Kanal 7 ‘den Yeni Sezon Hint Dizisi “Seninle Yeniden “

Seninle Yeniden

Seninle Yeniden Başlıyor!

Kanal 7’den Hint dizisi severlere müjde! Yeni Hint dizisi Seninle Yeniden – Mehndi Hai Rachne Waali 26 Eylül Pazartesi Kanal 7’de başlıyor. Seninle Yeniden dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve daha fazlası burada…

Seninle Yeniden dizisi çok yeni bir dizi. 15 Şubat 2021 yılında StarPlus’ta yayınlanıyor. Dizinin epey bir hayran kitlesi mevcut. Tek bir sorun var ki dizi Hindistan Televizyonlarında aniden yayından kalkmış. Bu da sevenlerini bir hayli üzmüş. Bu nedenle şu an bu dizi çerezlik diyebiliriz.

Seninle Yeniden dizisinin konusunu hemen belirtelim. Pallavi adında çalışkan, ailesinin üzerine titreyen masum bir kadın vardır. Pallavi dul bir kadındır. Dizi de aslında bu kavramın etrafında dönüyor diyebiliriz. Pallavi’ye sık sık bu durum hatırlatılıp önüne engeller çıkarılıyordur.

Pallavi’nin zıttı bir karakter de Raghav’dır. O ise tam paraya düşkün işkolik bir insandır. Yalnızlığı onu paraya yöneltmiştir. Aslında Raghav yaralıdır. Hırsı da bu yüzdendir. Katı sert görüntüsünün altında bir o kadar da pamuk gibi bir kalbi vardır. Raghav ve Pallavi karşılaştığında ise ‘Seninle Yeniden’ diyecektirler. Aşka hazır olmayan Pallavi’yi Raghav ikna edip evlenirler.

Onlarda yayınlanan bölüm sayısı 246’dır. Bizde ise bu durum 45 bölüme denk gelebilir. Başrolleri ise Shivangi Khedkar ve Sai Ketan Rao paylaşıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • List of Turkish TV Series to Beginning
  Turkish TV Series To Beginning! Kurtlar Vadisi Kaos, Dokuz Oğuz Dizisi, Veda Mektubu, Ego Dizisi, İki Yabancı Dizisi, Ab-ı Hayat Dizisi, Aile Dizisi, Adım Farah
 • Aşk-ı Memnu Uyarlaması Bihter’de Kadro Açıklandı!
  Bihter Filminin Oyuncu Kadrosu Bihter Kim Olacak? Nihal Kim Olacak? Firdevs Kim Olacak? Peyker Kim Olacak? Matmazel Kim Olacak?
 • Ab-ı Hayat Dizisinin Çekimleri Başladı!
  Ab-ı Hayat dizisi için artık geri sayım başladı diyebiliriz. Dizi sete çıktı. Başrollerini Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaşacağı Ab-ı Hayat dizisi fantastik konusuyla dikkat çekiyor. Ab-ı Hayat dizisi konusu ne? Ab-ı Hayat Oyuncuları kimler? İşte #Ab-ıHayat dizisiyle ilgili detaylar…
 • Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi
  Yeni Başlayacak Güçlü 8 Dizi Dizi dünyasında hız kesmiyor. Biten dizilerin ardından hemen bir diğeri başlıyor. İzleyicileri ekran başına bağlayacak güçlü yapımlar yolda! Yeni başlayacak diziler hangileri? Dizi savaşları başlasın… …
 • Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Kurlar Vadisi Kaos fragmanı yayınlandı mı?
  Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos’un dönüşünü müjdeledi. Kurtlar Vadisi Kaos sezonu açılıyor. Türk dizi tarihine damga vuran Kurtlar Vadisi’nin geri dönüşü oldukça heyecanlandırdı. Kurlar Vadisi Kaos fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu. Şu ana kadar Kurlar Vadisi Kaos fragmanı gelmedi. Kurtlar Vadisi Kaos resmi açıklama bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.