Yaralı Kalbim 17.Bölüm Özeti- 20 Şubat Cumartesi

Geet ve Maan Aynı Evde Kovalamaca Oynuyor!

Yaralı Kalbim dizisi 17.bölüm özetinde Geet ve Maan oda kavgası yapmaya deva ediyor. Maan Geet’in onun evinde olmasını sorgulamazken sadece bu oda benim deyip kavgaya tutuşurlar. Maan Geet’e onu işe alan kişinin büyükannesi olduğunu söyler. Geet o kadının Maan’ın büyükannesi olmasına çok şaşırır. Çünkü senin arkandan çok attım sana şeytan bile dedim der. Maan Geet’in kendisi hakkındaki düşüncelerini de böylece öğrenmiş olur. Yaralı Kalbim dizisi 17.bölüm özeti devam ediyor.

Maan, Geet’i evden kovmaya çalışırken Geet yine o tatlı gülümsemesini gösterir. Maan ise onu kovarken neden bu denli tatlı tatlı gülümsediğine anlam veremez. Geet beni işe sen almadın ki kovasın der. Son sözü büyükanne söyleyeceği için Geet’in içi rahattır. Hiçbir yere gitmeyeceğini söyler.

Geet hiçbir yere gitmeyeceğini söylerken Maan koşup odasına gider ve yatağına yatar. Geet ise arkadan haksızlık yaptığı için kızıyordur. Geet soluğu oda da alır. Yine oda kavgası yapmaya devam ederler. İkili yatağa bir türlü paylaşamaz. Geet’in gözü dalmışken Maan telefondan hayvan sesleri açıp onu korkutur. Geet de Maan uyurken onu rahatsız etmeye çalışır. Sonuç olarak Geet Maan’ın yattığı yere su döker böylece Maan yatakta değil yerde yatmak zorunda kalır.

Ertesi sabah büyükanne yemeğe indiğinde Maan’ı kampa gitmediğini evde olduğunu öğrenmiştir. Büyükanne hapı yuttuğunu düşünerek odasına kaçar. Maan da soluğu büyükannenin yanında alır. Geet’i kendisi kovamıyordur bu yüzden büyükannesinden onu göndermesini ister. İkili konuşurken içeriye Geet dalar. Hemen büyükanneden özür dilemeye başlar. Maan’ın büyükannesi olduğunu bilmediğini arkadan atıp tuttuğu için özür diler. Ama atıp tutmama izin verdiğine göre bence sende benimle aynı fikirdesin diye de vurgular. Geet büyükannenin kendisine karşılık vermemesine üzülür. Çünkü Maan’ın onu kandırdığını düşünüyordur. Büyükanne suskunluk yemini ettiği için ikilinin arasına girmez. Ama Geet’i de kovmamış olur.

Dev ise ofise yerleşmiş kızlarla muhabbetine devam ediyordur. Nayintara’nın gözü de Dev’in üstündedir onu ofiste yalnız bırakmıyordur. Pinky Geet ile ilgili dosyaları getirmiştir. Dev yine burada da Geet’in fotoğrafını görmez.

İşkolik Maan işi gücü bırakmış Geet ile evde kovalamaca oynuyorlardır. Maan’ın hakaretleri Geet’in sakarlıkları bitmek bilmez. Geet hamamböceği görünce ortalığı birbirine katar. Bunun sonucunda ikili fena gerilir. Bu konuşmaları görüp o da çok üzülür. Geet yine evi terk edecektir. Büyükanne ise Maan ile konuşacağı sırada bayılır. Böylece Geet evden ayrılamaz. Büyükanne de biraz rol kesmeye başlar. İkilinin atışacağı an çığlığı basar. Dikkatler böylece ona yönelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir