Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı!

Survivor 2023 kadrosu

Survivor 2023 Yarışmacıları

Survivor sezonu açıldı. Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı belirlendi. Survivor 2023 sezonu 15 Ocak 2023 Pazar akşamı başladı.

Bu sene aslında survivor 3 takımdan oluşuyor. Ünlüler, Gönüller ve Influencer takımı… Influencerlar, survivor adasına gelince Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında dağılım yapıldı. Survivor 2023 Ünlüler ve Gönüllüler takımı şöyle 👇

Survivor 2023 Ünlüler Takımı

Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Barış Telli, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Barış Telli, Murat Eken, Berdan Mardini, Kürşat Jaun, Buse Plan, Halil İbrahim Göker’den oluşuyor.

Survivor 2023 Gönüllüler Takımı

Aziz, Kardelen, Osman Can, Tunga, Asena, Walıson, Aleyna, Avcı, Özgür, Chaby, Elanur, Alper Rende’den oluşuyor.

Survivor 2023 Formatı Nasıl Olacak?

Survivor 2023 formatında değişikliğe gidildi. Daha önceki sezonlarda güç ön plandaydı. Bu sene ise pratik zeka da işin içerisine giriyor. Acun Ilıcalı Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam demeyin, belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak.” ifadelerini kullanmıştı.

Survivor 2023 Ünlüler Yarışmacıları Kim?

Survivor Ümit Erdim Kim? 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli’de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokuldan sonra İzmit Atılım Anadolu Lisesini bitirdi. 1998-2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda genç birimde oynadı. Burada tanıştığı Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul’a geldi. Özyurtlu ile beraber Moda’da bir ajansa kaydoldular. Kariyerini bundan sonra tiyatro yerine televizyonla devam ettirdi. Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül, Selena, Adanalı, Teyzanne, Doksanlar, Semt Çocukları gibi dizilerle devam etti.

Survivor Zeynep Alkan Kim?

Hamdi Alkan ile oyuncu Canan Hoşgör’ün kızı Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ancak aslan Hataylı.

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Zeynep Alkan, 12 yaşından beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor.

Survivor Barış Telli Kim? 2005 yılında henüz lise öğrencisiyken Karagücü Ampute Futbol Takımı’na dahil oldu. 2009 yılında 49 golle rekor kırarak Ampute Futbol Süper Ligigol kralı oldu. 2013 Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 100m koşu, yüksek atlama ve uzun atlamada üç altın madalya kazandı ve milli atlet olarak Türkiye’yi temsil etmeye başladı.

Aynı yıl, Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı ile dördüncü kez Dünya üçüncülüğünü kazanan Telli, 2015 yılında  Türkiye’nin ilk bedensel engelli beden eğitimi öğretmeni oldu.

2015 yılında 32 golle, 2009 ve 2013’ün ardından bir kez daha Ampute Futbol Süper Ligi gol kralı oldu.

2016’da, tekerlekli sandalye tenisi’ne başladı ve çiftlerde Türkiye Şampiyonu oldu.

2018 yılında, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahibi adayı Türkiye’nin Spor Tanıtım Elçisi, 2019 yılında UEFA tarafından Equal Game Tanıtım Elçisi, 2020 yılında ise Össur Marka Elçisi olarak seçildi.

Survivor Aysu Keskin Kim? 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel basketbolcu kariyerine 2013’te TED Ankara Kolejliler’de başladı.

Son olarak Uludağ Basket Nilüfer BSD takımında forma giyen Keskin bugüne kadar; TED Ankara Kolejliler, Ordu Spor Kulübü, Tosyalı Toyo Osmaniye, Samsun Basketbol İhtisas, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü, Samsun Basketbol İhtisas, İzmit Belediye Spor Kulübü’nde oynadı.

Survivor Cansu Tuman Kim? 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.
Moleküler Biyoloji eğitimi alan Cansu Tuman, ayrıca Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Tuman, 2015’ten beri çeşitli projelerde oyunculuk yapmaktadır. Arka Sokaklar, Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler, Öğretmen, Alparslan Büyük Selçuklu, Teşkilat ve Yemin gibi çeşitli Film ve dizilerde rol aldı. 

Survivor Yusuf Güney Kim? 5 Haziran 1984 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Başarılı şarkıcı aslen Gümüşhane Kelkit’lidir. Güney, 2005 yılının Haziran ayında Türk pop müzik sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra’da verdiği bir konserinde sanatçıyla tanışmasıyla müzik dünyasına ilk adımlarını attı.

Survivor Seçkin Piriler Kim? 29 Aralık 1980 İstanbul doğumlu, eski manken, sunucu ve oyuncudur. 1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında Azra Akın’ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı.

Survivor Murat Eken Kim? 7 Ağustos 1980 yılında dünyaya geldi. Koç Özel Lisesi’ni bitirip, New York’ta Rensselaer Politeknik Enstitüsü’ne başladı. 3. sınıfta makine mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp Türkiye’ye dönerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar tiyatro bölümünde eğitim almaya başladı.Haldun Dormen ve Müjdat Gezen’in yönettiği çeşitli oyun ve müzikallerde rol aldı. Şu an BKM Mutfak oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaktadır. Oyuncu Burcu Biricik ile kuzendir.

Survivor Berdan Mardini Kim? 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Ailesi aslen Mardinlidir. Babasının devlet memuru olması nedeniyle birçok farklı şehirde yaşadı.  Berdan Mardini’ye esas şöhretini kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkısıdır.

Survivor Kürşat Jaun Kim? Aslen Artvinli olan Kürşat Juan (Ümit Kürşat Yalçınkaya) 5 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya geldi. Sosyal medya paylaşımlarıyla binlerce kişiye ulaşan Juan, dağılan Juan grubu üyelerinden biriydi. 2019 yılında Türkiye Başarı Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan TikToker ödülünün sahibi olmuştu.

Survivor Buse Plan Kim? 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünde eğitimi tamamlayan sosyal medya fenomeni Youtube ve Instagram üzerinden paylaşımlarını sürdürüyor.

Kendisini gezgin bir fenomen olarak nitelendiren Buse Plan, Instagram’da 294K , Youtube’da ise 98K takipçiye sahip.

Survivor Halil İbrahim Göker Kim? 15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medya içerikleri üreten Halil İbrahim Göker, video paylaşım uygulaması ile adını duyurduktan sonra Youtube ve Instagram paylaşımlarıyla da yükselişe geçmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür.

Survivor 2023 Gönüllüler Yarışmacıları Kim?

Survivor Aziz Kim? Aziz Ozan Dilber, 27 yaşında ve Sivas’ta doğmuştur. 2017 yılında Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra avukat olarak mesleğini icra etmektedir. Dergi yazarlığı da yapan Aziz, Survivor 2023 kadrosunun merak edilen isimleri arasında yer alıyor.

Survivor Kardelen Kim? Fitness ve Pilates antrenörüdür. Nişantaşı Üniversitesi’nde eğitim almış ve uzmanlaşmıştır.

Survivor Osman Can Kim? Acun Medya çalışanı olan Osman Can Ural, Survivor’a dahil olmak için mesleğine ara verdi. 1994 doğumlu genç yarışmacı, daha önce sezonlarda oynanan futbol maçında gösterdiği performansla adından söz ettirmişti.

Survivor Tunga Kim? Spor geçmişi olan Tunga Sayan, basketbol ve futbol ile yakından ilgilenmektedir. Amerikan futboluna da ilgi duyan Tunga, bir dönem Janissaries İstanbul Yeniçeriler Amerikan Futbolu takımında yer almıştır.

Survivor Asena Kim? 1997 doğumlu olan Asena Demirbağ, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi BESYO bölümünden mezun oldu. Asena, 2019 yılında eski futbolcu Ahmet Dursun ile Paris’te dünya evine girdi, 2020 yılında ise kızını kucağına aldı.

Survivor Walıson Kim?

34 yaşındadır ve Brezilya doğumludur. 3 yıldır Türkiye’de bulunmasına rağmen Türkçeyi oldukça iyi konuşmaktadır. Aktörlük ve oyunculuk yapan Fonseca 2020 MasterChef yarışmasında da yarışmacı olarak yer almıştı. Survivor 2023 yarışmacısı Walison Fonseca’nın eşinin ismi ise Melisa Pınar’dır. Walison’un eşi Melisa Pınar NLP uzmanı ve yaşam koçudur.

Survivor Aleyna Kim? Aleyna Elibol, 1996 doğumludur ve İzmirlidir. Güzel yarışmacı, sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda oyuncudur. Rol aldığı ilk TV dizisi Elimi Bırakma olan Survivor Aleyna, Payitaht Abdülhamid, Kaçış ve son olarak da Orta Kafa Aşk dizilerinde rol almıştır.

Survivor Avcı Kim? Survivor Avcı’nın üç ismi var. İlk adı ise Gizem. Survivor adasında yaptığı ilk açıklama da Avcı isminin soyadı olmadığıydı. Gizem Avcı, 27 yaşındadır ve aslen Ispartalıdır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.2021 yılında Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra İstanbul Barosuna kayıtlı olarak hizmet vermeye başlayan Gizem Avcı avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Survivor Özgür Kim? Özgür Tetik 1975 yılında Yalova’da doğdu. Ortaokul da basketbola merak saldı ve uzun yıllar basketbol oynadı. Profesyonel bir oyuncu olamadı ama çok uzun süre amatör liglerde oynadı. 1993 yılında kuvvet antrenörlüğü eğitimine başladı.Tetik, Technogym Master Trainer olarak Wellness Institute Türkiye eğitim programlarından biri olan koşu eğitimlerini veriyor.

Survivor Chaby Kim? Chaby Hani 2017 yılı çıkışlı Türkiye ve Güney Kore ortak yapımı Ayla filminde “Sung Joon” karakterine hayat vermişti.

Survivor 2023 sezonunun yarışmacılarından biri olan Chaby Han, 15 Haziran 1992 yılında Güney Kore’de doğdu. Ailesinin işi nedeniyle Türkiye’ye geldi. Chaby Han, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim aldı. ATV ekranlarında yayınlanan “Elin Oğlu” yarışmasında ünlendi. 

Survivor Elanur Kim? Aslen Ordulu olan Elanur Pat, 30 Aralık 2000 tarihinde dünyaya geldi. Yalova Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım Mühendisliği bölümünde öğrenim gördü. “RunalexX” kullanıcı adıyla katıldığı Twitch uygulamasıyla adını geniş bir kitleye duyurdu.

“Bela” şarkısıyla YouTube’da adından söz ettirmeyi başardı. Elanur son olarak Exatlon Challenge’da mücadele etti.

Survivor Alper Rende Kim? Alper Rende Survivor 2023 kadrosunun gönüllüler takımında yer alıyor. Alper Rende, 1995 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Yazılım Bölümünde tamamladı. Rende, sosyal medyaya 2013’de Vine isimli uygulamayla video çekmeye başladı. 2016 yılında Türk Lokumu filminde rol aldıktan sonra 2017 yılında Oha Diyorum ve Çılgın Kolej filmlerinde rol almıştır. 2019’da ise Enes Batur Gerçek Kahraman ve Sar Başa filmlerinde rol aldı.

2016-2018 yılları arası Mediakraft bünyesinde içerik hazırladıktan sonra 2018 yılında kendi kanalını açmıştır. 2020 yılında İzole isimli şarkısını çıkartmıştır. YouTube’da çektiği Kaçış isimli video serisinin özel bölümlerini Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform olan Exxen platformundan yayımlarken diğer bölümleri ise kendi kanalından yayımlamaktadır.

Survivor 2023 Yedekler Kim?

Survivor 2023 yedekleri henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde Acun Ilıcalı sürprizleri olduğunu söyledi.

Survivor 2023 Adaya İlk Veda Eden İsim Kim Oldu?

Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetti. Eleme adayları arasında Berdan Mardini, Seçkin Piriler, Ümit Erdim ve Kürşat Jaun vardı. Adaya veda eden ilk isim Ümit Erdim Oldu!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba
  Candan Öte 3.Bölüm Özeti – 31 Mayıs Çarşamba Manan Jevika’ya Aşkını İtiraf Etmek İçin Geliyor!Candan Öte 3. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 3.Bölüm Full İzle.Candan Öte 3.bölümde neler olacak? Candan Öte 3. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 3. bölüm özeti devam ediyor.
 • Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31
  Redemption Episode 123 Trailer – Redemption Wednesday, May 31 Hello Redemption lovers. A rebellion is coming from Orhun in the series of redemption! Orhun does not want Hira to stay for Ali and wants him to leave as soon as possible. In this, he rolled up his sleeves and started to spend time with Ali. You can also express your opinions in the analysis of the next chapter with your comments…
 • Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba
  Esaret 123. Bölüm Fragmanı – Esaret 31 Mayıs Çarşamba Hira’dan Orhun’a Veda…Merhaba Esaret severler. Esaret dizisinde Orhun’dan baş kaldırış geliyor! Orhun, Hira’nın Ali için kalmasını istemiyor ve bir an önce gitmesini istiyor. Bunun içide kolları sıvayarak Ali’yle vakit geçirmeye başladı. Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…Esaret 123.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 123.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 31 Mayıs Çarşamba günü 123 ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 123.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 31 Mayıs Çarşamba yaşanacaklar…
 • Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı
  Candan Öte 2.Bölüm Özeti – 30 Mayıs Salı Viren, Jevika’dan Hoşlandı! Evlenmek İstiyor…Candan Öte 2. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 2. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mayıs Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 2. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 2.Bölüm Full İzle.Candan Öte 2.bölümde neler olacak? Candan Öte 2. bölüm özetinde Manvi’nin çevirdiği oyunu Virat anlıyor. Viren ise Jevika’dan hoşlanıyor. Evlilik kararı olumlu.. Candan Öte 2. bölüm özeti devam ediyor.
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 112 Watch Trailer – Wednesday, May 31 Trailer Is Serap in Love with Baran?Hello Blood Flowers lovers. Serap came and Dilan had fits of jealousy. So, what kind of person do you think this Serap is? What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments.Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Wednesday, May 31th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 112th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 112h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 112th episode of Blood Flowers are in our news…

Bir cevap yazın