Yaralı Kalbim 23.Bölüm Özeti- 26 Şubat Cuma

Geet, Maan’a HAMİLE Olduğunu Söylüyor!

Yaralı Kalbim 23.bölüm özetinde ikili her geçen gün biraz daha yakınlaşıyor ve duygularının farkına varıyorlar. Büyükanne Maan’ı sıkıştırmaya başlar. Geet’e nişan yüzüğü alması gerektiğini söyler. Maan ve Geet büyükannenin yanından kaçarak uzaklaşır. Ama büyükanne de Maan’dan daha inatçı çıkar. Ofistekileri örgütlemiş her yeri süsletmiş küçük bir kutlama tertip etmiştir. Maan biliyorsunuz ki böyle şeylerden hoşlanmıyor. Ama büyükanneyi görünce sesini çıkaramaz. Yaralı Kalbim 23.bölüm özeti devam ediyor.

Yaralı Kalbim 23.bölüm

Uzun zaman sonra tekrar Sasha’yı görüyoruz. Londra seyahatinden dönmüş Geet ve Maan’ın kutlama töreninde yerini almıştır. Yalnız suratından düşende bin parça. Büyükanne Maan ve Geet’e sürpriz nişan pastası yapmıştır. Herkesin içinde elleriyle birbirlerine yedirmek zorunda kalırlar. Maan Geet’e yedirdikten sonra sıra Geet’e gelmiştir. Geet’in verdiği pastada Maan nişan yüzüğünü görür. Bu da büyükannenin oyunudur. Zorla yüzükleri taktıracaktır. Maan pastayı yiyemeyecektir ama yüzüğü de takmak istemiyordur. Birden Geet’in elini çevirir ve elinden öpmeye başlar. Geet şoka giriyor tabi ki. Büyükanne sevincinden dört köşe oluyor. Sasha ve Tasha ise kusmak üzere 😀 Tasha Sasha’ya ağlamak için mendilini bile uzatır.

Yaralı Kalbim 23.bölüm Geet ve Maan

Geet ve Maan tören bitince ofis odalarına kendilerini zor atarlar. Geet hemen azarlamaya başlar. Nasıl olur da elimi tutarsın nasıl olurda bana pasta yedirirsin diye söylenmeye başlar. Geet bağırıp çağırırken büyükanne kapıdan girer. Geet hemen Maan’ın yanaklarına sarılır. Bu durum yine büyükannenin hoşuna gider.

Yaralı Kalbim 23.Bölüm Naintara KORKUYOR!

Maan, Naintara’nın ofiste personel dosyalarını karıştırdığını öğrenmiş ve Naintara’yı ofisine çağırmıştı. Maan’dan hiç beklemediğimiz bir çıkış görüyoruz. Naintara’nın bir para avcısı olduğunu abisini üzdüğünü ve Geet’e bulaşamaya kalkarsa gözünün yaşına bakmayacağını söyler. Naintara ise Maan’ın gerçekleri öğrenmesi ihtimalini göz önünde bulundurarak tası tarağı toplayıp Kanada’ya gitmeye karar verir. Dev ise Naintara’nın gözünü korkutup tehdit ettiğini sanıp gitmesine engel olmaz.

Yaralı Kalbim 23.bölüm Romantik Anlar

Büyükanne Maan’ı odasında yakalamış yine nişan yüzüğü hakkında konuşuyordur. Maan yüzük takmak istemediğini söylerken Geet kapıda konuşulanları duyup koşmaya başlar. Maan da peşinde koşar. Ay ışığı altında Geet’e nişan yüzüğünü takar.

Ertesi gün ofise iki aşık bir çift gelir. Adam eşine bir ev yaptırmak istediğini söyler. Aşk söylemleri geliştirilerek proje yapılmaya başlanır. Mimar olan Sasha kendini yırtsa da Geet’in tek bir lafıyla proje Maan tarafından onaylanır. Üstüne çiftte bu projeye bayılır ve düğün törenlerine Geet ve Maan’ı da davet ederler.

Yaralı Kalbim 23.bölüm Geet İtiraf Etti!

Geet artık hamile olduğunu Maan’a söylemesi gerektiğini düşünür. Çünkü iş çığırından çıkıyor ve iki tarafta birbirine aşık oluyordur. Maan Geet’in sürekli peşinden dolanıp kendisine bir şeyler itiraf edeceğini anlamıştır. Maan bir aşk itirafı beklerken Geet hamile olduğunu bu bölümde itiraf eder. Rüya değil hayal değil bam bam Maan’ın yüzüne karşı söylüyor. Maan Geet’in ellerini bırakıp oradan ayrılır. Geet kendini ve olayları açıklayamadan orada öylece kalakalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.