Yaralı Kalbim 22.Bölüm Özeti- 25 Şubat Perşembe

Geet Kardeşlerini Gördü! Ölümle Burun Buruna…

Yaralı Kalbim dizisi 22.bölüm özetinde Geet Maan’ın hayatını kurtarmak için Rasika ile konuşmaya karar verir. Rasika Maan eğer yanına gelmezse onu hapse attırmakla tehdit etmişti. Geet de her şey benim yüzümden diyerek Hoshiyarpur’a Rasika ile konuşmaya gider. Hoshiyarpur demek Geet için doğup büyüdüğü topraklar demek. Bu yüzden dikkatli olması lazım Brij ve diğerlerinin onu bu şehirde tanımaması gereklidir. Yaralı Kalbim 22.bölüm özeti devam ediyor.

Geet Hoshiyarpur’a inince onu Maan bulur ve arabaya bindirir. Geet, Maan’a karşı gelmeye çalışsa da Maan buna izin vermez. Hayatını riske atmasına göz yummaz. İkili arabada ilerlerken Geet burnunun dikine gider ve kaza yaparlar. Kaza yaptıklarında da ikilinin ilk yaptığı şey birbirine dönüp bakmak olur.

Kaza yaptıkları yerde onları bir sürpriz beklemektedir. Hani şu Geet’in Maan’ı yerel bir yerde yemek yemeye götürdüğü yerde tanıştıkları bir çift vardı. Tesadüf onlarla karşılaşırlar. ikili işi gücü bırakıp o çiftle birlikte düğüne katılır. Maan hemen orada da Geet benim nişanlım demeyi ihmal etmez. Bu nişanlılık işi Maan’ın çok hoşuna gitmiş belli.

Naintara’ya Kötü Sürpriz…

Naintara’yı ise yine Geet anksiyetesi tutmuştur. Ofise girmiş ve personel dosyalarını araştırmaya başlar. Sonunda da istediğini bulur. Geet’in dosyası elindedir. Naintara’ya bir sürpriz daha vardır. O da dosyayı imzalayan ismin Dev olması. Naintara gözyaşlarına boğulur. Dev’in arkasından iş çevirdiğine emindir artık.

Geet Hoshiyarpur’a geldiği için aklı sürekli ailesindedir. Onları çok özlemiştir. Geçmişteki anıları gözünün önünden geçer. Maan, Geet’e destek olmaya çalışır.

Naintara soluğu Dev’in yanında alınca Dev de gözlerine inanamaz. Geet burunlarının dibine kadar gelmiş üstelik kendi imzası vardır. Dev gelde bunu Naintara’ya anlat. Tabi anlatamayacağı için susmayı tercih eder.

Geet ertesi sabah aklına bir plan gelir. Köylüyü Rasika’ya karşı örgütler. Onun köye otel dikeceğini belirten mektuplar bırakır.

Geet Rasika’ya Haddini Bildirdi!

Rasika Geet’in yanına gelir. Rasika yine üstten tavrıyla Geet ile konuşur. Geet köylüleri beklerken odaya Maan gelir. Rasika Maan’a karşı çıkışınca da Geet kes sesini diyerek Rasika’ya parmak sallar. Maan Geet’in bu keskin tavrını çok benimser.Ardından köylülerin sesleri duyulur. Rasika korkusundan köşeye sıkışır ve Maan’a olan davasından da vazgeçer. Böylece Geet olayı kapatmış olur.

Maan Geet’i Kardeşleriyle Buluşturdu!

Maan bu işi de hallettiğimize göre tek bir işim kaldı diyerek oradan ayrılır. Geri döndüğünde ise yanında Geet’in kardeşleri vardır. Geet gözyaşları içinde onlara sarılır. Brij’in hapiste olduğunu büyükbabasının katı kurallarından bahseder. Geet en azından babam gelseydi dediğinde ise artık her şeyin değiştiğini ifade ederler. Ayrılık vakti geldiğinde ise Geet ikisine sıkı sıkı sarılır.

Geri dönüş yolunda araba arızalanır ve yağmur da başlamıştır. Geet Maan’ı gizli yerine götürür. Bir mağara gibi bir yerdir. Geet Maan’dan kaçıp aklınca oyun yapmaya çalışır. Ama belalar biter mi! Brij’in arkadaşları Geet’i görüp kaçırırlar. Onu bağlayıp hemen oracıkta öldüreceklerdir. Maan gelip Geet’i uzun uğraşlar sonucunda kurtarır ve kolundan yaralanır.

Dev ise büyük bir vicdan azabıyla karşı karşıyadır. Maan’ın yakında her şeyi öğreneceğini bu yüzden ilk kendisinden duyması için ona anlatmaya karar verir. Naintara ise buna pek izin verecek gibi durmuyor.

Ertesi sabah Geet uyandığında Maan’ın ofise gittiğini öğrenir. Yaralı haliyle gitmesine çok kızar ve soluğu ofiste alır. Geet kendini öyle kaptırmıştır ki toplantının ortasına dalıp Maan’ı azarlamaya başlar. Adi’nin gülme sesiyle Geet uykudan uyanır gibi olayın farkına varır. Ayrıca Geet artık ofistekilerin ona eskisi gibi ykın olmadığını far eder. Özellikle Tasha ona laf sokmuyordur. Adi ve Pinky de uzak duruyordur. Patronun nişanlısı olduğu için seviye atlamış olarak görürler. Bu sinirle Geet yine Maan’ın odasına dalar. Kimse benimle konuşmuyor nişanlı olduğumuzu yayacak ne vardı diye sorar. Maan ben varım benimle konuşursun artık bakışı atar. Geet aman sohbetine doyum olmaz senin diye cevaplar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir