Yaralı Kalbim 10.Bölüm Özeti- 12 Şubat Cuma

Geet ve Maan DELHİ’ de … Birlikte Çalışacaklar!

Yaralı Kalbim 10.bölüm özetinde Geet kalabalığı arkasına almış evlerinin önüne geliyordur. O sırada evdekiler de Brij’in yakasına yapışmış Geet’e zarar verdiği için hesap soruyorlardır. Ev halkı Geet’i karşılarında görünce şaşırır. Geet hiçbir aile üyesiyle muhatap olmayacağını dile getirir. Anne ve babasına da tavır alır. Ben kılıçla öldürülürken neredeydiniz der. Geet kalabalığa başına geleni anlatır polis Brij’i alıp götürür. Darji Geet’e eve giremeyeceğini söyler. Geet ise cevap olarak sizi gibi bir ailem yok diyerek soyadını da bıraktığını ima ederek oradan ayrılır. Yaralı Kalbim 10.bölüm özeti devam ediyor.

Geet şimdi bir otobüste yeni hayatına doğru yola çıkıyordur. Geet kafasındaki düşünceleriyle birlikte Delhi’ye hareket ediyordur.

Dizi de artık ailesinden ayrılıp Delhi de büyük bir şirkette yerel kıyafetiyle dikkat çekerek işe başlayan, patronuyla gerilimli bir iletişimi olan aynı zamanda ofiste bir kadın tarafından mutlaka sevilmeyen arkasından dolapların döndüğü sahnelere geçiş yapabiliriz.

Bir ofis ortamı gösteriliyor. Bu Sasha yanından hiç ayrılmayan kuyruğu ise Tasha… Ofiste bir kıyamet kopar MK adındaki patron şirkete giriş yapmak üzeredir. Herkesi bir telaş alır. Bu bizim Mk denilen patron Maan Khurana çıkıyor. Şaşırdık mı hayıırrrrrrrrrrr !

Maan Adi’nin nerede olduğunu sorar. Bu da Adi.. Güler yüzlü ve yardımsever birisine benziyor. Maan ondan bir dosya istiyor. Dosyaya ulaşılmaya çalışılıyor ama o da Pinky adlı kızda olduğu söyleniyor ve henüz işe gelmediği görülüyor. İşte bu da Pinky. Durmadan yemek yiyor. Elinde bir fotoğraf bir kızı beklediğini görüyoruz.

Bu arada Geet otobüsten iniyor. Ne yapacağını düşünürken bu Pinky denen kız Geet’in üstüne atlıyor. Geet şaşkın bu yabancıyı tanımıyor. Ama Pinky Geet’in çocukluk arkadaşı çıkıyor. Geet’in babası yardımcı olmaları için onlara ulaşmış. Pinky çok samimi hemen Geet’i sahiplendi. Geet onunla Kanada elçiliğine doğru yola çıkar. Geet hala Dev’e ulaşmaya çalışıyordur.

Arabada giderken Pinky’e ofisten telefon gelir. Acil ofise gitmeleri gerekiyordur. Geet elinde valizi Khurana şirketinde sahilde gezer gibi turluyordur. Nasıl oluyorsa kendini birden Sasha ve Adi’nin karşısında sekreterlik mülakatına girmiş buluyor. Sasha umursamazken Adi onu çok uyumlu ve samimi buluyor. Bu düşüncelerini Maan ile paylaşıyor ve Maan da bu kızı görmeden işe alınma belgelerini imzalıyor.

Geet ve Pinky Kanada elçiliğine gelir. Geet burada umduğunu bulamaz ve güvenlik eşliğinde dışarı atılır. O sırada Maan da elçiliğe gelir. İkili kapının önünde çarpışır. İkisi de bir türlü önlerine bakmıyor. Maan Geet’i kendisini takip etmekle suçlar ve artık bu durumun tesadüf olamayacağını söyler. Maan Geet’e çok kızgın çünkü Brij’i polise teslim etmediğini düşünüyor. Geet hakkımda hiçbir şey bilmiyorsun dese de Maan’ın dilinin kemiği yoktur.

Diğer tarafta Dev ise tutuşmuş Nayintara’dan haber alamıyordur. Ertesi gün Geet’in ilk iş günüdür. Sasha Geet’in ilk gün azar işitmesi için uğraşacak Adi ise onu kurtarmaya çalışacaktır. Geet patronunun odasına gidip masasının üstündeki belgeleri alması gerekir. Tabi yine oda da çarpışacaklardır. Bir çarpışıyorlar Geet’in elindeki belgeler havada uçuşuyor. Hayatınızda hiç böyle çarpıştınız mı?

Bu sefer artık gerçekten de iki taraf şaşkındır. Ama üste çıkmaya çalışan taraf Geet olur. Bu sefer Maan’ın konuşmasına fırsat vermez. Burası patronumun odası defol diye bağırır. Tabi Maan’ın hoşuna gider sessizce dinler. Çünkü birazdan patron benim diyecektir ve Geet’in yüzünün alacağı ifadeyi merak ediyordur. Tabi bu seslere ofis çalışanları da gelir. Geet’in tavrını anlamaya çalışırlar. Neyse ki bu durum Maan tarafından çok uzatılmaz.

Maan Dev’e tekrar para yardımında bulunmuştur. Dev’in annesi gelir ve abisini araması gerektiğini söyler. Dev Maan’ı arar ama önce sekreterle görüşmesi gerekir. Geet, Dev’in sesini duyunca bir süre sessiz kalır ama sonra yok canım ne alakası var deyip Maan’a bağlar. Nayintara ise yeni planını harekete geçirir. O da Delhi’ye gelmiştir. Maan tarafından atıldıkları malikaneye geri dönmüş Dev’in de yanına gelmesini bekleyecektir. Nayintara Dev’i Geet’ten uzak tutmaya çalışsa da daha yakına soktuğunun farkında değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir