Seninle Yeniden 43 Bölüm Özeti – 7 Kasım Pazartesi – Raghav’ın Eski Sevgilisi Dönüyor

Seninle Yeniden 43

Kirti Hamile!

Seninle Yeniden 43. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 43. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 43. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 43. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 43.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 43.bölümde Pallavi vurulacak! Raghav tutuklanmayla karşı karşıya… Pallavi, Raghav’ı kurtarmak için kendisini kurşunların önüne atıyor. Raghav’ın aklı başına gelecek mi? Seninle Yeniden 43.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 43.bölümde Laxmi ev arama izniyle tekrardan Rao konağına giriş yapar. Raghav ondan artık durmasını ister. Kirti ise evde neler olup bittiğinden bir haberdir. Laxmi Pallavi’nin odasına girecekken kayıp elmasların bulunduğu haberi gelir. Raghav da istediğine ulaştığını artık kendisini rahat bırakmasını ister.

Pallavi’nin yanında Amrita vardır. Herkes çok üzgündür. Kirti ise Sunny’nin nereye kaybolduğunu düşünür. Farhad Sunny’i bir odaya kilitlemişti. Kirti tekme sesleri duyar ve kapıyı açar. Kirti Sunny’nin ne işler karıştırdığını merak eder.

Farhad Amrita’yı eve bırakır. Milind ise Amrita’yı Farhad’la görünce kızıp tokat atar. Farhad’a kızından uzak durması için yineler. Daha sonra Milind pişman olur. Amrita’ya tokat attığı için özür diler.

Raghav ise Pallavi’nin başında ağlıyordur. Ondan bir an önce uyanmasını ister. Pallavi’nin nabzı gider. Onu hayata döndürmek için çaba harcanır ama doktor üzgün olduğunu söyler. Raghav tehditler savurunca hemşire Pallavi’yi geri döndürür.

Pallavi Uyandı! Pallavi’nin bilinci yerine gelmiştir. Pallavi Raghav’ı en son bıraktığı gibi bulmadığını söyler. Raghav hatasının farkına vardığını ailesini kaybetmek istemediğini söyler.

Milind, Vijay, Amrita Pallavi’yi ziyarete gelir. Vijay çabuk iyileşmesini istediğini belirtir. Herkesin endişeli olduğunu söylüyor. Amrita Pallavi’ye Raghav’ın kendisine çok değer verdiğini söyler.

Raghav, Pallavi’ye 7 gün boyunca bakar.  Pallavi ilaç içme konusunda aksilik çıkarır.

Amrita Farhad’a ne mesaj atacağını düşünür. Soluchana evlenmeleri konusunda baskı yapar. Mansi ise kardeşinin kendisinden önce evlenmiş olmasını kaldıramayacağını düşünür.

Pallavi, Jaya ile görüşür. Raghav’ın tekrar kötü yola dönmeyeceğine söz verdiğini ve tüm sonuçlarına katlanacağını bu yüzden onu mutlu etmek için en sevdiği yemekleri pişirdiğini anlatır.

Seninle Yeniden 43 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Seninle Yeniden 43 bölümde Raghav artık akşam yemeklerinde lükse kaçmamalarını kemer sıkma politikası uygulayacaklarını söyler. Artık eskisi gibi kazanamayacaktır. Farhad eve sarhoş gelir. Pallavi bunun ciddi bir mesele olduğunu söyler. Mansi, Farhad’a kız kardeşinin iyi biri olmadığını kendisini kurtarıp mutlu bir hayat yaşamasını ister.

Kirti Hamile! Kirti ise kusmaya başlamıştır. Yemekten midesinin bozulduğunu söyler. Sunny’den eve doktor çağırmasını ister.

Pallavi ise Raghav’a alkolu yasaklamıştır. Raghav’ın üstünde gerginlik hakimdir. Doktor, Kirti’yi muayene eder ve ondan hamilelik testi yaptırmasını ister. Kirti hamile kalamayacağımı söyleyerek doktora kızar. Sunny sadece kafa karışıklığını gidermek yapılmasını ister. Doktor testin pozitif çıktığını söyler. Kirti ağlamaya başlar. Sunny ise sevinmeye başlar. Bu çocuğun onu bu evde kalıcı tutacağını söyler. Pallavi Kirti’nin hamile olduğunu duyar. Sunny her ne kadar sevinçli olsa da Kirti kariyerini düşünür. Paraları yokken bir çocuğa bakamayacağını düşünür.

Raghav odasında Pallavi’nin sakladığı paraları ararken eski sevgilinden kalan kayıtlar bulur. Raghav öfkelenir.

Pallavi Destek Oldu! Pallavi ise Kirti’nin yanına gider. Kirti’ye her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Ona her şeyi duyduğunu söyler. Kirti düşüncelerini onunla da paylaşır. Pallavi başarılı kadınlarında çocuk sahibi olduğunu söyler. İyi bir destekle bunu halledebileceğini anlatır. Kirti ve Pallavi birbirine sarılır. Sunny ilk defa Pallavi’nin yardımı dokunduğunu düşünür. Sunny, Rocky’yi arar ve Kirti’nin hamile olduğunu bu mülkün sahibi olmasını kimsenin engelleyemeyeceğini söyler. Raghav kız kardeşinin anne olacağını duyunca mutlu olur. Pallavi artık Sunny’i kabul etmesini kardeşine destek vermesini ister.

Pallavi Raghav’ı bu kadar inciten geçmişini merak eder. Raghav güveninin kırıldığını ama Pallavi’nin tamir ettiğini söyler.

Vijay, Raghav’ın okulda, sivil toplum kuruluşlarında, yaşlılık evlerinde pek çok hayır işi yaptığını görür. Onun hakkında yanlış fikirleri olabileceği kanısına varır.

Raghav’ın geçmişe gitmesiyle birlikte eski sevgili diziye giriş yapacak! Isha oldukça gergindir. Patronu Jaya mücevherin sahibiyle toplantı ayarladığını söyler. Isha geçmişte Raghav’ın ekonomik statüsünü beğenmediği için terk etmiştir. Isa yolda üzerine kahve döker. Pallavi’nin sari mağazasına girerler. Pallavi ona bu sarilerin şans getireceğini söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın