Sıcacık Bir Gençlik Filmi “96 Yazı”

‘96 Yazı

Türkiye’nin güneyinde 1996’nın yaz aylarında geçen hikaye, rüzgar, kayalık uçurumlar, sonsuz dalgalar arasında aşk ve yaşamla tanışan ve eninde sonunda hüznü de tadacak bir grup gencin hikayesini konu alıyor.

İzleyiciyi 1996 yılına ışınlayan Ozan Açıktan imzalı ‘96 Yazı, aşk ve yaşamla tanışan ve eninde sonunda hüznü de tadacak bir grup gencin hikayesini konu alıyor.

Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz, artık 16 yaşına basmış, aşka dair yeni duygular ve yeni deneyimler yaşamak istemektedir. Deniz Aslı’ya yakınlaşmaya çalışırken, aynı mahallenin ortalığı kasıp kavuran, son derece yakışıklı ve sportif genci Burak’ın da Aslı’yla ilgilendiğini fark eder. Filmde her karakterin midesinde uçuşan kelebekleri izlerken, aynı zamanda ilk kalp kırıklığına ve ergenliğin başlangıcına şahit olacağız.

96 Yazı, 2021 haziran ayında Netflix’te yayınlanacak, Ozan Açıktan’ın yönettiği, başrollerinde Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora, Süreyya Güzel ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Türk yapımı dram filmi.

Netflix’ten Yeni Dizi ” 50m2″
Hemen Tıkla

Kim kendilerini keşfeden gençlere ait bir yaz aşkı hikayesini kaçırmak ister ki? OGM Pictures yapımcılığında, sevilen yönetmen Ozan Açıktan imzalı film “‘96 Yazı” 2021’in Haziran ayında Netflix’te yayınlanacak.

Her karakterin midesinde uçuşan kelebekleri izlerken, aynı zamanda ilk kalp kırıklığına ve ergenliğin başlangıcına şahit olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir