Sensiz Olmaz 9.Bölüm – 27 Mayıs Perşembe

RUDRA, PARO’DAN KENDİSİ İLE EVLENMESİNİ İSTİYOR


Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz’da bugün, BSD tarafından kurulan askeri mahkeme Rudra’nın sınırda gerçekleştirdiği operasyon ile ilgili kendilerine kanıt sunmasını ister. Operasyon ile ilgili tek tanık olan Paro ise ifade vermeyi kabul etmez. Rudra ona iki alternatif sunar ancak Mohini’nin de Paro’ya sunacağı bazı alternatifler vardır. Sensiz Olmaz 9.bölüm özeti devam ediyor.

Sensiz Olmaz 9.bölüm özetinde Mohini, Paro’ya tokat atmaya hazırlanırken Rudra araya girerek onu dayak
yemekten kurtarır. BSD Disiplin Heyeti kurdukları mahkemede Rudra’yı Birpur sınırında gerçekleştirdiği operasyon ile ilgili yargılar ve 4 gün içerisinde Kral Thakur’un silah kaçakçılığı yaptığına dair bir kanıt getirmemesi halinde onu BSD’den kovacaklarını söylerler.

Oğlu için kurulan askeri mahkemeyi haber alan Dilsheer bu duruma çok üzülür ve bunun için bir çözüm aramaya başlar. Rudra ise elindeki tek kanıtı yani Paro’yu kullanarak bu işi çözmeye karar verir ve
bunun için Paro’ya bir teklif sunar. Paro ya Rudra ile 4 gün içerisinde evlenecektir ya da Rudra tarafından yazılan ifadenin altına imza atarak Birpur’da yasa dışı silah sevkiyatı yapıldığını kabul edecektir. Öte yandan kralın adamları Sumer’e Paro’nun fotoğrafını göstererek onu tanıyıp tanımadıklarını
sorar. Mohini ise Paro’nun gerçek kimliğini öğrenebilmek için ona çok cazip bir
teklif sunar.


Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz her gün saat 21:45’de Kanal 7 ekranlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir