Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma

Yalnız Beni Sev 10

Şamşir Babasının Mehek’i Öldürmeye Çalıştığını Öğrendi!

Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Yalnız Beni Sevnson bölüm izle! Yalnız Beni Sev yeni bölüm izle. Yalnız Beni Sev adlı Pakistan dizisinin 10. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Cuma günü yayınlandı. Yalnız Beni Sev dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Full İzle.

Yalnız Beni Sev 10.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 10. bölüm özetinde gerçekleri öğrenen Şamşir bakalım nasıl bir yol izleyecek? Yalnız Beni Sev 10. bölüm özeti devam ediyor.

Yalnız Beni Sev 10
Yalnız Beni Sev

Pakistan Dizi Özetleri Her zamanki gibi Mehek ve Şamşir restorana gitmiş aynı mevzular kendini tekrar ediyordur. Sipariş vermeden tutun insanların Mehek’in viral olduğunu söylemesi aynı diğer bölümlerdeki gibi. Dizi kısa sürecek olmasının yanı sıra bölümler birbirinin aynısı…

Restoranda yaşanan gerilim sonrası Şamşir sinirle ayrılır ve Mehek’i orada bırakır. Mehek’te ailesinin yanına gider. Ruh hastası Şamşir yoldan geri döner ve Mehek’in yerinde olmadığını görür.

Şamşir, Mehek’in evine gelir. Üstüne Ahsan’la karşılaşıp gerginlik yaşanır. Şamşir böğüre böğüre Mehek’e seslenir ve onu kolundan tutup eve sürükler. Mehek ailesinin yanında oldukça utanmıştır ve hasta babasının daha da üzülmesine yol açmıştır.

Mehek ve Şamşir evde de kavgalarını sürdürür. Şamşir bir daha evine gitmeyi yasaklar. Üstüne ailesini öldürmekle tehdit eder.

Nida’nın da yavaştan homurdanmaları artacaktır. Okulda ablasıyla ilgili devam eden söylenceler onun moralini bozar.

Şamşir’in ailesi yeniden bir araya gelir. Hala neyi tartışıyorlar anlayabilen var mı? Mehviş ve Dara Mehek’in kabul edilmesini savunurken babaları donuk ve sert bakış atmaktan öteye gidemiyor.

Odadan dışarı çıkan Mehek’i gören Farva’da sinirlenir. Statüsünün düşük olduğunu onu isterse evden attıracağını söyler. Mehek’te bir türlü attıramadığını ima eder. Kısa süreli aklı başına gelen Şamşir, Mehek’ten özür diler. Mehek özrünün hiçbir manası olmadığını açıklamaya çalışır.

Şamşir ve Mehek yolda Dara’nın karakola girdiğini görür. Şamşir durup peşinden gider. Onun peşinden de Mehek… Navab’ın adamı yakalanmıştır. Dara babasının neden o adamın peşinde olduğunu öğrenmek için adamı sorgular. Adam babasının Mehek’i öldürmesini istediğini bir şekilde kurtulduğunu anlatır. Dara şaşkınlık içindedir. Kapıdan çıktığı anda Şamşir’i görür. Sonunda Mehek’in babası tarafından öldürülmek istendiğini öğrenmiştir. Şamşir’de arkasını döndüğünde Mehek’i görür. Mehek koşarak uzaklaşır.

Şamşir Mehek’i bulmak için ailesinin evine gitse de o orada yoktur. Mehek eve dönmüştür. Mehviş selam vermeden geçtiği için Mehek’i azarlamaya kalksa da Mehek onu susturur. Mehviş bir şekilde kocasının onu öldürmek istediğini kabul etmiştir.

Şamşir, Mehek’i kendi evinde görünce şaşırır. Mehek gidecek başka yeri olmadığını söyler. Şamşir o adamın yalan söylediğini babasının asla böyle bir şey yapmayacağını açıklar. Mehek ise annesinin her şeyi itiraf ettiğini söyler.

Bu arada Nida’ya görücü gelir. Bunlar da hemen karşılıklı oturup evliliğe ikna olup bir hafta içinde evlilik kararı alabiliyor. Evlilik için onay verilmişken duvarda Mehek’in fotoğrafını gören damat annesine durumu açıklar. Kadın da onları azarlayarak evlilikten vazgeçtiğini söyler. Tam olarak Mehek ne yaptı da viral olup insanların düşmanlığını kazandı bu kadar???????

Yalnız Beni Sev 10. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Yalnız Beni Sev 22 Eylül Cuma

Nida gözyaşları içinde odasına giderken babası yine ağlamaya başlar. Kızlarının hayatının mahvolduğunu Nida’yı kimsenin istemeyeceğini evde kalacağı korkusu yaşar. Kızın zaten tıp 2. sınıf öğrencisi bırak da okulunu bitirsin. Heyhat bazen gerçekten çok abartılı sahneler!

Tabi bu durumu gören Ahsan kahramanlığa soyunur ve Nida’yla kendi evlenmek istediğini söyler. Andilap küplere binse de o baskın gelecektir.

Navab Mehek’i öldürmeye çalıştığını inkar etmeye çalışsa da Dara annesinin her şeyi itiraf ettiğini açıklar. Navab o itici soğuk bakışını yeniden atar.

Yalnız Beni Sev Dizisinin Konusu Ne?

Yalnız Beni Sev dizisi orta sınıf bir geçmişe sahip olan Mehak’a aşık olan Shamsher’in etrafında dönecek.

Mehak babası Akram annesi Naheed ve küçük kız kardeşi Nida ile huzurlu bir hayat yaşayan genç bir kadındır. Mehak, kuzeni Ahsan ile nişanlıdır, ancak Ahsan’ın annesi Andaleep Mehak’ı onaylamazken, Ahsan’ın babası Rehan onu onaylamaktadır. Akram bir gün yolda zengin ve kibirli genç bir adamın birini taciz ettiğini görür ve bu adamla yüzleşmeye gittiğinde adam Akram’a silah doğrultur. Bu adam Shamsher’dir. Shamsher Mehak’ı görür ve anında ona aşık olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı
  Esaret 167. Bölüm Fragmanı – Esaret 19 Eylül Salı Düşmanlar Hira’nın Etrafında! Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Hira konağa döndü. Afife, Orhun’a Aslı’ya verdiği sözü tutmasını söylerken Perihan, Hira’ya saldırıyor. Aslı ise gitmemekte ısrarcı. Bakalım Esaret 167.bölümdde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma
  Yalnız Beni Sev 10.Bölüm Özeti – 22 Eylül Cuma Şamşir Babasının Mehek’i Öldürmeye Çalıştığını Öğrendi!
 • Candan Öte 84.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Candan Öte 84.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Viren, Riya’yı Öldürmekten Tutuklu! Candan Öte 84.bölümde neler olacak? Candan Öte 84. bölüm özetinde Viren’den kaçan Rita uçurumdan düşer ve Viren tutuklanır. Candan Öte 84. bölüm özeti devam ediyor.
 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…

Bir cevap yazın