Yaralı Kalbim 12.Bölüm Özeti- 14 Şubat Pazar

Geet Parti Organizasyonu Yapıyor!

Yaralı Kalbim dizisi 12.bölüm özetinde Maan son olan olaylardan sonra hatasının farkına varmış ve Geet’ten özür dilemeye karar vermişti. Maan laf arasında özür dileyince Geet üstüne alınmamıştır. Bu yüzden hakkını aramak için tekrar soluğu Maan’ın yanında alır. Hatalarını görmezden geldiğini söylediği şeyleri söylemedim diyerek zeytinyağı gibi üste çıktığını ima eder. Bu arada ikiliyi dinleyen biri daha vardır. O da büyükaanne! Yaralı Kalbim 12.bölüm özeti devam ediyor.

Geet her şeyi Maan’a söylerken Maan tekrar ondan özür diler. Bu durum büyükannenin hoşuna gider. Çünkü oda Geet gibi düşünüyordur.Geet Maan’ın özrü karşısında deyim yerindeyse küçük dilini yutar. Büyükanne birden hayallere dalar. Geet’i gelinlikli Maan’ı da damat olarak görür.

Sasha ve Tasha da Maan’ın hala neden Geet’in hatalarını örttüğünü düşünüp delirir. O sırada Dev ofise gelir. Büyük karşılaşma gerçekleşecek mi diye heyecan içinde bekliyoruz. Geet ve Dev koridorda birbirlerine doğru yürüyorlardır. Hatta beraber de yürüdüler ama karşılaşma gerçekleşmedi.

Şirketin önemli müşterisi gelir. Hani şu Geet’insayesinde işi bağladıkları müşteri. Adam illa proje de Geet’in olmasını ister. Sasha bu durumda saf dışı kalmıştır. Geet ile dalga geçer onun çaycı olduğunu ima eder. Geet ise başına iş almak istemiyordur.

Diğer yandan Dev, Nayintara’nın yanına gider. Nayintara, Dev’e hiç pas vermez. Onun cezalandırılmasını istiyordur.

Maan, Geet’in bu işi asla almasını istemez fakat Geet de aynı şeyleri ona söyleyince adam birden fikir değiştirir. Geet’in kaçtığını düşünür.Bunu duyan Sasha küplere biner. Bu yüzden Geet ile uğraşmaya devam edecektir. Onun hata yapmasını sağlayacaktır. Maan’ın yanına gidip parti organizasyonu yapmaları gerektiğini söyler. İşi de Geet’e verir. Hiçbir hata istemediğinin de altını bol bol çizer.

Geet ilk iş olarak organizasyonun ypılacağı yere kapattırmak ister. Aynı zamanda Dev de Nayintara ile vakit geçirmek için aynı yere kapattırmak ister. Telefon trafiği yaşanır. En son Geet ve Dev tekrar telefonda konuşur. Geet galip gelir.

Sasha ve Tasha organizasyonu mahvetmek için her şeyi hazırlar. Geet’in kıyafetine kadar her şeyi düşünürler. Sonuç olarak Maan Geet’e inanmıyor. Geet parti de sari giydiği için herkes ona alaycı bakış atar. Oysa ki Geet çok güzel görünüyordur. Zaten Maan da gözlerini alamaz. Bu durum Sasha’nın moralini bozar. Vurucu darbeyi Sasha ve Tasha Geet’in elbisesine basıp yırtarak yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir