Sevilen Hint Dizileri Devam Ediyor!

Sevilen Hint Dizileri Yeniden Çekiliyor

Yeniden Başladılar!

Severek izlediğimiz Hint dizileri yeniden çekiliyor. Evet yanlış duymazdınız! Hatta birçoğu yayınlamaya başladı bile. Kimi dizilerde başrol oyuncuları yok kimisinde giriş yapıp diğer bölümlerde görünmüyorlar. Pandemi döneminde hint televizyonları sevilen hint dizilerine geri dönüş yapmış görünüyor. Peki finalde ölen karakterlere ne oluyor? Geri mi diriliyorlar?

1.Saath Nibhaana Saathiya 2

Bizde Masum dizisiyle yayınlanan dizide Ahem ve Gopi aşkına tanık olmuştuk. Önce Giaa Manek başroldeydi daha sonra yerini Devoleena Bhattacharjee’ye bıraktı. Rucha Hasabnıs, Mohammed Nazım, Vishal Singh ekranlarımızda yer aldı. Uzun ve çetrefilin bol olduğu dizide Ahem karakteri ölmüş ikizi gelmişti. Dizi mutu sonla bitmişti.

Daha sonra Masum dizisinin yeniden çekileceği haberleri baş göstermişti. Başrol oyuncularının devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Ahem, Gopi ve Kokila ilk birkaç hafta yer aldı. Aslında Ahem’in ölmediği ve hafıza kaybı yaşadığı öğrenilmişti. Dizi yeni karakterlerle hikayesine devam ediyor.

2. Thapki Pyaar Ki 2

Zeki ve neşeli Thapki’nin kekemeliğiyle başından geçen olaylar anlatılmıştı. Bizler Thapki’nin hikayesini çok sevmiştik. Başrollerinde Jigyasa Singh , Manish Goplani,  ve Ankit Bathla yer alıyordu. Bu dizide de Masumdan farksızdı. Bihan karakteri ölmüş diziye ikizi Aryan girmişti. Karakteri öldürüp yine aynı ünlüyü koyup ikizi yapmaya bu Hint televizyonları bayılıyor.

Thapki Pyaar Ki 2 de ise kritik bir yol izlenmiş. Dizinin adı aynı Thapki karakteri aynı ama hikaye bambaşka. Thapki’nin yanında ilk sezondan tanıdığımız Vasundra var. Şubat ayında da Thapki sağlık sorunlarını göstererek diziden ayrılıyor.

3. Pavitra Rishta 2

Hali hazırda devam eden Baş Tacım dizisi. Baş Tacım dizisinde kendi içinde birçok olayı barındırıyor. Ankita Lokhande ve Susant Singh Rajput aşkı… Ardından Rajput’un diziden ayrılıp hayata vedası… Dizinin finalinde de önce Manav karakteri daha sonra Archana’nın ölümüyle ruhlarının birleşip mutluluk tablosu vermesi. Peki böyle finale ulaşan dizinin 2. versiyonu nasıl olur?

12 yıl aradan sonra dizi web dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Archana ve Manav ilk kez karşılaştıklarında, hemen derinden bağlanırlar ve sonunda birbirlerinin ruh eşi olduğunu anlarlar.. Aralarında saf ve güçlü bir bağ olsa da hayat ilişkilerini sınar ve ayrılırlar. Dönüş yollarını bulmak için mücadele verecekler. Burada da konu farklı ve sadece Archana karakteri tanıdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.