Yaralı Kalbim 18.Bölüm Özeti- 21 Şubat Pazar

Nayintara Geet’i Görüyor! Peşine Dedektif Takacak!

Yaralı Kalbim dizisi 18.bölüm özetinde Geet Maan’ın başına bir iş geldiği hissine kapılır. Maan’ın arıyordur ama telefona cevap alamıyordur. Geet kendini sokaklara atar. O sırada Nayintara ve Dev arabadadır. Geet yanlarından koşarak geçer. Nayintara Geet’i görür ve gözleri fal taşı gibi açılır. Dev ise Geet’i farketmez. Nayintara o heyecanla Dev’den arabayı durdurmasını ister. Naintara koşarak oradan uzaklaşan Geet’in arkasından bakakalır. Aklına Geet ile son buluşması gelir. Geet’in hamile olduğunu ve Dev ile buluşmak istediğini söylemiştir. Nayintara Geet’in onları bulduğundan şüphelenir. Yaralı Kalbim dizisi 18.bölüm özeti devam ediyor.

Geet Maan’ı arar ama hiçbir yerde bulamaz. Daha sonra dua etmeye gider. Maan’ın başına bir şey gelmesin diye içten dua eder. O sırada önündeki adamın ipii düşürdüğünü görür. Onu vermek için yanına gittiğinde Maan arkasını döner. Geet Maan’ uzun uzun bakakalır. Maan ve ikisi yan yana sessizce dururlar sonra birbirlerine laf sokarlar kovalamaca oynayıp günü bitirirler.

Büyükanne ise evde planlarının yolunda gittiğini düşünüp keyif alır. Nayintara ise Dev’e Geet ile ilgili sorular sorar. Dev ise Nayintara’nın Geet ile ilgili soruların katlanamayıp zeytinyağı gibi üstte çıkar. Daha sonra Dev, Nayintara’nın Geet’i görüp görmediğinden şüphelenir.

Maan ve Geet eve dönünce ekrar kavga etmişlerdir. Maan Geet’i büyükannesini yalnız bırakmakla suçlar. Geet de hatasını anlar ve evi terk etmesinin uygun olduğunu düşünür.

Maan Geet’i valizle görünce şoke olur hemen Geet’in yanına gider. Evi terk etmek zorunda olmadığını onu işe büyükannesinin aldığını ve o isterse gidebileceğini söyler. Geet böylece kalmaya karar verir.

Geet Maan’ın ofis odasında kendi kendine yaptığı hataları sorgularken kapıdan Sasha, Tasha Pinky Adi ve diğer çalışanlar girer. Geet o heyecanla masanın altına saklanır. Çalışanlar ise neden Maan’ın evine geldiklerini anlayamaz büyük bir mesele olduğunu düşünürler. Maan içeriye girer, büyükannesinin rahatsızlığından dolayı bir müddet çalışmaya evde devam edeceklerini söyler. Geet o şokla elini alnına vuracakken masaya vurup ses çıkartır.

Sesin nereden geldiği merak edilir. Maan kafasını eğdiğinde başının belası Geet’i görür. Geet ise tatlı tatlı gülümser. Tabi Geet masanın altından çıkarken Sasha’nın yüz ifadesi görülmeye değerdir. Tabi aynı şoku Pinky ve Adi de yaşar.

Geet yine Maan’a bakarken donakalır. Maan’ın onu dürtmesiyle kendine gelir. Sasha’yı ise büyük bir merak almıştır. Geet işten kovulmuştur ama Maan’ın evinde ne yapıyordur?

Geet hareketlerinin farkındadır bu yüzden Maan’dan uzak durmaya çalışıyordur. Ama her seferinde işleri berbat ediyordur. Geet yine Maan’ın yanından kaçarken iş görüşmesi için gelen asabi egoist kadınla çarpışır. Kadın onu bayağı bir azarlar. Daha sonra bu azarlamalarına ofis çalışanlarının içerisinde de devam eder. Maan’ın ise sabrı taşınca kazan kaldırıp Geet’in hakkını savunacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir