Üç Kız Kardeş 18.Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 18

Üç Kız Kardeş 18. Bölüm Fragmanı yayında! Nesrin zor zamanlardan geçiyor!

Nesrin’in hafızası oldukça kötü durumdadır. Sadık karısına hakim olmaya çalışırken zorlanır. Evde hüzünlü bir hava hakimdir. Somer ve Türkan cephesinde de işler karışmıştır. Mine evdeki yerini sağlamlaştırmaya çalışır.

Somer ve Türkan’ın Mutluluğu Hayal Oldu

Mine, Somer’in hamlesiyle Rüçhan’ın evine yerleşir. Olanlardan habersiz Türkan ise Somer’in davranışıyla gurur duyar. Aynı evde Mine ve Türkan’ın akıbeti merak konusu.

Öte yandan Nesrin’in hastalığı ise Dönüş ile duygusal sahnelere neden olacak. Sadık ikili arasında durumu toparlama çabasında yorgun düşecek.

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de!

Üç Kız Kardeş Son Bölümde Neler Oldu

Mine’nin Somer’in bebeğini dünyaya getirmesi, dolu dizgin giden Somer ve Türkan’ın aşk hayatını etkiler. Mine’nin planı bebeğiyle birlikte Somer’in kalbini de hayatını da yeniden kazanmaktır. Mine, Somer’i elde etmek için Nihat’ın varlığını Somer’i kışkırtmaya yönelik kullanır. Nihat, bebek uğruna Mine’ye de zarar vermeye kalkınca Somer, Mine ve bebeğini sahiplenmek durumunda kalır.

Nesrin’in, Mine’den öğrendiği Somer ve Mine’ye dair gerçekler Nesrin’i yıkar. Nesrin, geçmişinde Dönüş’le ilgili yaşadığı travmalara zihnen yolculuk etmeye başlayınca bütün aile Nesrin’in etrafında seferber olur.

Derya, Fatih’ten öğrendiği üzere Fatih’in kendi öz babası olduğunu düşünürken bir yandan da yeni bir hayata başlamanın eşiğindedir. Serdar ve Derya, üniversitede istedikleri bölümü kazanmıştır. Bu öğrenim hayaline bir tek Dönüş eşlik edemez.

Özer, bir zamanlar terk ettiği oğluyla yüzleşmek zorunda kalır. Özer’in oğlu Mustafa Korman, Ayvalık’a gelir.

Somer, Mine ve bebeğine sahip çıkacak mı? Nesrin’in yaşadığı travma Dönüş’ün annesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesine neden olacak mı? Mustafa, babası Özer’den talep ettiklerini alabilecek mi?

Üç Kız Kardeş, yeni sezon ilk bölümü ile 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.