Tatlı Bela 7.Bölüm Özeti-31 Ocak Pazar

Astha, Shlok ile Geceyi Aynı Oda da Geçirmemek İçin Neler Yapacak?

Tatlı Bela dizisi 7.bölüm özetinde, yol kapalı olduğu için otele yerleşmek zorunda kalan Slok ve Asta’yı merak eden babası telefonla arar. Kolhapur’a gidip gitmediklerini sorar. Asta yollar kapalı olduğu için otelde kaldıklarını söyler. Asta’nın babası telaşlanır ve telefona Slok’u ister. Ondan kızına göz kulak olmasını rica eder. Tatlı Bela 7.bölüm özeti devam ediyor.

Kalindi Slok ve Asta’nın birlikte bir otelde kaldıklarını duyunca iyice telaşlanır. Slok ve Asta aynı odada iken odanın kapısı kilitlenir. Asta telaşlanır. Kapıyı açmak için uğraşırken Asta düşerken Slok yakalar. Aksilik bu ya elektrikler de kesilir. Slok mumları yakar. Yere düşmüş olan Asta’nın örtüsünü alıp onun omuzuna bırakır. Slok Asta’nın telefonu ile görevlileri arar ancak sabaha kadar kimsenin olmayacağı söylenir. Elindeki mumla yan yana otururlar.

Shlok ile aynı odada kalmak zorunda kalan Astha bu durumdan bir hayli üzgün! Astha, Shlok’a hitaben “Geceyi senle aynı odada geçirmem” diyor. Shlok’a sert sözler söyleyen Astha, onu bir hayli sinirlendirir. Shlok hıncını pencereye yumruk atarak alır.

Astha, Shlok ile geceyi aynı odada geçirmemek için neler yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir