Yaralı Kalbim 33.Bölüm Özeti – 8 Mart Pazartesi

Naintara Ofiste Çalışıyor! Geet ve Maan Buzları Eritti!

Yaralı Kalbim 33.bölüm özetinde Maan ofis dışına çıkacakken bir telefon alır. Telefon hastaneden gelmektedir. Geet’in kontrollerini haber verir. Maan bunu unuttuğu için kendine çok kızar. Geet’in yanına gider. Geet o sırada kendini iyi hissetmiyordur ve bayılır. Sasha ise Naintara ile yaptığı antlaşma doğrultusunda Geet’in kapısını kilitler. Geet ve Maan kilitli kalır. Naintara ise ofise girer. Maan hastaneye gitmek için kapıyı kırmayı başarır ve Geet’e kucağına alıp dışarı çıkarlar. Maan karşısında Naintara’yı görünce şoke olur. Bir yandan da Geet’in Nayintara’yı görüp bir şok daha yaşamasını istemez. Naintara yine dört ayak üstüne düşmüş olur. Podyum çıkmış gibi Khurana şirketinde meraklı gözler etrafında uzun bir yürüyüş sergiler. Yaralı Kalbim 33.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet’i kucağından indirip Pinky’e emanet eder ve ikisinin hastaneye gitmesini ister. Maan’ın halletmesi gereken Naintara sorunu vardır. İkili ofisin önünde buluşur. Maan onu aşalayıp kovmaya çalışsa da yüzsüz Nantara’nın umurunda değildir. Kafasına koymuş ve Khurana şirketide söz sahibi olduğunu savunur.

Yaralı Kalbim 33.Bölüm Özeti- Geet Naintara’yı Gördü!

Yaralı Kalbim 33.bölüm Geet Naintara’yı gördü.

Maan Naintara’yı kolundan tutup şirketin kapısına kadar getirir. O sırada karşıdan Geet geliyordur. Naintara’nın sinsi yüzü gülmeye başlar. Geet karşısında Naintara’yı kanlı canlı görünce afallar. Naintara her zamanki hakaretleri eder.

Geet ofise gidip eşyalarını toplamak ister. Maan da onun gitmesini istiyordur çünkü daha fazla acı çekmesini istemez. Saf Dev ve Mera her yerde Naintara’yı araya dursunlar Naintara Dev’in ofisine yerleşmiştir.

Maan tekrar Naintara’nın odasına gidip Geet’e zarar vermemesi konusunda uyarınca Geet konuşulanları duyar. Bir kez daha Maan için üzülür. Maan yine Geet’i düşünüyordur ve onların hapisten çıkmasına yardım etmemiştir.

Geet tekrar Maan’ın peşinde özür dilemek için dolanır. Ofise yeni bir iş antlaşması için çatlak ünlücü bir şarkıcı gelir. Gelir gelmez de Maan’a sarılır. Maan’a sarılınca Geet’in yüzünde korkunç bir yüz ifadesi oluşur.

Konuşmak için ofise geçildiğinde Geet Maan ise konuşmanın bir yolunu arar. Toplantının ortasın dalıp kahve götürür ve altında özür dileyen bir not bırakır. Sasha Maan’ın kahve içemeyeceği hakkında konuşunca Maan Sasha’ya çıkışır ve Geet’in kahvesinden içer. Şarkıcı kadının dikkatini Geet çeker koşup sarılır. Kıyafetini çok beğenmiştir ayrıca kadın da Hoshiarpur’lu çıkmıştır. Aralarında sıcak bir bağ oluşur.

Maan Naintara meselesini yöneticilerle konuşmak için görüntülü bir toplantı ayarlar. Kameraları fark etmeyen Geet buraya da bodoslama dalar. Geet işe başladığında beri adama şirkette bir iş yaptırmadı. Adamlarda Geet’in konuşmasını duyar. Maan mahcup olup kameraları kapatır. Geet bu sefer toptan bir özür dileme konuşması yapar. Ama Maaan engeller. Artık kendisinden uzak durmasını ister. Çünkü durmadan Geet’e geçmişini hatırlattığını düşünür ona hak ettiği değeri veremediğini söyler. Şimdi bunlar konuşulduktan sonra Geet tekrar sindirir ve ofiste Maan’ı bulup konuşmak istediğini söyler. Tekrar özür dileyecektir. Anlaşılan bu ikiliyi 24 saat bir odaya kapatacaksın anca meselelerini özerler.

Yaralı Kalbim 33.Bölüm Özeti – Naintara’nın Yeni Planı!

Yaralı Kalbim 33.Bölüm Özeti – Naintara’ın yeni planı

Maan tekrar şarkıcı kadının projesi için toplandıklarında toplantıya dalar. Önceki müşteriden mesaj gelmiş gibi yaparak kendi duygularını Maan’a aktarır. Tabi herkes farkındadır. Büyük bir hayranlıkla ikiliyi izlerler. Maan da gözlerini ayıramaz . İkisi tüm buzları bu sayede eritmiş görünüyor. Şarkıcı kadın projesinde Geet’in de görev almasını ister.

Geet iş için koşturunca Naintara ve şarkıcı kadın birbirlerine sinsi bir gülüş atarlar. Bu kadını Naintara’nı tuttuğu apaçık ortadadır. Kadın Geet’i ofisten uzaklaştırmak için gelmiş gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir