Yaralı Kalbim 27.Bölüm Özeti- 2 Mart Salı

Geet Dev’e TOKAT Attı! Geet Nişandan Kaçtı!

Yaralı Kalbim 27.bölüm özetinde Geet ve Maan nişandan dakikalar önce gizlice buluşup konuşurlar. Dev de uzaktan ikiliyi görüp bu anlara şahit olur. Geet kınasının bozulmasından korkup kaçar. Dev abisinin yanına gelip ona gerçekleri anlatmaya hazırdır. Fakat abisi çok mutludur. Bu anı bozmaması gerektiğine inanır. Abisi yıllar sonra tekrar gülümsemeye başlamıştır. Bu da Geet’in sayesinde olmuştur. Dev vazgeçip oradan ayrılır. Yaralı Kalbim 27.bölüm özeti devam ediyor.

Geet hızlıca koşup oradan uzaklaşırken birden birine çarptığını fark eder. Dönüp baktığında bu kişinin Dev olduğunu anlar. Gözlerine inanamaz. Aylardır aradığı adam karşısında dikiliyordur. Nereden gelmiştir ve neden bu günü seçmiştir. Geet gözyaşlarını tutamaz, ne diyeceğini de bilemez. Yapabildiği tek şey Dev’e tokat atmak olur. Geet özenle koruduğu kınası böylece bozulmuş olur. Hint adetlerine göre artık biliyoruz ki kınanın bozulması uğursuzluk getirdiğine inanılıyor. Yoksa bu nişan olmayacak mı?

Geet Dev’i görmenin şaşkınlığıyla oradan kaçıp uzaklaşır. Bir an önce Maan’ı bulup ona her şeyi anlatmak ister. Hayatını mahveden adamın buraya geldiğini söylemeyi ister. Mera Dev ile karşılaşır. Dev’in yanağındaki kına izini fark edince Dev ve Geet’in karşılaştığını anlar. Ona yüzleşmek için hazır olmasını tavsiye eder.

Geet ve Dev Yüzleşiyor

Yaralı Kalbim 27.bölüm Geet Dev’i duymak istemez.

Geet Maan’ı bulmuştur. O burada diyebilir sadece. Maan kim deyince Geet Dev’i gördüğünü söyler. Maan sonunda tanıştınız demek o benim küçük kardeşim diyerek anlatmaya başlar. Geet’e bir şok daha. Dev ve Maan kardeş çıkmıştır. Bu nasıl kader böyle diye düşünmeye başlar. Maan’a her ne kadar anlatmak istese de oradan uzaklaşır. Tekrar Dev ile karşılaşır. Geet onu dinlemek istemez. Dev abisini düşünmeleri gerektiğini savunur. Dev Geet’e bir soru yöneltip o soruyla Geet’i baş başa bırakıp gider. Bana olan nefretin Maan’a olan aşkından daha mı büyük? deyip gider.

Yaralı Kalbim 27.Bölüm Özeti Devam Ediyor- Geet Nişandan Kaçtı!

Yaralı Kalbim 27.bölümGeet kaçmasının doğru olmadığını düşünüyor.

Geet oturup ağlar. Bu arada artık nişan vakti gelmiştir ama Geet ortalıkta yoktur. Pinky, büyükanne, Maan her tarafa bakmıştır. Törende de dedikodular artınca büyükanne iptal edildiğini duyurur. Geet ise ağlayarak koşuyordur. Orada olmaması gerektiğini düşünür. Aklını başına topladığında ise eve girdiğinde herkesin gittiğini süslerin toplandığını görür.

Geet”i bekleyen bir kötü sürpriz daha vardır. Geet’i Nayintara karşılar. Nayintara Geet’i evden kovar. Büyükanneyi de bir güzel doldurmuştur. Nayintara Maan hakkında da yalan yanlış şeyler söyler. Geet Maan ile konuşup odasına gitmek ister. Ama Maan evde yoktur. Büyükanne de Geet’i görünce bizi rezil ettin deyip evden atar.

Maan, Geet’in düşündüğünün aksine her yerde onu arıyordur. Geet’in açıklama yapmadan gitmesi onu tedirgin etmiştir. Neyi kaçırdım bana söylemek istediği şey neydi diye düşünmeye başlar. Geet’i arayan sadece Maan değildir. Dev ve Mera da onu her yerde aramış ama bulamamıştır. İkili eve dönünce onları Naintara karşılar. Bu ikili için de Naintara’nın dönmesi kötü bir sürpriz olur. Naintara Mera’ya lafını sokmayı ihmal etmez. Dev’in ise onu istemediğinin farkında değildir. Dev Naintara’yı istemediğini söylese de Naintara ikili oynayıp ona sarılmaya kalkar.

Mera kalbi kırılmış şekilde evden çıkınca karşısında Geet’i otururken bulur. İki kalbi kırık kız tekrar dertleşmeye başlar. Mera Geet’i evine götürür.

Bu arada Pinky ve Adi de eve dönünce Pinky’nin babası Geet’in nişandan kaçtığını öğrenince buna hamileliğinin sebep olduğunu düşünür. Adi ve Pinky’de bu sebepten dolayı Geet’İn gittiğini düşünmeye başlar.

Ertesi sabah Geet Maan’ı ofiste bulma umuduyla gider ama onun yerine Sasha’yı bulur. Sasha ahkam kesmeye başlayınca Geet burasının onun evi olmadığını savunur. Dev ise polise gitmeyi düşünür. Bu durum Naintara’nın hiç hoşuna gitmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.