Yaralı Kalbim 26.Bölüm Özeti- 1 Mart Pazartesi

Dev, Maan’ın Geet ile Nişanlanacağını Öğrendi!

Yaralı Kalbim dizisi 26.bölüm özetinde artık Geet ve Maan’ın ilişkilerine dair bir ilerleme kaydettiğini söyleyebiliriz. Maan bu bölüm Geet’in ağzından sevgi sözcüklerini duymaya niyetli ve bir o kadar da Geet’e baskı uygulayarak öğrenmeye çalışıyor. Geet, Maan kadar cesur değildir ve gözlerinden her şeyin okunduğunu bilmesini ister. İkili birbirine açılacakken bile gerilip kavga etmeyi başarır. Yaralı Kalbim 26.bölüm özeti devam ediyor.

Ertesi sabah Geet ve Maan iş seyahatinden dönmüştür. Büyükanne haber vermedikleri için ikiliyi fırçalar. Ayrıca ofistekiler de eve gelmiştir. Sasha bu durumu fırsat bilip Geet’e laf sokmaya kalkar. Büyükanne herkesi susturup nişan hazırlıklarının başladığını ilan eder.

Yaralı Kalbim 26.bölüm Maan itiraf bekliyor.

Dev ve Mera cephesi ise sabırsız ve bir o kadar da huzursuzdur. Geet’in iş seyahatinden dönmesini bekliyorlardır. Dev Geet’in karşısına çıkıp özür dileyecektir. Mera her fırsatta onun yanında olup sakinleştirir. Dev Pinky’den öğrendiği bir haberle yıkılır. Geet’in Maan ile birlikte seyahate gittiğini öğrenmiştir. Geet’in bu kadar yakınında olması ve Maan’ın bu konu hakkında bir şey bilip bilmemesi Dev’i çok huzursuz eder. Onun için çember gittikçe daralıyordur. Bu yüzden Dev Maan ile konuşmayı bir kez daha deneyecektir.

Yaralı Kalbim 26.Bölüm -Mera ve Geet Dertleşiyor.

Geet bir bankta oturmuş Maan’ın söylediklerini düşünüp hüzünlenmeye başlar. O sırada oradan geçen Mera Geet’i görüp yanına oturur. Ona çikolatasından verir ve dertleşmeye başlarlar. Tabi Mera karşısındakinin Geet olduğunun farkında değildir.

Dev Maan’ın yanına gittiğinde ise Maan Geet’den duyamadığı sözlerin öfkesini yaşar. Dev ise tedirgin bir şekilde Maan’ı dinler. Maan ona laf mı sokuyordur yoksa kendi dertleriyle mi meşguldür. Dev Maan’a nasihat eder. Karşısındaki insana zaman vermesini geçmişin peşini bırakmadığına dair bir kaç söz söyler. Maan bu sözlerden sonra sabırsız davrandığının farkına varır ve Geet’e hak verir.

Yaralı Kalbim 26.bölüm Dev Maan ile bir kez daha konuşmayı deniyor.

Maan Geet için baş başa yemek organize eder. Geet önce gerilir ne tarz giyineceğini bilemez. Maan’ın hoşlandığı tarzda giyinmeye çalışır. Topuklu ayakkabı giyip gider. Ayağı burkulup düşecekken Maan onu tutup oturtur. Geet’in kendisi için topuklu ayakkabı giydiğini anlamıştır. Maan buna gerek olmadığını Geet’in sadeliğine vurulduğunu söyler. Bundan sonra ona baskı uygulamayacağını isterse bir ömür bekleyeceğini söyler. Bundan sonra gün bizim için doğacak der. Geet, Maan’dan bir şey ister. Kolyesini bir ömür boyu saklamasını ister ve Maan’ın boynuna takar.

Mera dosyaları karıştırırken Geet’in fotoğrafını görür. Dev ile Geet ile konuştuğunu söyler. Geet’in gerçekten saf ve intikam duygusuyla gelmediğini söyler.

Ertesi sabah gün Geet ve Maan için doğar. Nişan hazırlıkları başlamıştır. Maan, Geet’den gözlerini alamaz. Gizlice uzaktan izler.

Yaralı Kalbim 26.Bölüm Özeti Devam Ediyor. Dev Gerçekleri Öğrendi!

Mera nişan hazırlıkları için konağa gelmiştir. Mera Maan’a rastlar. Maan nişanlısını Mera’ya da uzaktan gösterir. Mera gözlerine inanamaz. Geet Maan ile nişanlanacaktır. Bu Dev için çok kötü bir haberdir.

Maan Geet’i nişan hazırlıklarından kaçırıp hastaneye götürür. Hastanenin katını da Geet için özel kapattırmıştır. Bundan sonra sağlığını daha yakından takip etmeleri gerektiğini söyler. Geet bundan çok etkilenir.

Mera öğrendiklerini Dev’e anlatmak için yanına gider. Dev bir kez daha şoke olur. Herkesin iyiliği için bu nişanı durdurması gerektiğine inanır. Bizce burada Mera Dev’e engel olacaktır.

One Comment on “Yaralı Kalbim 26.Bölüm Özeti- 1 Mart Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.