Yaralı Kalbim 20.Bölüm Özeti- 23 Şubat Salı

Pari ve Maan Evlenecek mi? Geet Kıskandı!

Yaralı Kalbim 19.bölüm özetinde Dev Geet’in olduğu odaya girmeye çalışıyordu. Odaya girdiğinde ise Geet çıkıyordu. Dev göz ucuyla perdenin etkisiyle de hayal meyal Geet’i gördüğünü zanneder. Dev Geet’i görmesinin sebebi olarak vicdanının rahat etmediğinden olduğunu düşünür. Yaralı Kalbi 19.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet’i evlenmek için nasıl bir kız istediğini anlatır. Örneğin Geet gibi giyinmeyecek topuklu ayakkabı giyecek ve kısa saçlı olacak. Maan bunları anlatırken Geet dönüp kendine bakar. O sırada Maan isteklerini sayarken bir kız ekrana getirilir. Bekle beni Maan ben geliyorum der.

Geet kız fotoğraflarıyla baş başa kalmış kendinden geçmiştir. Maan’ın tavrına kızar gökten bir melek mi indireyim diye söylenir. Ofistekilerin dikkatini ise gelip giden kızlar dikkatlerini çeker. Sasha yerinde duramaz ve hemen Geet’in ağzından laf almaya çalışır. Geet genel mülakat olduğundan bahseder. Sasha Geet’e laf sokmaya çalışınca patronunun çok önemli bir pozisyon için birini aradığını söyler. Bu yüzden kaç yıllık çalışansın senden daha iyisini bulamaz bence bir git konuş der. Bunun üzerine Sasha oltaya gelir ve Maan’ın yanına gider. Hangi pozisyon olduğunu bilmeden bu iş için ben varım benden daha iyisini bulamazsın der. Tabi Maan durumu açıklayamaz ve Geet’e bağırıp yanına çağırır.Onu dalga geçmekle suçlar.

Geet ve Maan evde de kavgalarını sürdürürler. Geet Maan ile dalga geçmeye başlar. Kendini başrol oyuncusu mu sanıyorsun kızlar adını haykırarak mı gelecek der. O sırada evin içinde bir kız Maan diyerek görevlilerden kaçıyordur. Kapıyı açıp Maan’ın kucağına düşer. Maan ve Pari uzun uzun bakışırlar. Geet ise şok olmuştur. Maan Geet’e dönüp tam aradığım gibi bir kız der.

Geet Pari’nin Maan’a bakışını engellemeye çalışır ve onu evden kovar. Maan ise Geet’e o kızı bulmasını ister.

Dev ve Nayintara cephesi ise sallantıdadır. Dev Nayintara için sürpriz hazırlamaya kalkar. Nayintara ise Dev’in Geet ile buluşmaya çalıştığını düşünür. Onun peşine dedektif takar. Bu ilişki tam bir çorba oldu.

Pari Geet’den yardım ister. Maan’ı anlatmasını nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek istediğini söyler. Geet ben hiçbir şey bilmiyorum diye geçiştirmeye kalkar. Daha sonra ona durumu anlatır. Geet kabul ettirmemeye çalışsa da Pari dünden razıdır teklife atlar.

Maan Geet’in yanında Pari’ye yakın davranır. Geet Maan’ın tavrına çok şaşırır. Hiç görmediği hareketleri görüyordur. Maan ise Geet’i kıskandırmaktan çok mutlu olur. Onunda asıl amacı Geet’in ikidebir gitmek istemesiyle alakalı. O istemeden kimse gidemezmiş.

Her zamanki gibi Geet ve Maan kavgaya tutuşunca Pari ilgi çekmeye çalışır ve yalandan bayılma numarası yapar. Maan Pari’yi kucağına alınca Geet şaşkına döner. Kıskanıp durduğu içinde kendine kızıp durur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir