Shakti Dizisi Konusu, Ne Zaman Başlıyor, Oyuncu Kadrosu?

Shakti Dizisi Konusu Nedir?

Kanal 7’de yayınlanan Yalancı Bahar dizisiyle tanıdığımız Vivian Dsena ve güzeller güzeli Hintli aktris Rubina Dilaik’in başrollerinde oynadığı dizi 2016 yılında çekildi. Ayrıca dizi Türkçe dublaj olarak ileride Kanal 7 ekranlarında yayınlanabilir. Ne zaman yayınlanacağı ile ilgili şu an için bir bilgi yok. Dizi geleneksel bir aile yapısının gölgesinde büyüyen bir aşkı konu ediyor.

Harman ve Soumya bu gelenekler içerisinde oldukça romantik ve bir o kadar da zorlu bir aşkın ilk adımlarını atıyor. Kısaca dizinin konusunu özetleyecek olursak dizi iki kız kardeş olan Soumya, Surbi ve yakışıklı oyuncumuzun canlandırdığı Harman etrafında dönüyor. Geleneksel aile yapısında büyüyen bu iki kız kardeşten biri çok sevilirken diğer tam tersi ötekileştiriliyor. Esas oğlanımız ise ötekileştirilen Soumya’nın imdadına yetişerek büyük bir aşka yelken açılmasını sağlıyor. Tabi ikili arasında yaşanacak aşk Soumya’nın tam tersi karakterde olan kardeşi için katlanılmaz bir şeydir.

Tabiki Soumya’nın tek derdi kardeşi değildir. Babası ve babannesi de ona oldukça kötü davranırlar. Kızcağazı zehirlemeye dahi kalkarlar. Elbette bu zorlukların içinde Soumya’nın kurtarıcı prensi onun imdadına yetişir. Kısaca dizi Soumya, Surbi ve Harman Singh arasında yaşanan bir aşk üçgenini konu  alıyor.

Peki Soumya’ya Neden Kötü Davranılıyor? Kinnar Nedir?

Kinnar kısaca anlatırsak Hindistan geleneklerine göre erkek bir bebeğin kadın olarak büyütülmesi ve kadına döndürülmesi diyebiliriz. Dizide Soumya karakteri Kinnar olarak biliniyor. Kısaca ailesinden dışlanması ve kötü muamelesinin sebebi bu. Ancak Soumya aslında Kinnar değildir. Bütün bunlar büyük bir yanlış anlaşılmadır. Dizi bu geleneksel anlayışı da eleştirel bir role sahiptir.

Yaralı Kalbim Dizisi Konusu

Detaylar için tıkla!

Oyuncu Kadrosu:

Vivian Dsena: Harman Singh  

Rubina Dilaik : Soumya    

Roshni Sahota: Surbhi  

Lakshya Handa: Varun  

Reena Kapoor: Nimmi Kaur  

Ayub Khan: Maninder  

Sudesh Berry: Harak  

Künye:

Dizi adı: Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki,(Strength Of Feeling Of Existence)

Türü: Aile, dram, romantik

Yayınlanma Tarihi: 30 Mayıs 2016

Yayınlandığı Kanal : Colors TV

Yapım: Rashmi Sharma

Senaryo: Rashmi Sharma

Çekildiği yer: Hindistan- Mumbai

Bölüm sayısı:  827

Bölüm süresi: 22 dakika

Sezon  : 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir