Yaralı Kalbim 32.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazar

Naintara ve Dev Hapisten Çıktı!

Yaralı Kalbim 32.bölüm özetinde Maan Geet’i artık sevmediğini ona önemsemediğini göstermek için çiftlik evinde parti organize eder. Geet’e bu partiye dosya getirmesi için çağırır. Partiye Geet’in geldiğini gören Maan kızlarla dans etmeye Geet’in yüzüne bakmamaya onu kıskandırmaya çalışır. Parti de illa gıcık biri olacaktır. Bu kızla Geet’in arasında sürtüşme yaşanacak Maan da bunu fırsat bilip Geet’in kalbini kıracaktır. Yaralı Kalbim 32.bölüm özeti devam ediyor.

Geet Maan’ın görüp dosyayı vermek ister. Maan kızlara doğru yönelip onlarla dans etmek istediğini söyler. Geet’den hoşlanmayan biri onu havuza fırlatır. Geet havuzda boğulurken herkes onu izler. Suyun dibinden Maan çıkıp Geet’i kurtarır. Geet ilk tanışmamızda böyle olmuştu dese de Maan onu pek önemsemez. Geet’in söylenenler karşısında kalbi çok kırılır. Maan bu sefer onu gerçekten incitmiştir.

Yaralı Kalbim 32.Bölüm Özeti -Geet, Maan’a TOKAT Atıyor!

Yaralı Kalbim 32.BölümGeet, Maan’a tokat atıyor.

Adi ve Pinky Geet’in gitmesini ister, yangına körükle gitme diye uyarırlar. Ama Geet Maan’ın istediği zaman hakaret etmesinden çok sıkılmıştır. Onunla gerçekten ciddi bir konuşma yapacağını bekledik ama bu çok kem kümlü bir konuşmaydı. Maan hırsını alamadığı için Geet’in gözü önünde kızlarla dans eder. Geet dayanamayıp gittiğinde ise Maan Geet’in önünü keser.Aşırı hareketlerinden sonra Geet Maan’a tokat atmak zorunda kalır.

Bu arada Mera Dev’i evine getirmiş ve ona evinde bakıyordur. Şimdi birde Geet ve Dev aynı evde gizlice yaşıyorlardır. Geet bunu da öğrenirse bir kez daha yıkılacaktır.

Geet attığı tokattan dolayı pişman olur ve yine Maan’ın peşinde koşan o olur. Bizce Maan bunu hak etmişti. Geet utana sıkıla Maan’dan bir şekilde özür diler. Maan ise cevabını daha sonra vereceğini söyleyip gider.

Yaralı Kalbim 32.Bölüm Özeti – Maan Geet’i Azat Ediyor!

Yaralı Kalbim 32.bölüm Geet artık özgür…

Maan’ın verdiği cevap ise bu ilişkide Geet’i azat etmek ve daha fazla yanlışa sebebiyet vermemek. Bu yüzden de aldığı şirketi tekrar satıyor. Satın alan kişide Geet dahil herkesi işten atıyor. Adam keyfi halde şirket satın alıp geri devrediyor ve işçilerin akıbeti umurunda değil!

Geet olanlar karşısında yine Maan’ın yanına gider. Maan artık özgür olduğunu söyler. Bazen bu ikilinin arasında garip bir iletişim var ve ne konuştuğunu gerçekten çözemiyoruz. Maan işsiz kalan işçileri Geet dahil kendi işyerinde tekrar işe alır. Döndük dolaştık Geet yine Maan’ın yanında işe başlıyor.

Maan Geet’i görmemek için arşivde iş verir. Ama yine dayanamayıp Geet’i arayıp sesini dinleyip kapatır. Aynı şeyi Geet yapınca da kızıp durur.

Naintara ise hain planlarına başlıyor. Bu yüzden de kendi gibi kötü olan Sasha ile iletişim kuruyor. Bakalım Naintara’nın şirketle ilgili planı ne?

One Comment on “Yaralı Kalbim 32.Bölüm Özeti – 7 Mart Pazar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir