Yabani Konusu ve Oyuncuları

Yabani Konusu

Yeni Dizi Yabani Başlıyor!

Merhaba dizi severler. Fox Tv ekranlarında yeni sezonda yeni dizi heyecanları yaşanmaya devam ediyor. Yabani bu sezon yayınlanacak diziler arasında yer alıyor. Konusu merak uyandırıcı. Yabani 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de yayınlanacak. Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Yabani dizisine dair tüm ayrıntılar…

Köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen bir çocuğun, yıllar sonra evine dönmesi ile kendini yeniden var etme mücadelesini anlatan Yabani, ilk tanıtımıyla büyük beğeni topladı. Barış Manço’nun Yaz Dostum şarkısı eşliğinde karakterlerin görüldüğü tanıtımda iki farklı dünya ve bu dünyalarda yaşanan hayatlar ekrana geldi.

Yabani Konusu Ne?

Yabani dizisinde Ali küçükken kaçırılmış ve sokaklara düşmüştür. Sokaklarda büyürken adı Yaman olmuştur. Yaman gerçek olan yanında olandır diyerek izleyiciye “kan bağı mı yoksa can bağı mı?” sorusunun cevabını aratacak.

Çağla ve Alaz, Yaman’ın kardeşleridir. Çağla ve Alaz sorunlu iki kardeştir. Anneleri iyi bir anne olamadığını düşünmeye başlamıştır. Alaz, Rüya’yla eğlenirken içkinin dozunu kaçırır ve yolu Yaman’la kesişir. Yaman ve Rüya’nın kesişmesiyle bazı gerçeklerde gün yüzüne çıkacaktır.

Yabani dizisinin Oyuncuları Kim?

Başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Osman Alkaş’ın yer aldığı dizide ayrıca; Şebnem Hassanisoughi Bilgiç, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Yabani Ne Zaman Yayınlanacak?

Yabani dizisi 12 Eylül Salı günü Fox Tv’de Yayınlanmaya başlayacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.
 • Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma
  Esaret 165. Bölüm Fragmanı – Esaret 15 Eylül Cuma Hira, Orhun’un Zalimliklerini Hatırlayacak! Orhun, Hira’yı ne zaman eve götürecek! Önce Aslı ile meselesini halletmesi lazım. Aslı da kolay kolay o evden gitmeyecek gibi duruyor. Peki Afife, Hira’nın tekrar yaşadığını öğrenirse neler olacak? Yanında Aslı dururken Hira’yı kabul edemeyecek maalesef.
 • Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Özeti – 20 Eylül Çarşamba
  Yalnız Beni Sev 8.Bölüm Özeti – 20 Eylül Çarşamba Akram Kalp Krizi Geçirir! Yalnız Beni Sev 8.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 8. bölüm özetinde Akram, Navab’ın hakaretlerinden sonra dayanamaz ve kalp krizi geçirir. Yalnız Beni Sev 8. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın