Yaralı Kalbim 25.Bölüm Özeti- 28 Şubat Pazar

Maan, Geet’in Dizlerine Kapandı ve Yüzüğünü Geri Taktı!

Yaralı Kalbim 25.bölüm özetinde Geet Maan’a gerçekleri anlatmış ve evden ayılmasının en doğru karar olduğunu düşünmüştü. Bu yüzden valizini de alıp tren istasyonuna gider. Maan da Geet’in peşinden gider. Geet’i bulamayacak diye ödü kopuyordur. Her yerde onu arar. Geet Maan’ı fark eder. Nedendir bilinmez kendini Maan’a göstermek yerine saklanmayı tercih eder. Yaralı Kalbim 25.bölüm özeti devam ediyor.

Geet kalabalık bir ekibin arasına düşer. Yaşanan hengamenin arasında Geet ve Maan sırt sırta gelmiştir. Senkron bir şekilde arkalarını da dönerler. Yok gene buluşamazlar. O kalabalığın içinde Geet’in valizi çalınır. O sırada tren de hareket etmeye hazırlanıyordur. Geet valizini bırakmayı düşünür ama o kolyeyi ardında bırakamayacağını düşünür. Ömrü boyunca o kolyeyi saklamayı çok istiyordur.

Yaralı Kalbim 25.bölüm Maan Geet’i arıyor.

Geet’in valizini çalan çocuklarsa bir şey bulamamış valizden çıkan kolyeyi de fırlatıp atmışlardır. Kolye Maan’ın ayaklarının dibine düşer. Maan çocuklardan hemen Geet’in yerini öğrenir. Maan vardığında tren çoktan hareket etmeye başlamıştır.

Maan yaptığı hataları düşünür. Geet’in gitmesine engel olamamıştır. Maan kafasını kaldırdığında Geet’i görür. Geet gidememiştir. O da kolyesini arıyordur.

Geet Maan’ı görünce kaçmaya başlar. Daha sonra kendini Maan’ın kollarında bulur. Maan dizlerinin üstüne çöker ve Geet’in parmağına yüzüğü takar. İstasyondaki herkes alkışlamaya başlar.

Geet şimdi ne yani her şey bitti mi diye kendine sorar. Maan geçmişi hakkında her şeyi biliyordur. Geet’in kaçacak bir konusu yoktur artık.

Maan ayrıca Geet’in sağlığıyla yakından ilgileniyordur. Onun ağır kaldırmasını ve bebeğe zarar verebilecek durumlardan kaçınmasını sağlar.

Yaralı Kalbim 25.Bölüm Mera duyduklarına inanamadı.

Diğer yanda Dev ise arkadaşına yaptığı hatalarını anlatır. Büyük bir vicdan azabı duyduğunu ona da itiraf eder. Mera ilk başta Dev’in sorununu çok önemsemez. Ama Dev anlatmaya başlayınca Mera duyduklarına inanamaz. Zamanında aşık olduğu adamın böyle davranması onu derinden yaralar.

Geet ve Maan iş seyahatine çıkarlar. Bu iş seyahatinde Maan’ın kıskançlığı tutacak. Geet toplantının gözbebeği olacak ve adam oğluna gelin adayı olarak Geet’i uygun görür ve ona takılar takmaya başlar. Maan ise sinirlenir ve Geet benim soyadımı taşıyacak deyip nişanlı olduklarını ilan eder.

Öte yanda Dev’in arkadaşı Dev’in hapse girmeyi göze almasını sağlar. İkili birlikte Geet’i aramaya başlar. Onun hakkında ipucu toplayacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir