Seninle Yeniden 39 Bölüm Özeti – 3 Kasım Perşembe Kirti ve Sunny EVLENDİ!

Seninle Yeniden 39

Raghav ve Jaya Pallavi’yi Suçlayacak

Seninle Yeniden 39. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 39. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 39. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 39. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 39.bölümde Mandar Raghav’dan kendisini vurmasını ister yoksa Pallavi’yi öldürecektir. Herkes Raghav’a sakin olmasını Madar’ın dediğini yapmamasını ister. Mandar’ın kafasına heykel düşer. O sırada Pallavi kurtulup Raghav’a koşar. Mandar’ın kafasına heykeli atanın Sharda olduğu görülür. Hepsi çok şaşırır.

Sharda, Mandar’ın katil bir psikopat olduğunu söyler. Kendisini terastan atanın o olduğunu açıklar. Raghav kanıtların poliste olduğunu söyler. Mandar yeniden Raghav’a saldırırken polis gelir. Polis Mandar’ı alıp götürürken Vijay arkasından bağırır. Oğlunun bırakılmasını ister. Vijay yeniden Pallavi’yi suçlar. Milind abisine gerçekten mi diye sorar. Mandar her kötü gibi geri geleceğini söyleyerek gider.

Sharda, Raghav’a Pallavi’yi de alıp götürmesini ister. Mansi, Soluchana’ya neden Vijay’ın yanında olmadıklarını sorar. Ona yardım etmesi gerektiğini belirtir. Soluchana Vijay’ın deli olduğunu söyler.

Pallavi Eve Döndü! Jaya da endişeli bekleyişini sürdürür. Raghav ve Pallavi’den haber bekler. Kirti merak etmemesini Sunny’nin yanlarında olduğunu vurgular. Jaya bunu Sunny’nin başka çıkış yolu kalmadığı olarak algılar.

Pallavi ve Raghav eve gelir. Pallavi, Jaya’ya sarılarak onu çok özlediğini söyler. Raghav’ın Pallavi için bir sürprizi vardır. Elmas kolye verir. Pallavi bunun çok değerli olduğunu söyleyerek kabul etmek istemez. İkili dans edip uyuyakalır.

Kayıp Kolye Neleri Açığa Çıkaracak? Pallavi sabah uyandığında kolyenin olmadığını fark eder. Raghav gürültüye uyanır. Neden bu kadar gergin olduğunu sorar. Pallavi kolyenin olmadığını söyler. İkili evi birlikte arar. Pallavi hemen polise gitmelerini ister. Jaya, Farhad ve Raghav üçlüsü bakışır. Raghav polis olayını Pallavi’nin yanında onaylar. Ama Raghav gümrükten kaçırdığı için polise gidemeyecektir. Farhad, Pallavi’den işini ne zamana kadar gizleyeceğini sorar. Farhad evdeki personele para verip yollar. Suçluyu bulduğunu söyler. Sunny de uzaktan olanları izler. Raghav’ın hırsızı yakalayıp neden gönderdiğini merak eder. Pallavi de haberlerde komiserin ameliyatta olduğunu öğrenir. Raghav’ın kendisinden ne sakladığını merak eder.

Seninle Yeniden 39 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Jaya, Kirti için yeni bir aday belirler. Kirti’nin görüşmesi için ısrar eder. Raghav’da Kirti’yi gözetimi altında tutar. Sunny, Raghav’ın yanına gelir. Ona Mandar konusunda yardım ettiğini neden kendisine güvenmediğini sorar. Raghav kendi intikamını almak için yardım ettiğini savunur. Pallavi de sürekli Sunny’nin eve gelip huzursuzluk çıkarmasından rahatsız olur. Sunny kimse beni Kirti’den ayıramaz diyerek evi terk eder.

Raghav, Kirti’nin kaçmasına engel olmak için onu odasına kilitler. Gelecek hafta yeni damat adayıyla evlenmesine karar verir. Pallavi ise bunun doğru bir karar olmadığını savunur. Akşam bir buluşma ayarlanır.

Kirti ve Sunny Evlenir! Pallavi’nin Kirti’nin odasına çıkar. Kirti ona yalvarır ve işe gitmek istediğini söyler. Pallavi kapıdan çıkarken Kirti’nin de arkasından çıktığını görür. Hemen Raghav ve Jaya’ya haber vermek ister. Pallavi, Raghav’ın meşgul Jaya’nın da evde olmadığını öğrenir. Farhad’a da ulaşamaz. Jaya eve gelince Pallavi, Kirti’nin evde olmadığını söyleyecektir. Jaya bir aksilik istemediğini Kirti’nin hazır olmasını ister. Pallavi ne yapacağını bilemez. Damadın ailesi gelir. Kirti’yi görmek isterler. Sunny ve Kirti evlenmiş olarak boyunlarında çelenklerle gelir. Kirti kocası Sunny’i misafirlere takdim eder.

Misafirler Kirti’ye mutluluklar diler. Jaya ve Raghav’ı ise suçlarlar. Kirti, Raghav Rao’nun ilk kez kaybettiğini söyler. Kirti, Pallavi’ye teşekkür edince Jaya ve Raghav ona bakar. Pallavi sari ve mücevherleri vermeye gittiğini Kirti’nin onu odaya kilitlediğini söyler. Raghav ve Jaya onu suçlamaya başlar. Jaya, Kirti’nin mutsuzluğunda Pallavi’nin de payı olacağını söyler. Jaya ve Raghav kızgın olarak ayrılır.

Şimdi ne Raghav ne de Jaya Pallavi’yle konuşmuyordur. Pallavi, Sharda’yı arayıp onunla dertleşir. Sunny de evin içinde Raghav’ın ne işler çevirdiğini takip eder.

Nikhil eve geri döner. Hemen Pallavi’yi arar. Ganpati töreninde onu görememekten üzüntü duyduğunu belirtir. Raghav ikilinin konuşmasını duyar. Pallavi’ye her ne kadar kızgın olsa da bu törenden geri kalmasını istemez. Pallavi, Raghav’ın bu hareketinden çok etkilenir. Tören Deskmukh ailesiyle birlikte kutlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Düşman Başına Final 257. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazartesi
  Düşman Başına final 257. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin final 257. bölümü Kanal 7 ekranlarında final 3 Nisan Pazartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 257. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına final 257.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 256. Bölüm Özeti – 2 Nisan Pazar
  Düşman Başına 256. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 256. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Nisan Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 256. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 256.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 255. Bölüm Özeti – 1 Nisan Cumartesi
  Düşman Başına 255. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 255. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Nisan Cumartesi günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 255. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 255.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 254. Bölüm Özeti – 31 Mart Cuma
  Düşman Başına 254. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 254. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Mart Cuma günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 254. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 254.Bölüm Full İzle.
 • Düşman Başına 253. Bölüm Özeti – 30 Mart Perşembe
  Düşman Başına 253. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 253. bölümü Kanal 7 ekranlarında 30 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 253. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 253.Bölüm Full İzle.

Bir cevap yazın