Yaralı Kalbim 30.Bölüm Özeti – 5 Mart Cuma

Maan Tüm Gerçeği Öğrendi! Dev ve Naintara Hapiste!

Yaralı Kalbim 30.bölüm özetinde Maan hastaneden çıkmıştır. Geet ve Maan terasta buluşurlar. Maan artık nişan gecesine dair sorularına cevap bulma niyetindedir. Bunun için Geet’in ağzından laf almak çok zor olacaktır. Çünkü Geet çok sessiz kalır. Maan’ı üzmeyi istemez. Çünkü Maan’ın duyacakları onun için çok sarsıcı olacaktır. Yaralı Kalbim 30.bölüm özeti devam ediyor.

Geet söyleyeceklerinin Maan ile arasını bozabileceğini söyler. Maan buna asla izin vermeyeceğini söyleyip Geet’e sarılır.

Yaralı Kalbim 30.bölüm – Maan Geet’e sarılıyor.

Diğer yanda Naintara ise yine tutuşmuş evi terk etme çabasına girmiştir. Dev’in çok dürüst olmaya başladığını Geet’in ağzında da bakla ıslanmayacağını düşünüp gitmek ister. Naintara böyle düşünürken Dev odaya gelir. Naintara ona da rol yapmaya başlar. Artık her şeyin normale döndüğünü Geet’in Maan için susacağını ikisinin aradan çekilip birlikte gitmeleri gerektiğini söyler. Dev ve Naintara anlaşır. Naintara böyle saf bir kocaya sahip olduğu için kendini şanslı hisseder. Ama Dev ise bu sefer kandıran taraftır. Naintara’ya tamam deyip kolundan tuttuğu gibi abisinin yanına götürüyordur. Naintara ise birlikte bir yolculuğa çıkacağını düşünür.

Yaralı Kalbim 30.bölüm – Naintara eceline gidiyor 🙂

Geet tüm cesaretini toplayıp nişan gecesi hayatını mahveden insanla karşılaştığını söyler. Maan neden benim yanıma gelip söylemedin diye sorar. Geet ise geldiğini ifade eder. Maan o geceyi düşünür. Geet’in yanına gelip Dev’i gördüğünü söylediği o an … Maan da bir anda şimşekler çakar. Zihninde sürekli aynı kelimeler dolanıyordur. Maan donup kalır. Bunun mümkün olamayacağını düşünür. Geet’e dönüp bu mümkün değil Dev asla böyle bir şey yapmaz diye tekrar eder. O anda bir ses duyulur. Geet’in söylediklerini Dev doğrular. Geet ve Maan sesin geldiği yöne doğru döner.

Yaralı Kalbim 30.bölüm – Nainata isyanlarda 🙂

Dev Naintara’nı elini sıkı sıkı tutmuş kaçmasını engelliyordur. Dev yaptıkları için özür dilerken Maan oradan kaçıp gitmek ister. Gerçeklerle yüzleşmek istemez. Dev konuştuktan sonra Maan 6 – 7 kere Dev’e tokat atar. Naintara da çaktırmadan oradan topuklayıp kaçar. Geet araya girip Maan’ı durdurmaya çalışır. Tam o anda görevliler gelip Maan’ın sipariş ettiği gülleri getirir. Geet gözyaşları içinden oradan ayrılır.

Yaralı Kalbim 30.Bölüm Geet Naintara’nın Pasaportunu Alıyor!

Geet koşarken Naintara ile çarpışır. Naintara almış valizini gidiyordur. Çarpışmanın etkisiyle pasaportunu düşürür. Şimdi de Naintara ve Geet konuşmaya başlar. Naintara Geet’in çocuğu hakkında ileri geri konuşunca Geet Naintara’ya tokat atar. Naintara da hiç utanma duygusu kalmamıştır. Geet onun pasaportuna el koyarak gitmesine engel olur.

Tutuklanma Zamanı

Maan polisleri arar. Büyükanne ise gördüğü manzara karşısında şoke olmuş gözyaşları içerisinde ve oldukça bitkin bir şekilde olayı izlemektedir. Geet olayı anlatır imzasını atar. Dev ve Naintara tutuklanır. Tabi Naintara sessizce gitmez. Büyükanneye onu kurtarması için yalvarır.

Magazin dünyası bu haberle çalkalanır. Gazeteler ve televizyonlarda Khurana ailesi ve Geet vardır. Maan Mera’yı arayarak Geet’in haberleri görmesine engel olmasını istese de pek mümkün olmaz. Geet bu haberi Sasha’nın yaydığını düşünür. Bu yüzden soluğu ofiste alır. Arkadaşları Adi ve Pinky’den yardım alır. Sasha’nın telefonunu almalarını ister. Böylece Sasha’nın telefondan basına haber sızdırdığı ortaya çıkar. Geet Sasha’yı rezil eder.

Geet ofisten çıkarken Maan ile karşılaşır. Daha sonra magazincilerde olaya dahil olur. Sorulan ve hakaret içeren birçok söylemde sonra Maan Geet benim karım olacak der. Geet’in elini de tutup arabaya binip giderler.

Yaralı Kalbim 30.Bölüm Özeti Devam Ediyor -Yanlış Anlaşılmalar

Maan eve gittiğinde büyükanne hastalanmış yatıyordur. Dev’i iki saatliğine serbest kalıp görmek istiyordur. Bu yüzden Maan’dan kefalet ödemesini ister. Geet odaya geldiğinde konuşulanları yanlış anlar. Maan’ın kendisini Dev’i dışarı çıkarmak için evlendiğini sanar. Ama daha sonra kendini toparlar ve Maan’ın böyle bir insan olmadığına kanaat getirir. Geet evden çıkarken Dev’in eve girdiğini görünce şoke olur. Maan’ın kefalet ödeyerek serbest kaldığını öğrenir. Ama iki saatliğine büyükanneyi ziyarete geldiğin bilmiyordur.

Ofiste ise kargaşa çıkmış yöneticiler durumu konuşmaya gelmiştir. Geet’in iş yerinden uzaklaştırılmasını savunurlar. Sasha ise bu durumda yüzünde gülücükler açar. Maan ise böyle bir şeyin mümkün olmayacağını yarı hisseleri onun üzerine geçireceğini ve evleneceğini duyurur. Sasha’nın bu durumda yine havası söner.

Geet ise soluğu ofiste alır. Esip gürler. Oda bir dolu insanı görmez. Maan ile evlenmeyeceğini haykırır. Maan ise pişman olacağın şeyler söyleme der. Aradaki sorunlar çözülmüşken yanlış anlaşılmalar çıktı şimdi de. Bakalım bu yanlış anlaşılmalar kısa sürede çözülecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.