Yaralı Kalbim 21.Bölüm Özeti- 24 Şubat Çarşamba

Pari Aradan Çekildi…Geet Maan ile Nişanlanmayı Kabul Etti!

Yaralı Kalbim dizisi 21.bölüm özetinde Pari, Geet ve Maan arasındaki gerilimi fark ediyor. Bunun nedenini anlayamaya karar verdiğinde ise ikisiyle de ayrı ayrı oyunlar oynayacaktır. Bakalım bu oyun nasıl bir oyun olacak. Yaralı Kalbim dizisi 21.bölüm özeti devam ediyor.

Naintara ve Dev cephesinde ise sular durulmuyor. Dev son bölümde Nayintara ile aralarındaki buzu eritmek için güzel bir akşam yemeği organize ediyordu. Naintara da dedektiften aldığı haber doğrultusunda Dev’i suç üstü yakalamaya gider. Dev bugün bizim evlilik yıldönümümüz dese de Naintara onu duymaz bile her tarafı dağıtmaya başlar. Evlilik yıldönümünü bir bahane olarak görür ve Dev’in Geet ile buluşacağını sanıyordur.

Naintara tüm bunlarn üstüne evde Geet’i görür. Gözlerine inanamaz. Geet’in yanına gitmek erine Dev’i bulup ona saldırmaya başlar. Benim evime nasıl Geet’i getirirsin diye çıkışır. Dev ise Geet’i kafasında büyüttüğü için hayal gördüğünü söyler. Naintara Dev’i kolundan tutup Geet’in yanına götürmeye çalışır. Geet de sizi mi bekleyecekti orda!

Pari ilk oyununu Geet ile oynar. Ona bir takım kelimeler söyleyeceğini ve hiç duraksamadan cevap vermesini ister. Pari ona gül mum yağmur tazı kelimeler söyler. Geet ise her kelimenin sonunda Maan’a varır. Pari Geet’in Maan’a karşı bir şeyler hissettiğini anlamıştır.

Geet Maan’ı ararken hiç ummayacağı bir şeyle karşılaşacaktır. Panayırda alıp kaybettiği kolyenin Maan’da olduğunu öğrenir. O gün hayatının aşkıyla karşılacaksın sözleri aklına gelir.

Pari aynı oyunu Maan ile de oynar. Maan da şimşekler çakar tabi. Hemen Geet sana neler anlattı diye çıkışınca Pari Maan’ın da duygularını anlar.

Pari Evden Ayrılıyor!

Bunun üzerine Geet’in yanına gider ve onu kandırarak sari giydirir. Ardından Geet’e mektup bırakarak evden ayrılır. Pari, Maan’ı hayallerinin kahramanı olarak gördüğünü söyler ve kahramanlar evlenmek için değildir der. İçinden gelen her şeyi Maan’a söyle gitsin diye de ekler. Pari gitmeden her yeri süslenmiştir. Maan’ı da arayarak onu çok sevdiğini ve gitmek vaktinin olduğunu söyler. Ona bir hediye bıraktığını söylerken aslında Geet’i ima eder.

Maan bunun sonucunda Geet’den seni seviyorum sözlerini duymak ister ama Geet sürekli gitmek istediğini söyler. Maan’ın sıkıştırmasıyla Geet nişanlılık teklifini kabul eder.Babaanne de böylece gelin adayını görmüş olur.

Ertesi gün Maan ofise gitmiştir ve Geet’ den de dosya getirmesini istemiştir. Geet şimdi Maan’a nasıl hitap edeceğini kestiremiyordur ve bunun stresini yaşar. Ofiste de kargaşa hakimdir. Maan Geet’e kaba davranan kadınla iş anlaşmasını iptal etmişti. Şimdi o kadın Maan’a dava açmış onun üzerine çalışılıyordur. Geet bunu duyunca üzülür.

Ofistekiler tarafından Geet’in dedikodusu yapılmaya başlanınca Maan herkese Geet benim nişanlım diyerek herkesi dumura uğratır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir