Yaralı Kalbim 3.Bölüm Özeti- 5 Şubat Cuma

Maan, Geet’in Hayatının Aşkı mı Olacak?

Yaralı Kalbim dizisi 3.bölüm özetinde erkek tarafı birden ortadan kaybolmuştur. Ayrıca bir evdeki bir takının da kaybolduğu konuşulur. Psikopat Brij damat tarafının başka bir şehre gittiğini duymuş ve soluğu evde almıştır. Geet’in babası ise bir türlü babasına gizemli telefondan bahsedemez. Geet ise hayal kırıklığına uğramaktan korkuyordur. Yaralı Kalbim dizisi 3.bölüm özeti devam ediyor.

Damat tarafı eve gelmiştir. Geet’ e takı ve birçok hediye almışlardır. Kadınların yüzü gülüyordur. Ama Geet’in babasının içi hiç rahat değildir. Sonunda babasına gizemli telefonda bahsettiğinde ise babası ona şiddetle karşı çıkar. Dünürleri hakkında böyle düşünmesini hoş karşılamaz.

Geet’in babası Daarji’nin aksine ertesi sabah gizemli kadınla buluşmaya gider. Tesadüf odur ki damat tarafının gelini de oradadır. Geet’in babasının ağzını arar. Geet’in babası kadını atlattıktan sonra gizemli kadın gelir damat tarafını neden hiç araştırmadıklarını sorar. Bir nevi dolandırıcı olduklarından bahseder.

Geet’in babası yanında kadını da alıp eve gider. Damat tarafı da oradadır. Kadın onlar görünce bahsettiğim insanlar bunlar değil diyerek gider. Dev ve ailesinin yüzü düşer tabi ki. Birbirlerine gizemli bakışlarından atarlar. Üstüne birde duygu sömürüsü yaparlar.

Dev’in annesi dışarı çıkmış ve yakalanma korkusunu bastırmaya çalışır. Yanına kızları da gelip kadına para verdiğinden bhseder ve yakalanmayacaklarını söyler.

Tüm aile panayıra gider. Orada eğlenirler. Geet ve yengesi fal baktırır. Falcı adam Geet’e bugün hayatının aşkıyla tanışacağını söyler ve ona bir kolye uzatır. Bu kolyeyi onun boynuna takmasını ister.

Geri dönüş yolunda karışıklık olur ve Geet panayırda yalnız kalır. Panayırda ki birkaç adam Geet’i sıkıştırmaya çalışır. Geet kaçarken hayatının aşkı Maan ile çarpışır. Ama bu adam Geet’e hiç pas vermez. Geet adamlar peşimde dese de Maan oralı olmaz. Geet tekrar kaçarken suya düşer ve boğulmaya başlar.

Maan suya atlayıp Geet’i kurtarır. Geet teşekkür etmeye çalışsa da adam başından savmaya çalışır.

Bu arada Geet’in panayırda kaldığı anlaşılır. Tabi dedemiz ve Brij aşırı gergin ve sinirli. Onlar arabaya atlayıp Geet’i aramaya koyulur.

Geet ise kendisini kurtaran adamdan yardım bekliyordur. Bir an önce eve gitmezse başına gelecekleri biliyordur. Geet Maan’dan ses çıkmayınca Maan’ın arabasına atlar ve sürmeyi bilmediği halde çalıştırınca adamın çadırının üstüne sürer. Maan tek eliyle arabayı durdurur. Tam bir kahramanlık örneği…

Maan, Geet’ten kurtulamayacağını anlayınca arabasıyla bırakmaya karar verir. Ama oldukça gergindir ve çok kaba davranır. Yolda sinirlenince Geet’i arabadan atar. Neyse ki tam zamanında atar da karşıdan psikopat Brij ve dede Man’ı görmemiş olur.

Bu arada Maan ise arabasında kolyeyi bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir