Seninle Yeniden Hint Dizisi Konusu ve Karakter Analizi

Seninle Yeniden

Kanal 7 ekranları yeni sezona yeni Hint dizisiyle başlıyor. Seninle Yeniden, Düşman Başına dizisinin saatinde yayınlanabilir. Düşman Başına reytinglerde istenileni veremedi. Düşman Başına dizisinin büyük ihtimalle yayın saati değişecek.

Orijinal adı Mehndi Hai Rachne Waali olan dizi Seninle Yeniden kısa sürecek bir dizi. Kendi ülkesinde başrol oyuncularının kimyası acayip beğenilmiş. Bu yüzden çok tutulmuş. Seninle Yeniden dizisi Arapça dublajı yapılarak Ortadoğu’ya satılmış. Bakalım bizlerde ki ilgi nasıl olacak?

Dizi bu kadar rağbet görürken yayın saati değişmiş ve daha sonra yayından kaldırılmış. Ekip bunu beklemiyorken Raghav karakterini canlandıran Sai Ketan Rao haberi aldığında gözyaşlarına boğulmuş.

Sai Ketan Rao ve Shivangi Khedkar son dönemlerin en beğenilen dizi çifti olmuşlar. Araları çok iyi. Dizi bittikten sonra Sai Ketan Rao yapımcılığa soyunuyor ve Shivangi Khedkar ile birlikte müzik klibinde yer alıyor.

Gelelim Seninle Yeniden dizisinin konusuna. Pallavi dul bir kadındır. Aynı zamanda yetimdir. Evlendiği kocasının ailesi ona sahip çıkar. Mandaar düğün gecesi ölür. Pallavi Deskmukh ailesinin sare mağazasına bakıyordur. Pallavi’nin kayınvalidesi Pallavi’nin yalnız bir ömür sürmesini istemez. Karşısına birisinin çıkması için dua eder. Pallavi’nin ise böyle bir düşüncesi yoktur. Raghav’ın da kalbi kırıktır. Raghav, aşktaki acı deneyiminden dolayı yalnız bir hayat yaşıyordur. Ancak aşka olan inancı tamamen bitmez. Pallavi, hayatında kimseyi bu kadar çabuk kabul etmeye hazır değildir, ancak Raghav’ın kibirli kişiliğinin arkasında büyüleyici bir kalp bulur. Raghav katı görünür, ancak çok yumuşak kalplidir. Dürüst davranışı Pallavi’nin kalbini kazanır.

Pallavi, Deskmukh saree mağazasında işini yaparken görülüyor. Babasının adını yüksek tutmak için müşteri memnuniyeti için çok çalışıyor. Daha sonra Pallavi’nin bir dul olduğu, kocasının uzun zaman önce öldüğü ve hala yeni evresinde mücadele gördüğü ortaya çıkıyor. Pallavi, kendi sebeplerinden dolayı beyaz sari giyerek dul gibi yaşamak istemiyor. Kimsenin duygularını incitmek istemiyor. Öte yandan Raghav, tonlarca tavrı olan yalnız bir ruhtur. Arabasında bir kadınla birlikte görülür ve kadının değerini arabanın değeriyle karşılaştırıyor.

 Küçük bir kız sindoor satıyordur. Pallavi’yi beyaz sare içinde görünce satmaktan vazgeçer. Raghav’ın arabası, Pallavi’nin bulunduğu noktada bozulur. Aynı küçük kız ondan sindoor almasını ister. Raghav, sırf kız uğruna sindoor’u satın alır. Acımasız konuşsa da iyi bir kalbi olduğunu gösteriyor. Aklında evlilik olamayacağını, asla kimseyle evlenmeyeceğini söyler. Küçük çocukları üzgün göremediğini ve küçük kızın kalbini tutmak için sindoor’u satın aldığını açıklıyor.

Raghav,sindooru fırlatır atar. Pallavi,bir anda sindoor’a bulanır. Sharda (Pallavi’nin kayınvalidesi), sindoor ile Pallavi’yi görür. Beyaz sarelerden nefret ediyor. Pallavi’den bir daha beyaz sari giymemesini ister. Sharda ve Pallavi tatlı bir bağ vardır. Sharda, Pallavi’nin dul geleneklerine uymasını istemiyor.

 Pallavi, Sharda’nın ona annesinden daha yakın olan kayınvalidesi olduğunu ortaya koyuyor. Sharda’nın dul kaldıktan sonra bile onu kabul ettiğini söyler. Ona saygı dolu bir hayat verdiği için Sharda’ya minnettardır.  Sharda, Pallavi’nin hayatında birini bulmasını ve yoluna devam etmesini diler. Pallavi’nin yeniden evlenme planı yok. Sharda, aşkın yolunu bulacağını biliyor. Pallavi için bir damat bulmak istiyor. Pallavi hayatında kimseye yer olmadığını söyler.

Ana karakterler:

Shivangi Khedkar Pallavi: Genç, dinamik, çalışkan ve mantıklı bir kız. Pallavi, ölmüş kocasının ailesi tek destekçisidir. Tüm ev işlerini ve mağaza işleri yönetir. Ailenin iyiliği için gece gündüz çalışır. Pallavi çok genç yaşta dul kalmış ama kocasını çok özlüyordur. Hayatında aşka yer olmadığını düşünür. Pallavi kalbinin kapılarını kapatır. Aşka ve kadere olan inancını kaybeder. Hayatını başkalarına yardım edecek şekilde yaşamak istiyor. Sorumluluk sahibi bir kızdır. Ailesini çok seviyor ve onların mutluluğu için her şeyi yapabilir.

Sai Ketan Rao Raghav: Zengin, iyi kalpli, yardımsever ve kibar bir adam ama aynı zamanda kibirli, kaba ve başkalarına karşı duyarsız görünüyor. Raghav karmaşık bir kişiliğe sahiptir. Kimsenin kalbine bakmasını ve acısını bilmesini istemiyor. Geçmişini kimseye açıklamayarak acısını gizler. Raghav, Pallavi’nin yalnızlığına son vermek için hayatına girdiğinin farkında değildir. Raghav’ın nezaketi belirginleşir. Pallavi’nin dul olduğundan endişe etmeden ona aşık olur. Kadınlara saygı duyar ve küçük çocukları çok sever.

Oyuncu kadrosu:

Shivangi Khedkar Pallavi
Sai Ketan Rao olarak Raghav
Milind Phatak olarak Vijay Deshmukh
Asmita Ajgaonkar olarak Sharda
Snehal Reddy olarak Sulochana olarak

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Legacy Episode 428 Promo
  Yaman Trusts Nana! First Step to Love…. What will happen in Emanet 428th episode? The Emanet series continues with the new season episodes. What awaits us in Emanet 428th episode? …
 • Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı
  Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım…. Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler …
 • Düşman Başına ve Bir Garip Aşk Dizisi İçin Karar Verildi! Yayın Akışından Kaldırıldı…
  Kanal 7 Seninle Yeniden dizisiyle birlikte yayın akışını güncelledi. Yeni başlayan Seninle Yeniden dizisi Düşman Başına’nın yerini almıştı. Düşman Başına izleyicileri bu durumdan memnun kalmadı. Seninle yeniden hafta içi 15.30’da …
 • Hadise ve Mehmet Dinçerler Boşandı!
  Geçtiğimiz haftalarda Mehmet Dinçerler ile boşanmak için dilekçe veren Hadise ve Mehmet Dinçerler, bugün Beykoz Adliyesi’nde yollarını ayırdı. Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. Kararını açıklayan mahkeme Hadise ve Mehmet …
 • Seninle Yeniden 8 Bölüm Özeti – 3 Ekim Pazartesi
  Raghav’a Araba Çarptı! Pallavi Başında Bekledi! Seninle Yeniden 8.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 8.bölümde Pallavi ve Raghav artık muhteşem ikili oldular. İkili birbirinin arkasını kollamaya başlar. Seninle Yeniden 8.bölüm özeti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.