Sensiz Olmaz 21.Bölüm – 8 Haziran Salı

MOHİNİ’Yİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Sensiz Olmaz 21.bölümde, Rudra kendisinden ümitlerin kesildiği sırada hiç beklenmedik bir şekilde kendine gelir. Maithili, Mohini hakkında öğrendiklerini Paro’ya anlatır. Köşeye sıkışan Mohini kendini kurtarabilecek mi? Sensiz Olmaz 21.bölüm özeti devam ediyor.

Sensiz Olmaz 21.bölüm özetinde Doktor, Maithili’ye test etmesi için kendisine verdiği yiyeceğin içerisinde
Mohini’nin odasında bulduğu demir tozlarının olduğunu doğrular. Hayati tehlikesini koruyan Rudra tam da kendisinden umutların kesildiği bir anda kendine gelir.

Bu beklenmedik gelişme Mohini ve Sumer’de büyük bir endişe yaratır. Maithili, Paro’ya kaynanası hakkında bildiklerini anlatınca o, herkesin bir arada bulunduğu bir kahvaltı masasında tüm bildiklerini anlatınca Mohini köşeye sıkışır.

Paro doğruyu söylediğini ispatlamak için Mohini’den Rudra’yı zehirleyen yiyecekten yemesini ister. Köşeye sıkışan Mohini onu yedikten kısa bir süre sonra fenalaşınca Paro’nun haklı olduğunu anlarlar. Mohini ise Sumer’i suçlayarak işin içinden sıyrılmaya çalışır. Bu sırada Dilsheer’de sürpriz bir şekilde
geri dönmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.