Yaralı Kalbim 19.Bölüm Özeti- 22 Şubat Pazartesi

Maan Kiminle Evlenecek!

Yaralı Kalbim 19.bölüm özetinde Maan ofise iş görüşmesi için gelen hırçın kadını kovup Geet’in hakkını aramıştı. Geet bu olaydan sonra Maan’a karşı farklı hisler duyduğunun farkına varmıştır. Yere çöküp duyduğu bu hissin tarifsiz güzel bir duygu olduğunu ve bu duyguyu tattığı için kendini çok şanslı buluyordur. Ama bu aşk için bir engel vardır. Geet bu çocuğun sorumluluğunu kendisinin göğüsleyeceğini düşünüyordur. Bu yüzden yol yakınken Maan’ın da ona karşı hisleri değişmeden evi terk etmenin en doğru karar olduğunun bilincine varır. Yaralı Kalbim 19.bölüm özeti devam ediyor.

Geet bu hislerle boğuşurken Maan’da uzaktan Geet’i izliyordur. Maan da Geet’i izlerken aklından bir sürü orular geçer. Geet’i neden kaybetmekten korkuyorum diye düşünür. Maan Geet’i izlerken güle korkuyla yaklaştığını fark eder. Zamanında Geet’in ona aldığı çiçekler yüzünden azarladığı aklına gelir. Bu yüzden bahçesindeki gülü koparıp Geet’e verecektir. Maan prova yapar. Geet geldiğinde yüzüne bakmadan konuşur. Gülü vereceği esnadaysa ofis çalışanları gelir ve Maan yerine geçmek zorunda kalır.

Geet ise gazeteden iş ilanlarını kurcalar bir an önce iş bulup gitmek istiyordur. Maan ise gülü Geet’e vermenin derdindedir. Ofiste benim bahçedeki çiçek de deyip kendini gazlayarak Geet’in yanına gider. Gülü uzattığında Geet en beni ne sandın ben senin bildiğin kızlardan değilim diyerek bağırır. Herkes onlara bakar. Maan da sinirle gülü yere fırlatır. Yani Geet sen ne yaptın diye kızarken neyse ki Maan’ın hayaliyle karşılaşıyoruz. Hemen Geet’in önündeki gazeteyi alıp yerine geçer.

Geet ise gazetenin peşine düşer. Çünkü iş ilanlarını işaretlemiştir Maan’ın görmesini istemiyordur. Geet Adi’den dosya alıp Maan’a imzalatmaya götürür. Maan da dosyanın arasına gülü koyar ve Geet’e uzatacakken dosyayı Sasha alır. Sasha, Tasha’ya verir.Tasha Adi’ye derken dosya tekrar Geet’e ulaşır. Maan bu anları yüreği ağzında izliyordur. Maç izler gibi heyecanlı dakikalar yaşanıyordur. Geet de Tasha’yla çarpışıp dosyayı yere düşürünce gülde içerisinden fırlar. Sasha hemen olayı sorgulamaya başlar. Yine ihale Geet’e kalacakken Maan durdurmaya çalışır. Geet gülü alıp çöpe atmak zorunda kalır. Maan da başaramadığı için üzülür.

Diğer yandan Nayintara’yı ise tuttuğu dedektif arar. Telefonları Dev’in yanında açmayınca Dev’in dikkatini çeker. Nayintara odadan çıktıktan sonra telefonu tekrar çalınca Dev açar ve Geet’in köyünde olmadığını öğrenir.

İş çıkışı Maan gazeteden Geet’in iş ilanlarını işaretlediğini fark etmiştir. O Geet’in işten atılma korkusu yaşadığını zannedip sözleşme hazırlayıp Geet’e götürür. Geet’i mutlu edeceğini düşünürken Geet gitmek isteğinde ısrarcı davranır. Onun bu tutumu ve sözleri Maan’ın canını sıkar ve sözleşmeyi buruşturup yere atar.

Geet bahçeye gittiğinde bahçıvan gülü alıp almadığını sorar. Maan’ın onun için koparıp getirdiğini anlar ve bu duruma da üzülür.

Maan ise sinirle Geet’in işten çıkmak istediğini büyükannesiyle paylaşır. Büyükanne de soluğu Geet’in yanında alır ama tansiyonu düşüp bayılır. Geet onu hastaneye götürür.

Nayintara ise dedektife döndüğünde Geet’in Delhi’de olduğunu öğrenmiş ve bu duruma canı çok sıkılmıştır. Yine Dev ile bu konu yüzünden gerilirler.

Geet Maan’a ulaşmaya çalışır ama hiçbir yerde yoktur. Onun yerine Dev ile konuşur ve büyükannesinin rahatsızlandığını söyler. Tabi yine ikili birbirinden bir haberdir. Hastane odasında da bir karşılaşma olmaz saniye farkıyla teğet geçerler. Yalnız Dev ve Nayintara hastane çıkışında Geet’in yanından geçerler. Nayintara telefonu düşürünce Geet’in sesini duyar. Geet bir hemşirenin telefonunu almış Maan’ı aramıştır. Nayintara gözlerine inanamaz. Geet yoksa hastaneye çocuğunu aldırmaya mı geldi diye düşünmeye başlar. Dev’i tlatıp hastanede kalmayı sürdürür. Hemşirenin yanına gidip Geet’in aldığı numarayı alır. Numara ise ofise aittir. Nayintara Geet’in şirketle olan bağını çözmeye çalışır.

Büyükanne ise yeni bir plana girişir. Bu aşkı harlayacak bir düşüncesi vardır. Eğer başaramazsa elinde patlayacaktır. Geet’den Maan için gelin adayları bulmasını ister. Maan’ı evlendireceğini söyler. Geet tahmin ettiğiniz gibi eli ayağına dolanır.

Ertesi gün Adi ise elinde gelin adaylarının olduğu dosyayla gelmiştir. Geet kızları beğenmez kusur bulur.O sırada Maan haberi almış büyükannesini yanına gider. Büyükannesi aynı şeyleri ona da söyler. Maan büyükannesini üzmemek için evleneceğini söyler.

Gelin adayları ofise gelmiştir. Adi ve Geet mülakat yapacaktır. Geet büyükannenin yanına giderken Maan’ı görür o şokla geri geri gidip merdivenden düşecekken Maan onu kendisine çeker.

Nayintara Sasha’yı sorguya çeker. Geet hakkında bilgi toplamasını ister. Sasha ise Nayintara’ya uyuz olduğundan pe bir şey söylemeden odadan ayrılır.

Maan Geet’in yanına gidip büyükannesinin dediğini yapacağını söyler. Geet şaşırır. Maan’ın evlenmek istediğini düşünmemiştir. Maan ise bu olaya iş olarak bakar ve Geet’den gelin adayı bulmasını ister.

Büyükanne ise Geet’in üzerinde takılar dener. Geet evin içinde öyle dolanırken Dev uzaktan onu görür. Heyecanlanıp peşine takılır. Evdeki bu kızın Maan’ın gelin adayı olduğunu öğrenip her yerde onu arar. Geet Maan’dan kaçıp bir odaya saklanır. Dev ise onu kovalıyordur. Bakalım büyük karşılaşma gerçekleşecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir