Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi “Seninle Yeniden “

Seninle Yeniden

Seninle Yeniden Başlıyor!

Kanal 7’den Hint dizisi severlere müjde! Yeni Hint dizisi Seninle Yeniden – Mehndi Hai Rachne Waali 26 Eylül Pazartesi Kanal 7’de başlıyor. Seninle Yeniden dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve daha fazlası burada…

Seninle Yeniden dizisi çok yeni bir dizi. 15 Şubat 2021 yılında StarPlus’ta yayınlanıyor. Dizinin epey bir hayran kitlesi mevcut. Tek bir sorun var ki dizi Hindistan Televizyonlarında aniden yayından kalkmış. Bu da sevenlerini bir hayli üzmüş. Bu nedenle şu an bu dizi çerezlik diyebiliriz.

Seninle Yeniden dizisinin konusunu hemen belirtelim. Pallavi adında çalışkan, ailesinin üzerine titreyen masum bir kadın vardır. Pallavi dul bir kadındır. Dizi de aslında bu kavramın etrafında dönüyor diyebiliriz. Pallavi’ye sık sık bu durum hatırlatılıp önüne engeller çıkarılıyordur.

Pallavi’nin zıttı bir karakter de Raghav’dır. O ise tam paraya düşkün işkolik bir insandır. Yalnızlığı onu paraya yöneltmiştir. Aslında Raghav yaralıdır. Hırsı da bu yüzdendir. Katı sert görüntüsünün altında bir o kadar da pamuk gibi bir kalbi vardır. Raghav ve Pallavi karşılaştığında ise ‘Seninle Yeniden’ diyecektirler. Aşka hazır olmayan Pallavi’yi Raghav ikna edip evlenirler.

Onlarda yayınlanan bölüm sayısı 246’dır. Bizde ise bu durum 45 bölüme denk gelebilir. Başrolleri ise Shivangi Khedkar ve Sai Ketan Rao paylaşıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.