Yaralı Kalbim 14.Bölüm Özeti- 16 Şubat Salı

Geet ve Maan Ofiste Kilitli Kalıyor!

Yaralı Kalbim 14.bölüm özetinde Maan, Geet’i projeyi tamamlamak için akşam ofise çağırmıştı. İkili Geet’in kapıyı kapatmasıyla kilitli kalır. İkili gerginliği atlattıktan sonra çalışmaya karar verir. Bu arada Dev Maan’ın evde unuttuğu telefonunu getirmiştir ama oda yine boş yapıp onları yalnız bırakarak eve döner. Yaralı Kalbim 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bu arada Nayintara ve Dev arasında sürtüşmeler devam eder. Nayintara Dev’e inanmıyor Dev’in ise aklında Geet’i gördüğü anları düşünüyordur.

Maan ve Geet projeyi tamamladıktan sonra yine kavga edecek bahaneler bulup birbirlerine sataşırlar. Ama yer yer Maan sakinleşip Geet’e yardımcı olup derdini dinlemeye çalışır. İlk defa Geet Maan’a ailesinden söz eder. Gecenin ilerleyen saatlerinde ikili uykuya dalar.

Sabah olunca ofis çalışanları çoktan gelmiştir. Pinky ise gece evden çıkan Geet’i merak ediyor odasında da bulamamıştır. Durumu Adi’ye iletir. Konuşmaları Sasha ve Tasha duyar. Toplantı odasıa gidip ikiliye bakacaklardır. Cümbür cemaat içeriye dalarlar. Geet ve Maan’ın birlikte uyuması tüm ofise dalga dalga yayılır. Bunu yayanlar Sasha ve Tasha ikilisidir.

Artık ofis çalışanları Geet ile alay etmeye başlarlar. Odasına yazılar asıp onu kızdırmaya çalışırlar. Geet’e Maan’ın adından çiçekler alıp Geet’i daha da kızdırırlar. Artık Geet ve Sasha birbirine meydan okur ve yarışa girerler. Bunun sonucunda Maan’ın kulağına ofisteki dedikodular gelir ve Sasha’yı uyarmaya gider. Bu bölümde de Dev, Nayintara ve Geet buluşması gerçekleşmemiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir