Sidharth Shukla Aramızdan Ayrıldı!

Sidharth Shukla

Sidharth Shukla’nın Ani Vedası Şoke Etti!

Hindistan 2 Eylül sabahı acı bir haberle uyandı. Sidharth Shukla’nın kalp krizinden hayatını kaybettiği gündemi alt üst etti. Oyuncunun sevenleri ailesi ve yakın arkadaşları bu haberle sarsıldı.

Ünlü televizyon yıldızı Sidharth Shukla, ölümüyle herkesi hüzne boğdu. Henüz 40 yaşında olan yıldızın, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayata veda ettiği söylenirken Shukla için yine de otopsi yapılacak. Sidharth son nefesini verirken Shehnaaz Gill onun yanındaydı.

Bizler Sidhart Shukla’yı İkimizin Yerine dizisinde Shiv karakteriyle tanımış sevmiştik. Ülkesinde ise Big Boss Yarışmasıı kazanmasıyla ünlenmişti. Dil Se Dil Tak’tan oyuncu arkadaşı Rashami Desai, kırık kalp emojisiyle Twitter’dan üzgün olduğunu belirtti.

Devoleena Bhattacharjee “Hissizim ve kendimi ifade edemiyorum. Ama derinden incindim. Sidharth’ın ölümü beni sonsuza dek değiştirdi. Artık kavgalardan uzak duracağım. Sosyal medyada bile insanların gitmesine izin vereceğim. Yaşamak ve yaşamak zorundayız. Pozitif kalın” diye ekliyor.

İkimizin Yerine dizisindeki Shiv’in kız kardeşi Sanchi karakterini canlandıran oyuncu Roop Durgapal da sarsılanlardan.

“Sidharth Shukla ve ben Balika Vadhu’da sadece abi-kardeş oynamadık” Roop Durgapal, onu aslında kardeşim olarak görüyordum, diyor.

Taziye mesajı yayınlayanlardan birisi de Gurmeet Choudhary’di.

“Batmamak …Benzeri olmayan bir yıldız. Allah ailesine ve onu en yakın akrabası gibi seven hayranlarına dayanma gücü versin, çok erken gitti.” diyor.

Big Boss yarışmasının sunucusu hepimizin yakından tanıdığı sinema oyuncusu Salman Khan ‘da taziye mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Çok erken gitti Siddharth.. Özleneceksin. Ailesine başsağlığı..

Sidharth Shukla en son Karan Kundra ile konuştu, şoke eden aktör Yeh Rishta şöyle yazdı: “Daha dün gece ne kadar iyi iş çıkardığından bahsediyorduk… İnanamıyorum!”

Sidharth Shukla’nın Ani ölümünün ardından, oyuncunun ‘ölüm’ ve ‘hayat çok kısa’ hakkındaki tweetleri viral oluyor

Oyuncu, "Ölüm hayattaki en büyük kayıp değildir. En büyük kayıp, biz yaşarken içimizde ölenlerdir." yazmıştı. Sidharth'ın bir başka tweeti, "Hayat, başkalarının senin hakkında ne söylediği veya ne düşündüğü hakkında endişelenmek için çok kısa.Sadece hayatın tadını çıkar.Eğlen... ve onlara konuşacak bir şeyler ver."

Karanvir Bohra Şokta! “Bu yıkıcı… Şok oldum. Bu nasıl olabilir ki? Tanrı bizimle ne tür bir şaka yapıyor?

Oyuncunun birçok arkadaşı son ayinleri yapmak için evine ulaşıyor.

Ambulans Sidhart Shukla için çiçeklerle süslenmiş durumda. Ambulansın eve gitmesi beklenirken vazgeçiliyor ve direk Oshiwara Krematoryumu’na gidiyor. Burası yüksek sıcaklıkta cenazenin yakıldığı yer olarak biliniyor. Aynı zamanda yine Balika Vadhu dizisinde ölümüne üzüldüğümüz Pratyuşa Banerjee’nin de cenazesi buraya getirilmişti.

Sidhart Shukla’nın kız arkadaşının ayakta güçlükte durduğu görülüyor. Krematoryuma ulaştığında gözyaşlarına hakim olamıyor.

Oyuncunun son törenine Abhinav Shukla, Jaan Kumar Shanu, Shefali Jariwala da dahil olmak üzere televizyon endüstrisinin birçok aktörü krematoryuma ulaşıyor ancak COVID protokolleri nedeniyle son ayinlere katılmalarına izin verilmiyor. Sidharth Shukla’nın elektrikli krematoryuma sokulacağı söyleniyor.

Shehnaaz Gill ‘in Sidharth’ın adını haykırması duygusal anlar yaşatıyor. Krematoryumda Sidharth Shukla’nın cenazesi yakılırken tüm dostları ve ailesi başında bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir