Seninle Yeniden 4 Bölüm Özeti – 29 Eylül Perşembe

Seninle Yeniden 4

Seninle Yeniden 4.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 4.bölüm özetinde Pallavi, Raghav’a karşı boyun eğmiyor. Raghav ise Pallavi’nin farklı biri olduğunu hissediyor. Seninle Yeniden 4.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 4.bölümde Pallavi kan ter içinde belgeleri yetkililere teslim etmek için canı pahasına yetişmeye çalışır. Pallavi dükkana geldiğinde Krishna yetkililerin telefon aldığını ve ertesi gün tekrar geleceklerini söyleyip gittiklerini açıklar. Raghav’dan Pallavi’ye telefon gelir. Raghav maceranın nasıl geçtiğini sorar ve cehenneme hoş geldiniz der. Pallavi neden kendisiyle uğraştığını sorar. Raghav bu kasabadan gidene kadar durmayacağım diyor.

Pallavi Sevdikleri İçin Pes Etmeyecek! Krishna, Pallavi’ye neden bunlara katlandığını soruyor. Tek bir gününün bile huzurlu geçmediğini söyler. Pallavi burada Mandar’ın ailesi için kaldığını Mandar öldükten sonra Soluchana’nın eve sahip olmaya çalıştığını bildiğini söyler. Bunların olmasına izin vermemek için Pallavi mücadele ediyordur.

Pallavi Raghav’la olan durumu anlamaya çalışıyor. Anjali ile birlik olduğunu sanıyordur. İşin Bay Rama Swam ile ne ilgisi olduğunu düşünür. Savitri’den yardım istemeyi düşünür.

Pallavi’nin Yardımı! Kirti annesine lazım olan kanı Raghav’dan almayı kabul etmiyor. Raghav kendisini kabul ettirmek için çok çabalar. Gerekli kanı Pallavi verir ama kimliğinin gizli tutulmasıı ister. Raghav annesinin iyileşmesi için dualar ve yardımlarda bulunur. Farhad annesinin kurtulduğunu Raghav’a haber verir. Raghav annesini kurtaranın her sorununu halledeceğini söyler.

Pallavi kendisiyle röportaj yapılmak istendiğini öğrenir. Raghav’ın annesi iyileşmiştir. Raghav hastanede herkese şeker dağıtır. Pallavi Rama Swami ile konuşmak ve tüm yanlış anlaşılmaları çözmesi gerektiğini düşünür.  Raghav Pallavi’nin röportajını görüyor, Farhad Raghav’dan onu bırakmasını ister ama Raghav aynı fikirde görünmez.

Pallavi Kaçırılıyor Mu? Pallavi yaşlılar evine gider ve Savitri’nin izinli olduğunu öğrenir. Pallavi çekçeke biner. Çekçekteki adam kızının düğün parasını yanına taşıdığını söyler. Adam rahatsızlanır ve doktora gitmesi gerektiğini söyler. Bütün birikimini Pallavi’ye vereceğini ertesi gün alacağını söyler. Pallavi bu durumu Sharda’ya anlatır.Polis Deshmukh’un evine gelir ve Pallavi’den kendisine karşı bir şikayette bulunulduğunu ve polis karakoluna gitmesi gerektiğini söyler. Adam Pallavi’nin parasını çaldığını söyler. Pallavi bu durumu kabul etmez ayrıca parayı geri verir. Adam verdiği paradan daha fazlasını verdiğini iddia etmeye başlar. Soluchana da Pallavi’yi hırsızlıkla suçlar. Pallavi kelepçelenerek polis minibüsüne bindirilir.

Pallavi Nerede? Vijay ve Sharda karakola ulaşırlar, Müfettiş Swami, Pallavi’nin bu karakolda olmadığını, Pallavi’nin bilinmeyen bir yere götürüldüğünü, Pallavi’nin kelepçeli olduğunu ve yüzünün kapatıldığını ve dışarı itildiğini söyler.

Pallavi depoda kaçırılıp bağlanıyor. Bir adam Pallavi’nin yanına gelir ve ona kaçma yolunu gösterir. Pallavi kaçarken tökezler ve yardım ister ve bayılır. Raghav ertesi gün uyanır. Farhad ile birlikte iş görüşmelerinin üzerinden geçer. Saatini arayan Raghav misafir odasına gelir ve Pallavi’yi yatakta bulur. Raghav Farhad’ı arar ve burada ne işi olduğunu sorar. Farhad ona dün gece sarhoş olduğunu, Amma’nın evine giderken Pallavi’yi yolda bulduklarını ve onu yola çıkarmayı güvenli bulmadığını ve onu eve götürmeye zorladığını belirtir.

Raghav hemen Pallavi’nin evine gitmesini ister. Bu arada Raghav’ın evde önemli misafirleri vardır. Birlikte poja yapacaklardır. Pallavi kendine gelir. Raghav’ın evinde olduğunu anlar. Onun yanına giderek hesap sorar. İnsanlar imajlarını zedelememek için Raghav ile iş yapmayacaklarını söyler.

Pallavi’nin dükkanının önünde sıra olmuştur. Röportaj olayı işe yaramış insanlar sare mağazasına aışveriş yapmaya gelmişlerdir. Pallavi kapıları açınca içerde iç çamaşırları bulur. İnsanlar dalga geçtiklerini söyleyip geri çıkar.

Pallavi yeniden Raghav’dan intikamını almak için evine gider. Raghav’ın toplantısı vardır. Pallavi ve Krishana davetlilere sare satmaya geldiklerini söyler. Raghav Pallavi’nin çok farklı olduğunu görmeye başlamıştır. Bu zamana kadar herkes ondan korkmuştur. Pallavi’yse asla korkmuyor ve pes etmiyordur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Öylesine Derin 10.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Öylesine Derin 10. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 10. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 10.bölüm özetinde Selma Begüm, Mirab’ı evden kovar ve Murtasım’ı görmesine izin vermez. Kendisine gün doğan Haya ise Murtasım’ı Mirab’a karşı doldurarak ondan nefret etmesini sağlar. Öylesine Derin 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 3.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Nefes 3. Bölüm Full İzle. Nefes 3.bölümde neler olacak? Nefes 3.bölüm özetinde Kiran, Ujala’nın piyango biletinden zengin olur. Nefes 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 2.Bölüm Özeti – 10 Temmuz Çarşamba
  Nefes 2. Bölüm Full İzle. Nefes 2.bölümde neler olacak? Nefes 2.bölüm özetinde anne ve kızı Ujala’nın sahip olduğu arsayı alabilmek için kıza iftira atacaklar. Nefes 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine devam ediyor. Evlat dizisinden sonra şimdi de sırada Nefes dizisi var. Yayınlandığı dönemde Pakistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Siyani dizisi Nefes adıyla Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsüne tanık olacaksınız.
 • Nefes Dizisi Oyuncuları Kim?
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine devam ediyor. Evlat dizisinden sonra şimdi de sırada Nefes dizisi var. Yayınlandığı dönemde Pakistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Siyani dizisi Nefes adıyla Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsüne tanık olacaksınız.

Bir yanıt yazın