Yaralı Kalbim 24.Bölüm Özeti- 27 Şubat Cumartesi

Maan Sonunda Geet’i Anladı! Peşinden Gidiyor…

Yaralı Kalbim 24.bölüm özetinde Geet Maan’a sonunda hayatıyla ilgili önemli bir bilgiyi paylaşmıştı. Maan olaylarının devamını dinlemeden o şokla oradan gitmek ister. Geet bir suçunun olmadığını anlatmaya çalışsa da Maan güveninin zedelendiğini söyler. Yaralı Kalbim 24.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet’i orada yalnız bırakıp arabasına atlayıp hızla uzaklaşır. Maan bir nevi kaçıyor. Geet’i yalancılık ve sadakatsizle suçlar. Sonunda da bir uçurumun kenarına gelip haykırır. Acısını böyle hafifletmeye çalışır.

Yaralı Kalbim 24.bölüm Maan isyanlarda

Geet ise gözyaşları içinde olduğu yere çöker. Tam mutluluğu ve aradığı sevgiyi bulmuşken birden kaybetmiştir. Hem de hiç suçu olmadığı halde. Geet benim mutlu olmaya hakkım yok mu diye söylenir. Geet pes etmemeye karar verir. Hemen gidip Maan’a her şeyi açıklayacaktır. Geet Maan’ı odasında görmeyi umuyordur ama Maan eve gelmemiştir.

Ertesi sabah ofistekiler neşelidir. Çünkü Maan Geet ile nişanlandıktan sonra değişmiştir. Herkes bunun verdiği rahatlıkla gevşek davranır. Ama Maan’ın gelişi rüzgar gibi olur herkesi terslemeye başlar. Sasha ise bir şeyler sezmeye başlar.

Dev ise Maan’ın peşinde onu arar ve gerçekleri anlatma derdine düşer. Arkada da bir kadın onu takip etmektedir. Durmadan Dev’i arar ve Dev telefonu açmaz. Kadın daha sonra arabayı Dev’in arabasının önüne kırar. Daha sonra koşup Dev’e sarılır. Eski iki arkadaş çıkarlar. Anlaşılan bu kız geçmişte Dev’e aşıkmış ve Dev Naintara’ya evlenme teklifi edince yurt dışına gitmiştir.

Dev ofisten çıktığında Geet Maan’ın arabasının arkasından koşturmaya başlar. O sırada yağmur da yağmaya başlar. Geet dengesini kaybedip düşünce Maan arabadan inip yanına koşar. Sen hamilesin deyip onu kaldırır. Geet ona gerçekleri anlatmaya çalışınca Maan onu susturur yine güven sadakat ve yalancılıktan dem vurur. Maan arkasını dönüp giderken Geet bayılır.

Yaralı Kalbim 24.Bölüm Geet Ateşlendi!

Yaralı Kalbim 24.Bölüm Maan Gece Boyu Geet’in Başında Bekler!

Maan Geet’i kucaklayıp odasına getirir. Geet’in ateşi çıkmıştır. Maan sabaha kadar başında bekler. Ateşini düşürmeye çalışır.

Sabah büyükanne odaya girince ikisini birlikte görünce bir bozulur. Sonra Geet’in hasta olduğunu görünce hemen müdahale eder. Ona yiyecekler getirir. Doktor çağırmaya kalkınca da Geet ve Maan telaşlanır.

Büyükanne Geet’i iyileştirecek yemekler yapmıştır. Ama bu hamilelerin yiyemeyeceği bir yemektir. Geet ve Maan birbirine bakar. Maan tabağı eline alıp çok açım diyerek yemeye başlar. Geet de lafı değiştirir. Büyükanne görmeden tüm yemeği Maan bitirir. Yalnız Maan çok şişmiştir. Üstüne büyükanne Maan’ın kahvaltısını da getirir. Maan zorla yemeye çalışır. Geet ve Maan gülüşmeye başlar. Tam her şey düzeldi mi derken Maan yine terör estirir.

Yaralı Kalbim 24.Bölüm Maan Pinky’i İşten Kovdu!

Sasha ise ofiste Maan’ı öfkelendirecek Geet ile aralarındaki sorunu çözmek için Pinky’i kullanacaktır. Maan ofiste çiçekleri görünce Pinky’i işten kovar. Pinky gözyaşları içinde toparlanırken Geet Pinky ve Adi’den yardımcı olmalarını ister. Geet’in dostları kabul eder. Maan’ı toplantı odasına sokarlar. Geet ile Maan’ın kilitli kaldıkları odadır bu. Yine kilitli kalırlar. Geet bu sefer konuşmaya kararlıdır. Maan yine terslemeye dinlememeye odaklıdır. Geet dayanamayıp Maan’ın ayaklarına kapanır. Bu durumu Maan yakıştıramaz ve Geet’i kaldırır. Geet Maan’ın yakasına yapışıp her şeyi anlatır. Benim ne suçum var deyip bağırmaya başlar.

Maan duyduklarına çok şaşırmıştır. Geet’in başına gelenler gerçekten de korkunç şeylerdir. Maan o şaşkınlıkla söylemek istediklerini söyleyemez. Ağzından yanlış kelimeler çıkar. Geet cevabını alıp kapının kilidini de açar. Kapıdan çıkmadan da son bir defa bizde anahtarı olmasına rağmen bazı kapıları açamıyoruz deyip dönüp gider.

Maan düşünceleriyle baş başa kalmıştır. Aslında Geet’i anlamıştır. Bunu Geet’ e kim yapabilir diye sorgulamaya başlar. Ama ondan önce Geet ‘den özür dilemelidir. Ama Geet çoktan gitmiştir. Adi dostunun tarafını tutar. Geet’in yerini Maan’a söylemez. Kovarsan da kov der. Daha sonra Adi Maan’ın samimiyetini anlar ve Geet’in eşyalarını toplamak için eve gittiğini ardından da şehri terk edeceğini söyler.

Maan eve vardığında merdivenleri üçer beşer çıkar. Geet geldiğini duyunca pencereden kaçar. Oda da Pink vardır. Maan ona da yalvar yakar yerii öğrenir. Bakalım Geet’i bulduğunda ikili arasında neler yaşanacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.