Yaralı Kalbim 11.Bölüm Özeti- 13 Şubat Cumartesi

Maan’ın Dalgınlığı Yüzünden Geet Azar İşitiyor!

Yaralı Kalbim 11.bölüm özetinde Nayintara Khurna Malikanesine gelmiş evin büyükannesine yağ çekmeye çalışıyordur. Maan Dev yanlış işlere bulaşıp borç batağına saplandığı için onu evden kovmuş. Nayintara da geri dönmüş kendilerini kabul ettirmeye çalışıyordur. Büyükaane torunlarını çok özlediğini söyler. Maan inatçıysa ben ondan da inadım der ve Nayintara’dan eve geri dönmelerini ister. Yaralı Kalbim 11.bölüm özeti devam ediyor.

Geet, Maan yüzünden mesaiye kalmıştı. Maan Geet’e yine telefon bağlanmamasını söyler. Nayintara Maan’ı arar ama telefona sekreter Geet çıkar. Geet Nayintara’nın sesini tanır ama o olduğuna emin olamaz. Geet Maan rahatsız edilmek istemiyor deyip suratına telefonu kapatınca Nayintara neye uğradığını şaşırır. Büyükanne de üstüne alınır. En başta yapması gereken şeyi yapar ve torununu cepten arar. Maan büyükannesini telefona bağlamayan Geet’in yanına gidince onu uyuyakalmış görür ve onu izler.

Geet geç saatte işten çıkınca taksi bulamaz. Üstüne hint dizilerinin vazgeçilmez motorluları Geet’in yolunu keser. Maan durumu fark eder ve zorla Geet’i arabaya bindirip evine götürür.

Ev sahibi adam Geet eve geç geldiği için kızar. Geet kızarır bozarır durumu anlatmaya çalışır. Adam gülmeye başlar şaka yapmıştır. Hala yemek yememişler Geet’i beklemişlerdir. Adam evin büyük kızı gelmeden nasıl yemeğe oturabilirdik der. Pinky de gelir ve yemeye oturmadıklarını çok aç olduğunu söyler. Ama elinde habire bir şeyler yiyordur.

Geet dün yaşananlardan dolayı Maan’dan özür dilemek ister. Bir türlü konuşamaz. Adamı arayıp arayıp yüzüne kapatır. Maan da doğal olarak sinirlenir. Ofisten kim beni çaldırıp çaldırıp kapatıyor der. Sasha Geet’in işten atılması için uğraşır. Maan’ın şekerli kahveyi çok sevdiğini söyler. Geet şekerli kahve yapıp Maan’a götürünce adam ofisin ortasına tükürür. Geet daha çok mahcup olmuştur.

Geet Maan’ın ofisini temizlerken büyükanne gelir. Geet’in giyimine bakıp şaşırır. Geet gelen kadının Maan’ın büyükannesi olduğundan bihaberdir. Hemen ayaküstü Maan’ın arkasından atıp tutar. Kadın Geet’in arkasından ilginç bir kız diye düşünür.

Ofise çok önemli müşteriler gelecektir. Maan yanlışlıkla Geet’e farklı bir dosya verip onu çoğaltmasını ister. Sasha yanlış dosyanın verildiğini fark etse de Geet’in kovulması için susar.

Müşteriler gelir herkes yerine oturunca anlamsız bir dosyayla karşılaşınca adamlar vakit çalmakla suçlar. Fazla abartılı sahneler bunlar. Maan kızgın bir şekilde Geet’e bakar. Müşteriler giderken Geet onları durdurur ve klasik bir konuşma yaparak müşterileri etkiler. Böylece Maan işi alır. Maan tabi ki bunu Geet’in başarısı olarak görmez. İşini yanlış yapmakla suçlar. Geet kendini savunsa da nafiledir.

Maan odasına gidince gerçeği fark eder. Yanlış dosyayı verdiğinin farkına varmıştır. Hemen gidip Geet’den özür dilemesi gerektiğini düşünür. Geet’in yanına gider ama özür dilemeyi bir türlü beceremez. Birde konuşmanın ortasına Pinky elinde elmasıyla dalar. Dışarıdan da meraklı gözler Geet ve Maan’a bakar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir