Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı!

Survivor 2023 kadrosu

Survivor 2023 Yarışmacıları

Survivor sezonu açıldı. Survivor 2023 kadrosunda kimler var? Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı belirlendi. Survivor 2023 sezonu 15 Ocak 2023 Pazar akşamı başladı.

Bu sene aslında survivor 3 takımdan oluşuyor. Ünlüler, Gönüller ve Influencer takımı… Influencerlar, survivor adasına gelince Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında dağılım yapıldı. Survivor 2023 Ünlüler ve Gönüllüler takımı şöyle 👇

Survivor 2023 Ünlüler Takımı

Ümit Erdim, Zeynep Alkan, Barış Telli, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Barış Telli, Murat Eken, Berdan Mardini, Kürşat Jaun, Buse Plan, Halil İbrahim Göker’den oluşuyor.

Survivor 2023 Gönüllüler Takımı

Aziz, Kardelen, Osman Can, Tunga, Asena, Walıson, Aleyna, Avcı, Özgür, Chaby, Elanur, Alper Rende’den oluşuyor.

Survivor 2023 Formatı Nasıl Olacak?

Survivor 2023 formatında değişikliğe gidildi. Daha önceki sezonlarda güç ön plandaydı. Bu sene ise pratik zeka da işin içerisine giriyor. Acun Ilıcalı Survivor akıl oyunları! Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam demeyin, belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak.” ifadelerini kullanmıştı.

Survivor 2023 Ünlüler Yarışmacıları Kim?

Survivor Ümit Erdim Kim? 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli’de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokuldan sonra İzmit Atılım Anadolu Lisesini bitirdi. 1998-2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda genç birimde oynadı. Burada tanıştığı Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul’a geldi. Özyurtlu ile beraber Moda’da bir ajansa kaydoldular. Kariyerini bundan sonra tiyatro yerine televizyonla devam ettirdi. Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül, Selena, Adanalı, Teyzanne, Doksanlar, Semt Çocukları gibi dizilerle devam etti.

Survivor Zeynep Alkan Kim?

Hamdi Alkan ile oyuncu Canan Hoşgör’ün kızı Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi ancak aslan Hataylı.

Sosyal medya fenomeni ve oyuncu Zeynep Alkan, 12 yaşından beri tiyatro sahnelerinde yer alıyor.

Survivor Barış Telli Kim? 2005 yılında henüz lise öğrencisiyken Karagücü Ampute Futbol Takımı’na dahil oldu. 2009 yılında 49 golle rekor kırarak Ampute Futbol Süper Ligigol kralı oldu. 2013 Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 100m koşu, yüksek atlama ve uzun atlamada üç altın madalya kazandı ve milli atlet olarak Türkiye’yi temsil etmeye başladı.

Aynı yıl, Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı ile dördüncü kez Dünya üçüncülüğünü kazanan Telli, 2015 yılında  Türkiye’nin ilk bedensel engelli beden eğitimi öğretmeni oldu.

2015 yılında 32 golle, 2009 ve 2013’ün ardından bir kez daha Ampute Futbol Süper Ligi gol kralı oldu.

2016’da, tekerlekli sandalye tenisi’ne başladı ve çiftlerde Türkiye Şampiyonu oldu.

2018 yılında, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahibi adayı Türkiye’nin Spor Tanıtım Elçisi, 2019 yılında UEFA tarafından Equal Game Tanıtım Elçisi, 2020 yılında ise Össur Marka Elçisi olarak seçildi.

Survivor Aysu Keskin Kim? 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel basketbolcu kariyerine 2013’te TED Ankara Kolejliler’de başladı.

Son olarak Uludağ Basket Nilüfer BSD takımında forma giyen Keskin bugüne kadar; TED Ankara Kolejliler, Ordu Spor Kulübü, Tosyalı Toyo Osmaniye, Samsun Basketbol İhtisas, Bursa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü, Samsun Basketbol İhtisas, İzmit Belediye Spor Kulübü’nde oynadı.

Survivor Cansu Tuman Kim? 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.
Moleküler Biyoloji eğitimi alan Cansu Tuman, ayrıca Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. Tuman, 2015’ten beri çeşitli projelerde oyunculuk yapmaktadır. Arka Sokaklar, Kiralık Aşk, Ufak Tefek Cinayetler, Öğretmen, Alparslan Büyük Selçuklu, Teşkilat ve Yemin gibi çeşitli Film ve dizilerde rol aldı. 

Survivor Yusuf Güney Kim? 5 Haziran 1984 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. Başarılı şarkıcı aslen Gümüşhane Kelkit’lidir. Güney, 2005 yılının Haziran ayında Türk pop müzik sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra’da verdiği bir konserinde sanatçıyla tanışmasıyla müzik dünyasına ilk adımlarını attı.

Survivor Seçkin Piriler Kim? 29 Aralık 1980 İstanbul doğumlu, eski manken, sunucu ve oyuncudur. 1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında Azra Akın’ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı.

Survivor Murat Eken Kim? 7 Ağustos 1980 yılında dünyaya geldi. Koç Özel Lisesi’ni bitirip, New York’ta Rensselaer Politeknik Enstitüsü’ne başladı. 3. sınıfta makine mühendisliği bölümünü yarıda bırakıp Türkiye’ye dönerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar tiyatro bölümünde eğitim almaya başladı.Haldun Dormen ve Müjdat Gezen’in yönettiği çeşitli oyun ve müzikallerde rol aldı. Şu an BKM Mutfak oyuncuları bünyesinde sahneye çıkmaktadır. Oyuncu Burcu Biricik ile kuzendir.

Survivor Berdan Mardini Kim? 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Ailesi aslen Mardinlidir. Babasının devlet memuru olması nedeniyle birçok farklı şehirde yaşadı.  Berdan Mardini’ye esas şöhretini kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkısıdır.

Survivor Kürşat Jaun Kim? Aslen Artvinli olan Kürşat Juan (Ümit Kürşat Yalçınkaya) 5 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya geldi. Sosyal medya paylaşımlarıyla binlerce kişiye ulaşan Juan, dağılan Juan grubu üyelerinden biriydi. 2019 yılında Türkiye Başarı Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan TikToker ödülünün sahibi olmuştu.

Survivor Buse Plan Kim? 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünde eğitimi tamamlayan sosyal medya fenomeni Youtube ve Instagram üzerinden paylaşımlarını sürdürüyor.

Kendisini gezgin bir fenomen olarak nitelendiren Buse Plan, Instagram’da 294K , Youtube’da ise 98K takipçiye sahip.

Survivor Halil İbrahim Göker Kim? 15 Ağustos 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Sosyal medya içerikleri üreten Halil İbrahim Göker, video paylaşım uygulaması ile adını duyurduktan sonra Youtube ve Instagram paylaşımlarıyla da yükselişe geçmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür.

Survivor 2023 Gönüllüler Yarışmacıları Kim?

Survivor Aziz Kim? Aziz Ozan Dilber, 27 yaşında ve Sivas’ta doğmuştur. 2017 yılında Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra avukat olarak mesleğini icra etmektedir. Dergi yazarlığı da yapan Aziz, Survivor 2023 kadrosunun merak edilen isimleri arasında yer alıyor.

Survivor Kardelen Kim? Fitness ve Pilates antrenörüdür. Nişantaşı Üniversitesi’nde eğitim almış ve uzmanlaşmıştır.

Survivor Osman Can Kim? Acun Medya çalışanı olan Osman Can Ural, Survivor’a dahil olmak için mesleğine ara verdi. 1994 doğumlu genç yarışmacı, daha önce sezonlarda oynanan futbol maçında gösterdiği performansla adından söz ettirmişti.

Survivor Tunga Kim? Spor geçmişi olan Tunga Sayan, basketbol ve futbol ile yakından ilgilenmektedir. Amerikan futboluna da ilgi duyan Tunga, bir dönem Janissaries İstanbul Yeniçeriler Amerikan Futbolu takımında yer almıştır.

Survivor Asena Kim? 1997 doğumlu olan Asena Demirbağ, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi BESYO bölümünden mezun oldu. Asena, 2019 yılında eski futbolcu Ahmet Dursun ile Paris’te dünya evine girdi, 2020 yılında ise kızını kucağına aldı.

Survivor Walıson Kim?

34 yaşındadır ve Brezilya doğumludur. 3 yıldır Türkiye’de bulunmasına rağmen Türkçeyi oldukça iyi konuşmaktadır. Aktörlük ve oyunculuk yapan Fonseca 2020 MasterChef yarışmasında da yarışmacı olarak yer almıştı. Survivor 2023 yarışmacısı Walison Fonseca’nın eşinin ismi ise Melisa Pınar’dır. Walison’un eşi Melisa Pınar NLP uzmanı ve yaşam koçudur.

Survivor Aleyna Kim? Aleyna Elibol, 1996 doğumludur ve İzmirlidir. Güzel yarışmacı, sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda oyuncudur. Rol aldığı ilk TV dizisi Elimi Bırakma olan Survivor Aleyna, Payitaht Abdülhamid, Kaçış ve son olarak da Orta Kafa Aşk dizilerinde rol almıştır.

Survivor Avcı Kim? Survivor Avcı’nın üç ismi var. İlk adı ise Gizem. Survivor adasında yaptığı ilk açıklama da Avcı isminin soyadı olmadığıydı. Gizem Avcı, 27 yaşındadır ve aslen Ispartalıdır. Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.2021 yılında Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra İstanbul Barosuna kayıtlı olarak hizmet vermeye başlayan Gizem Avcı avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Survivor Özgür Kim? Özgür Tetik 1975 yılında Yalova’da doğdu. Ortaokul da basketbola merak saldı ve uzun yıllar basketbol oynadı. Profesyonel bir oyuncu olamadı ama çok uzun süre amatör liglerde oynadı. 1993 yılında kuvvet antrenörlüğü eğitimine başladı.Tetik, Technogym Master Trainer olarak Wellness Institute Türkiye eğitim programlarından biri olan koşu eğitimlerini veriyor.

Survivor Chaby Kim? Chaby Hani 2017 yılı çıkışlı Türkiye ve Güney Kore ortak yapımı Ayla filminde “Sung Joon” karakterine hayat vermişti.

Survivor 2023 sezonunun yarışmacılarından biri olan Chaby Han, 15 Haziran 1992 yılında Güney Kore’de doğdu. Ailesinin işi nedeniyle Türkiye’ye geldi. Chaby Han, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim aldı. ATV ekranlarında yayınlanan “Elin Oğlu” yarışmasında ünlendi. 

Survivor Elanur Kim? Aslen Ordulu olan Elanur Pat, 30 Aralık 2000 tarihinde dünyaya geldi. Yalova Üniversitesi’nde Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım Mühendisliği bölümünde öğrenim gördü. “RunalexX” kullanıcı adıyla katıldığı Twitch uygulamasıyla adını geniş bir kitleye duyurdu.

“Bela” şarkısıyla YouTube’da adından söz ettirmeyi başardı. Elanur son olarak Exatlon Challenge’da mücadele etti.

Survivor Alper Rende Kim? Alper Rende Survivor 2023 kadrosunun gönüllüler takımında yer alıyor. Alper Rende, 1995 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Yazılım Bölümünde tamamladı. Rende, sosyal medyaya 2013’de Vine isimli uygulamayla video çekmeye başladı. 2016 yılında Türk Lokumu filminde rol aldıktan sonra 2017 yılında Oha Diyorum ve Çılgın Kolej filmlerinde rol almıştır. 2019’da ise Enes Batur Gerçek Kahraman ve Sar Başa filmlerinde rol aldı.

2016-2018 yılları arası Mediakraft bünyesinde içerik hazırladıktan sonra 2018 yılında kendi kanalını açmıştır. 2020 yılında İzole isimli şarkısını çıkartmıştır. YouTube’da çektiği Kaçış isimli video serisinin özel bölümlerini Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform olan Exxen platformundan yayımlarken diğer bölümleri ise kendi kanalından yayımlamaktadır.

Survivor 2023 Yedekler Kim?

Survivor 2023 yedekleri henüz açıklanmadı. Önümüzdeki günlerde Acun Ilıcalı sürprizleri olduğunu söyledi.

Survivor 2023 Adaya İlk Veda Eden İsim Kim Oldu?

Survivor 2023 dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kaybetti. Eleme adayları arasında Berdan Mardini, Seçkin Piriler, Ümit Erdim ve Kürşat Jaun vardı. Adaya veda eden ilk isim Ümit Erdim Oldu!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Legacy 518 Episode Trailer! Tuesday, February 7
  Romantic Love Letter! Facts Revealed! Watch Legacy 518 Episode Trailer! What will happen on Monday, December 518th in Legacy 518th episode? Legacy series continues with new season episodes. Legacy 518 trailer has arrived. What awaits us in Legacy 518th episode? What happened in the last episode of Legacy, what will happen in the new episode? Details in the summary of the Legacy 518th episode are in our news…
 • Emanet 518 Bölüm Fragmanı İzle! 7 Şubat Salı
  Romantik Aşk Mektubu! Gerçekler Açığa Çıktı! Emanet 518. bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 518 fragmanı geldi. Emanet 518. bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 518. bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
 • Redemption Episode 57 Trailer – Redemption Tuesday, February 7
  Orhun Wants a Baby! Redemption 57th episode trailer has been released! What will happen in the 57th episode of Redemption? The Redemption series continues with new episodes. Redemption will air on Tuesday, February 7, with its 57th episode. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details in the summary of the 56th episode of Redemption are in our news… Here’s what will happen on Tuesday, February 7th in Redemption…
 • Esaret 57.Bölüm Fragmanı – Esaret 7 Şubat Salı
  Orhun Bebek İstiyor! Esaret 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Esaret 57.bölümde neler olacak? Esaret dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Esaret 7 Şubat Salı günü 57.bölümüyle ekrana gelecek. Esaret son bölümde neler oldu, Esaret yeni bölümde neler olacak? Esaret 57.bölüm özetindeki detaylar haberimizde… İşte Esaret 7 Şubat Salı günü yaşanacaklar…
 • Kara Sevdam 42 Bölüm Özeti – 14 Şubat Salı
  Ranvir ve Ishani Yakınlaştı! Kara Sevdam 42 Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kara Sevdam son bölüm izle! Kara Sevdam yeni bölüm izle. Kara Sevdam adlı Hint dizisinin 42. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Şubat Salı yayınlandı. Kara Sevdam dizisinin 42. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kara Sevdam 42. bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir