Sensiz Olmaz 32.Bölüm – 19 Haziran Cumartesi

GİZLİ DÜŞMAN ORTAYA ÇIKIYOR

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz 32.bölüm özetinde, Maithili birlikte alışverişe çıkan Paro, hızla üzerine gelen motoru geç de olsa fark eder ve kendini son anda kurtarır. Rudra saldırganın kimliğini araştırırken eve gelen mektup kafalardaki soru işaretlerini farklı bir yöne çeker. Rudra, Paro’ya kimin zarar vermek istediğini bulabilecek mi? Sensiz Olmaz 32.bölüm özeti devam ediyor.

Sensiz Olmaz 32.bölüm özetinde Rudra, annesinin evi terk etmesinin arkasındaki gerçekleri öğrendikten sonra Mala ile ilgili düşüncelerini yeniden gözden geçirmeye karar verir.

Paro ise bu süreci hızlandırmak için Mala ile işbirliği yapar ve her defasında ona kötü davranarak Rudra’nın neler hissettiğini anlamaya çalışır. Dilsher ise geçmişte yaşananların tek sorumlusunun kendisi olduğunu kabul eder. Alışveriş yapmak için Maithili birlikte dışarı çıkan Paro, üzerine doğru süratle gelen bir motor olduğunu fark eder.

Başındaki kask yüzünden kim olduğu anlaşılamayan bu kişi elindeki asit dolu kâseyi Paro’nun gözüne doğru fırlatır. Dikkati sayesinde saldırıdan zarar görmeyen Paro uzun süre büyük bir şaşkınlık yaşar.

Durumu haber alan Rudra hemen eve döner ve eşine saldıran kişinin kimliği ile ilgili
Maithili’ye sorular sorar ancak bir sonuç alamaz. Bu sırada konağa isimsiz bir
mektup gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.