Yaralı Kalbim 16.Bölüm Özeti- 19 Şubat Cuma

Geet İstifa Etti! Bilmeden Maan’ın Evinde Yaşamaya Başladı!

Yaralı Kalbim 16.bölüm özetinde Maan Geet’in işini değiştirmişti. Geet yine bir organizasyon ayarlayacaktır. Bu Hindistan’ı temsil eden bir gösteri olacaktır. Maan ortama girince bu ne saçmalık diye herkesi azarlar. Sasha mutluluktan dört köşe olur. Maan sinirle soluğu Geet’in yanında alır. Onu azarlamaya başlar. O sırada oradan büyükanne geçiyordur. Maan’ın sesini duyup dinlemeye koyulur. Maan’ın yine Geet’i azarladığını görmüştür. Geet’in Maan’ın lafının altında kalmaması hoşuna gidiyordur. Maan ile Geet arasında yaşanan sürtüşmeyi Geet ağzından işten ayrılıyorum sözüyle noktalar. Sonradan pişman olsa da lafından geri dönmez. Maan ise böyle bir tepki beklemiyordu. Yaralı Kalbim 16.bölüm özeti devam ediyor.

Maan odadan çıktıktan sonra büyükanne Geet ile konuşmaya çalışır. Geet yine Maan’ın arkasından atar. Büyükanne de onu gaza getirmeye işe geri dönmeye ikna etmeye çalışır. Geet başka çaresi olmadığını düşünüp Maan’dan özür dilemeye gider.

Geet Maan’dan özür dileceği sırada takılmadığını anlar ve çok üzülür. Ayrıca Maan Geet’in işten ayrıldığını da duyurur. Geet odasına gidip eşyalarını toplayıp gider.

Toplantıda ise Çopra etkinliği çok beğendiğini söyler. Yani Geet’in yaptığı etkinlik. Maan yine hatasını anlar ve Geet’den özür dilemeye gider.

Ev sahibi ise Geet’i halsiz görüp doktor çağırmıştır. Geet rahatsızlığının sebebini bildiğini söyler. Hamile olduğunu söyler. Ev sahibi şoke olur. Doktor ise Geet’i evden kovmaları gerektiğini söyler. Ev sahibi adam Geet’e sarılır. Bunun sorun olmayacağını söyler.

Maan, Geet ile konuşmaya gelmiştir. Ama Geet Maan’ın kendisiyle alay ettiğini düşünür. Kısacası ikili adam akıllı konuşamaz. Birbirleriyle kavga edip rest çekerler.

Maan eve sinirle gidip büyükannesine olanları anlatır. Büyükanne Geet’in işe dönmediğini öğrenince yeni bir plan yapar. Geet’i evine torununun asistanı olarak işe almak istediğini söyler. Geet hala Maan’ın büyükannesi olduğunu anlamamıştır.

Geet evdekilerle vedalaşıp yeni evine doğru yola çıkar. Büyükanne de evdeki fotoğrafları kaldırtır. Geet Maan, Dev ve Nayintara ile aynı evde olduğunun farkında değildir.

Herkes işe gider. Büyükanne de Geet’i odasına yerleştirir. Bu arada Dev de işe başlamıştır. Dev Sasha’ya çok güzel olduğunu söyleyip yine Nayintara’nın sinirlerini zıplatır. Bu arada Geet ve Maan her an birbirlerini düşünüyordur. Maan her yerde Geet’in hayalini görüyordur.

Gece Geet evde tedirgin yatar. Sonuçta yabancı bir evde yatacaktır . Geet’in gece beklenmedik misafiri olacaktır. Maan gece odasına gelir. Yine Geet’in hayalini gördüğünü sanıp yanına kıvrılır. El ele tutuşurlar. İkisi de bunun bir hayal olmadığını anlar ve gözlerini açarlar. Yavaşça doğrulup birbirlerine bakarlar. Geet çığlığı basar. Maan’ a vurmaya başlar. Geet burasının kendi odası olduğunu söyleyip Maan’ı korkutmaya çalışır. Evin içinde adeta kovalamaca oynarlar. Bakalım bu gürültüyü Dev ve Nayintara duyacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir