Yaralı Kalbim 15.Bölüm Özeti- 17 Şubat Çarşamba

Maan Geet’e Aşık Oldu!

Yaralı Kalbim 15.bölüm özetinde Maan Geet’i iş yemeğine davet etmişti. Geet ilk başta kabul etmeyip gelmeyeceğini söylese de sonradan fikrini değiştirmiştir. Geet restorana girdiğinde yine insanların alaycı tavırlarıyla karşılaşır. Üstüne restorana alınmaz bile. Maan Khurana’nın misafiri olduğunu söylese de yine alınmaz. Geet, Maan’ı görüp seslenir. Maan onu gördüğüne hem sevinir hem şaşırır. Yaralı Kalbim dizisi 15.bölüm özeti devam ediyor.

Bu bölüm Geet ve Maan’ın halleri sizleri çok güldürecek. Geet seslendiğine pişman olur yine abarttığını düşünür ve tüm gözler ondadır. Maan merdivenlerden inip Geet’i karşılar. Birlikte oturup hem atışır hem yemek yiyeceklerdir. Geet mönüden bilmeden bir şey sipariş eder. Hem garson hem Maan değiştirmesini istese de Geet inatçılık eder.

Geet’in sipariş ettiği yemek yengeçtir. Yengeci yerken çok zorlanır. En son Maan’ın üstünü bile kirletir. Maan üzerine temizlemeye gittiğinde Geet’i restoran’a almayan adam dalga geçmeye başlar. Geet bunun altında kalmaz. Taş altında kalırım laf altında kalmam misali adamın ağzının payını verir. Maan da konuşmaları duyar ve Geet’i de oradan alıp restorandan birlikte çıkarlar.

Dev ise hala Geet’in izini sürer. Taksiciden Geet’i bıraktığı evi bulmuştur. Burada da ev sahibi adamla aralarında sürtüşme yaşanır.

Geet ve Maan araba da eve dönerken yine atışmadan duramazlar. Bu sefer Maan arabayı yerel halkın gittiği yemek yenen yerde dururlar. Maan oldukça gergindir ama Geet ise evinde gibi rahattır. Yan masadakilerle selamlaşırlar gülüşürler. Yan masadakiler ise Maan’ın aksi suratını görünce nereden buldun diye Geet ile sohbet ederler. Çocukların dikkatini de Maan çeker. Maan’ın ceketine bakarlar arabasına bakarlar arabayla tur atmak isterler. Yine yan masadakilerle konuşma sonrası Maan inatlaşır ve masadaki acı biberleri yemeye başlar. Geet endişelenir. Maan’a ayran içirir.

Yemek müziksiz olur mu? içeriye çalgıcılar girer. Geet eğlenmeye ve dans etmeye başlar. İşin garibi Maan da kendini kaybeder ve o da dans etmeye başlar. Geet ise bu duruma bir hayli şaşırır.

Eve dönüş zamanı gelmiştir. Geet kahkaha atmaya başlar. Çünkü arabanın tekerlekleri çalınmıştır. Sonra yağmur yağmaya başlar. Geet ve Maan birbirine sarılmaya başlar. Geet kendine geldiğinde utanıp kaçıp eve gider.

Ertesi sabah Maan işe geç kalmıştır. Evde ise oldukça düşüncelidir. Maan, Geet’e aşık olmuştur. Sürekli onu düşünüyordur. Bu duruma engel olmak içinde toplantı düzenler ve Geet’in projesini Sasha’ya verir Geet’in de yerini değiştirir. Geet hesabını sormak istese de yine Maan’ın sert bakışlarına maruz kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir