Yaralı Kalbim 29.Bölüm Özeti – 4 Mart Perşembe

Maan ve Geet Birbirini SONUNDA Buldu !

Yaralı Kalbim 29.bölüm özetinde önceki bölümlere nazaran daha durağan bir bölüm seyredeceksiniz. Ama şunu söyleyelim ki Geet ve Maan sonunda birbirlerini buluyor. Naintara kesinlikle hiçbir olaydan ders çıkarmıyor mahcup hissedip başını dahi öne eğmiyor. Her seferinde yeni planlarıyla kötülüklerine devam ediyor. Yaralı Kalbim 29.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 29.Bölüm Özeti Naintara Geet’i uzaklaştırmaya çalışıyor.

Mera hastane koridorunda dolanıp duran Geet’i görür ve Maan’ın bir kaza geçirdiğini ve şu an hastane de yattığını söyler. Geet sonunda onu buldum beni bırakmadığını biliyordum diyerek odaya doğru koşmaya başlar. Fakat sinsi Naintara odayı değiştirmiştir. Odanın yerini de kimseye söylettirmez. Geet odaya girdiğinde boş bir yatakla karşılaşınca hayalleri yıkılır.

Geet Naintara’nın bir işler çevirdiğini anlar. Naintara odayı değiştirmekle kendini tebrik eder. Geet oradan geçerken Naintara’yı görür. Maan’ın başına gelenleri öğrendiğini söyler. Naintara yine Maan ‘n ağzından konuşmaya çalışsa da Geet onun hiçbir yalanına inanmaz. O sırada Maan yine Geet’in sesini duyarak uyanır. Kendini paralar bir gösteremez kendini Geet’e. Düğmelere basıp seste çıkartır. Geet’in fiyaskosu ise hastanedeki tüm odalara bakıp Naintara’nın durduğu odanın içine bakmaması olur.

Yaralı Kalbim 29.Bölüm ÖzetiMaan ve Geet sonunda birbirini gördü.

Naintara ve Dev kavga eder. Dev Geet’i Maan’ın yanından uzaklaştırma çabasını anlamış ve bu ilişkinin önüne geçemeyeceğini söyler. Maan ise uyanıp yataktan kalkar. Maan odadan çıkınca da Geet’in o odaya giresi tutar. Yine boş bir yatakla karşı karşıyadır.

Neyse ki hasta yatağından çıkıp Maan Geet’i bulmuş olur. Kollarını açıp onu bekler. Geet sonunda bulduğu Maan’ı gördüğü için sevinçten ağlar. Koşup Maan’ın boynuna sarılır. Herkes onları izliyordur. Geet duygusallığı bir kenara bırakıp Maan’a onu dinlemeyip yalnız bıraktığı için kızmaya başlar. Maan dayanamayıp tekrar Geet’e sarılır.

Yaralı Kalbim 29.Bölüm Özeti – Maan, Nişan Gecesine Dair Sorular Sorar

Maan Geet’e nişan gecesi hakkında sorular sormaya başlar. Geet anlatmayı çok istese de şu an Maan’ın durumu iyi değildir. O yüzden kendini iyi hissetmediğini söyleyerek korkup kaçtığını dile getirir Tabi Maan bunu pek inandırıcı bulmaz.

Naintara ikiliyi sarmaş dolaş görünce soluğu büyükannenin yanında alıp onu kışkırtmaya çalışır. Yani Naintara işini şansa bırakmayıp büyük ata oynar. Dev gelip Naintara’ya çenesini kapalı tutmaısnı söyler. Büyükannesini de Geet’e karşı yumuşatmaya çalışır.

Bölümün çoğunluğunda Maan çalışmak isteyecek Geet ise ona engel olup dinlenmesi konusunda baskı uygulayacak. Ortaya da yer yer komik anlar ortaya çıkacak.

Bu arada Naintara ortalığı boş bırakmamak için yine hain planlar düşünürken Dev karşısına çıkıp birlikte batacağız deyip abisinin yanına götürür. Maan’ın yanında Geet de vardır. Naintara, Geet’e dönüp yoksa her şeyi anlattın mı diye lafa başlayınca Maan bu durumdan işkillenir. Geet’in ve diğerlerinin tavırlarına da bakınca o gece bir şeyin olduğunu düşünür. Ayrıca Maan’ın Naintara’ya da bir uyarısı olur. Geet ile konuşurken yenge diye hitap etmesini ister 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir