Yaralı Kalbim 13.Bölüm Özeti- 15 Şubat Pazartesi

Dev, Geet’i Görüyor!

Yaralı Kalbim 13.bölüm özetinde partiye Geet’in kıyafeti damga vurmuştu. Sasha ve Tasha son olarak Geet’in kıyafetini yırtıp rezil olmasını işe bir daha gelmeye cesaret edememesini istemişlerdi. Maan Geet’in zor durumda kaldığını fark edip ona ceketini verip kıyafetlerini getirmeye gider. O sırada Dev ve Nayintara aynı otelde oldukları için Maan’ın partisine gitmeye karar verirler. Geet beyaz ceketiyle yanlarından geçer. Dev ceketin Maan’a ait olduğunu anlar ve sekreter kızla Maan’ın arasında bir şeyler olduğunu sezer. Yaralı Kalbim 13.bölüm özeti devam ediyor.

Maan Geet’i bulur ve onun gözyaşlarını siler. Geet’in kıyafetlerini değiştirebilmesi için Maan Dev’den odasının anahtarını ister. Dev ve Nayintara birlikte gelirler. Geeti görmelerine küçük bir an kalmışken Maan onları durdurup yanlarına gidip anahtarı alır. Yine karşılaşma olmamıştır. Geet odaya gidince gözlüğü fark eder.

Ertesi gün Maan herkesi toplar ve organizasyonda yaşanan durumu değerlendirir ve Geet’in elbisesinin başına gelenleri soruşturur. Adi her şeyi açıklayacakken Sasha araya girip kendince durum değerlendirmesi yapar.

Maan Geet’in iş yerine gelmeyeceğini öğrenmiş onu tekrar döndürmenin yollarını arar. Dosyanın birisini odaya saklayıp Geet’in kapısını çalar. Geet’i kızdıracak sözler söyler.

Toplantı saati geldiğinde Sasha’ya da gün doğar. Geet’in yokluğundan faydalanıp işi kendisi devir alır. Ama Geet son dakika golü atarak dosyayla birlikte içeri girip Sasha’yı yerine oturtur. Geet kısacası Sasha’ya gözdağı verir. Her şeyden haberi olduğu iması yapar. Maan ise Geet’in dosyayı nerden bulduğunu merak eder. Geet de Maan’ın kendisinin gelmesi için dosyayı bilerek sakladığının farkındadır.

Geet tüm bu olanlardan sonra Maan’a kuru bir teşekkür yerine onun ofisine gül alıp getirir. Maan güllerden nefret ediyormuş. Tüm ofis heyecan içinde beklemektedir. İkili arasında yaşanan çiçek krizinden sonra Geet resmen patronu Maan’a trip atar. Ona susması gerektiğini söylediği için çalan telefonları açmaz. Maan’a bakıp kulaklarını kapatır. Maan gibi biri için bu artık dayanılmazdır. Ama o da inat edip Geet’i konuşturma yolları arar.

Evde ise Maan’ın evlenmesi gerektiği konuşulur. Dev Nayintara’nın yanında densiz densiz konuşur. Maan’a köyden bir kız almaları gerektiğini söyler. Dev’in bu sözleri Nayintara ile arasının açılmasına sebep olur. Maan evde telefonu unutunca Dev telefonu ona götürmeye gider. O sırada Geet işten çıkmış taksi beklemektedir. Dev gözlerine inanamaz. Geet’in burada ne işi vardır buraya kadar nasıl gelmiştir. Dev böyle düşünürken Geet taksiye atlayıp gözden kaybolur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir