Yalnız Beni Sev 6.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi

Yalnız Beni Sev 6

Mehek, Afşan Oldu! Şemşir Yola Çıktı Geliyor…

Yalnız Beni Sev 6.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sev son bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 6. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 6. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 6.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 6.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 6. bölüm özetinde Şemşir yurt dışına gidecekken karar değişip tren istasyonunda bilmediği yerlere doğru yola çıkar. Yalnız Beni Sev 6. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 6
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Ahsan’ın Şemşir’i vurmasıyla birlikte Dilaver herkesi tutuklatmaya başlar. Rehan, Aksam ve Ahsan tutukludur. Adamlar kafalarına göre kimi isterse onu tutuklayabiliyor.

Kadınların ise gözü yaşlıdır. Andilap her şeyin Mehek’in yüzünden olduğunu söylemesiyle bir kez daha kavganın fitilini ateşler. Haber Noman’a da gitmiştir. Yani Mehek’in kaldığı ev. Noman Akram’la konuşmak için polis merkezine gider ama o da şüpheli bulunur. Bu durum Noman’ın karısını daha da sinirlendirir ve Mehek’e baskı uygular.

Şemşir’in annesi oğlunun Mehek’in ailesine yaptığı davranışları öğrenmiş aileden özür dilemek ve oğlunun sağlığına kavuşması için onlardan özür dilemek ister. Karakoldan sonra Noman, Nehad’in yanına gider ve kızının ölmediği yanında yaşadığını haber verir. Kadın yeniden doğmuş gibi adeta sevinmeye başlar.

Yalnız Beni Sev 6. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 18 Eylül Pazartesi

Şemşir’in annesi gelir ve her şey için özür diler ve ondan oğlunu affetmesini ister. Nehad bunun bu kadar kolay olamayacağını söyler. Ama oğlunun kendi evlerine yaklaşmaması sözü karşılığında onu affedeceğini söyler. Böylece Şemşir hemen kendine gelir ve gözlerini açar.

Şemşir gözlerini açınca babası kimi tutuklattıysa hepsini serbest bırakmasını ister. Mehek telefonda ailesiyle konuşur. Evdeki kadın daha fazla dayanamaz ve Andilap’ı arayıp Mehek’in yaşadığını haber verir. Andilap hemen kükremeye başlar.

Mehek bir pansiyona yerleşir ve adını da Afşan yapmıştır. Şemşir’de ailesinin isteğiyle ABD’ye doğru yola koyulur. Yolda kararını değiştirip tren istasyonu atlar ve bilmediği duraklarda dolaşmaya başlar. Görünen o ki Şemşir’in bilinmeyen yolculuğu adım adım onu Mehek’e yaklaştırıyor gibidir.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!
 • Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21
  Redemption Episode 169 Trailer – Redemption Thursday, September 21 Is Hira Falling in Love with Orhun Again?Hello Redemption lovers. Hira returned to the mansion in the Esaret series. Nurşah and Aliço were very happy about this situation. Asli does not intend to leave easily. Let’s see what awaits us in the 169th episode of Esaret. You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…

Bir cevap yazın