bunca şeyden sonra Geet’i nasıl olur da suçlayabiliyor. Naintara Geet’in bebeğinden kurtulmak istiyor. Bu yüzden Geet’i itip aşağıya düşürmeye çalışacak.

Naintara Geet’i iter. Onu tutuyor gibi yapar ve yardım ister gücünün kalmadığını söyler. Herkes aval aval aşağıdan izlemeye devam ediyordur.

Herkes yüreği ağzında Naintara’nın yapacaklarını izliyordur. Herkes Naintara’nın Geet’i öldürmeye çalıştığını anlar. Naintara Geet’in elini bırakır. Geet’in elini tekrar yakalayan Maan olur. Maan ve Geet bu kez çok korkmuştur. Maan çok sinirlenir. Ama kalabalığı fırsat bilen Naintara her zamanki gibi rol yapmaya devam eder. Herkesin bildiği hikayeyi tekrar anlatmaya başlar. Bilmiyordur ki kimse onu inandırıcı bulmaz. Sweety tüm bu yaşananlardan sonra Naintara’ya sırt çevirir. Sasha ise bunları yapacağını bilsem sana destek vermezdim der. Naintara tek başına kalmış herkes onu yanız bırakmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir