Seninle Yeniden 37 Bölüm Özeti – 1 Kasım Salı Raghav Mandar’ı Öldürmeye Karar Verir!

Seninle Yeniden 37

Seninle Yeniden 37. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seninle Yeniden son bölüm izle! Seninle Yeniden yeni bölüm izle. Seninle Yeniden adlı Hint dizisinin 37. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Kasım Salı günü yayınlandı. Seninle Yeniden dizisinin 37. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seninle Yeniden 37. Bölüm Full İzle.

Seninle Yeniden 37.bölüm özetinde neler olacak? Seninle Yeniden 37.bölüm özetinde Raghav Deskmukh evinde aşçı olarak işe başlar. Pallavi ve Raghav birlikte Mandar için kanıt arar. Seninle Yeniden 37.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 37.bölümde Raghav kılık değiştirerek Rama ile birlikte Deskmukhlara aşçı olarak gelir. Deskhmuklar tam ihtiyaçları olduğu anda gelen aşçıları geri çevirmez. Raghav Pallavi’nin kendisini tanımamasına şaşırır. Onu gıcık etmeye başlar. Soluchana ise Raghav’ın yeni imajından etkilenmeye başlar. Raghav odalara kayıt cihazı yerleştirir.

Raghav, Mandar’ın odasına cihazı yerleştirmeye çalışırken Mandar’a yakalanır. Mandar ikiliyi kovmaya kalkar. Prakash gelip bunun işitme cihazı olduğunu söyler. Raghav’ı kastederek kulaklarının duymadığını söyler.

Sunny, Kirti’ye Pallavi ve Raghav’ın boşanma kağıtlarını uzatır. Bu belgeleri abisine imzalatmasını ister. Kirti yapamayacağını söylese de Sunny’ hiçbir zaman hayır diyemiyor.

Pallavi Yeni Aşçıdan Hoşlanmadı! Raghav, Pallavi’ye kalp çiziyor. Pallavi onu görüce sinirleniyor ve aşçıyı şikayet ediyor. Soluchana ise kendi üzerine alınıp Pallavi’yi azarlar. Aşçının konuşamadığını işaretlerle anlaşmaya çalıştığını söyler. Pallavi Amrita aracılığıyla Raghav’ı arar. Ona nerede olduğunu sorar. Mandar yetmiyormuş gibi bir de evde başka sorunlarla karşılaştığını anlatır. Raghav, Pallavi’nin fazla sinirli olduğunu anlar.

Kirti ise annesine Sunny ile evlenmek istediğini söyler. Annesi bunu istemiyordur. Kirti evlenmezse kendisini öldüreceğini söyler. Jaya eğer bu konuyu kapatmazsa bizzat kendisi onu yok edecektir.

Raghav, Mandar’ın Elini Yakar! Mandar Pallavi’ye yakınlaşır. Raghav gelip eline sıcak su damlatır. Mandar kızmaya başlar. Kirti abisine telefon eder ve annesinin iyi olmadığını haber verir. Raghav koşup eve gider. Annesi gayet iyidir. Kirti’nin yalan söylemeye başladığını yüzüne vururlar. Kirti yine düğün meselesini açar. Annesi ve abisi karşı çıkar. Kirti kendisini yalnızca Sunny’nin düşündüğünü söyleyerek ne isterse onu yapacağını belirtir.

Raghav müşterisiyle telefonda konuşurken arkasında Pallavi belirir. Pallavi, Raghav’a vurmaya başlar. Raghav özür dilemeye başlar. İkili Mandar hakkında ne yapabileceklerini konuşur. Mandar ile ilgili kanıt bulmaya çalışır. Pallavi, Mandar’ın odasını karıştırmaya karar verir. Birkaç fatura bulur. Raghav eve gider ve acil imzalaması gereken dosyaları imzalar. Kirti dosyaların içine boşanma evraklarını da yerleştirir. Raghav fark etmeden imzalar. Kirti belgeleri hemen Sunny’e ulaştırır. Sunny de Mandar’a verir.

Seninle Yeniden 37 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Mandar evde faturaların olmasından endişelenir. Evdeki aşçı kılığındaki Raghav’ı suçlamaya başlar. O suçlandıkça Soluchana onun öyle biri olmadığını savunur. Pallavi ve Raghav, Mandar’ı bu kadar telaşlandıran faturaların arkasında n olduğunu öğrenmeye çalışacaktır.

Mandar Pallavi’nin yanına gelip mükemmel bir hayat yaşayacaklarını söyler. Pallavi, Mandar’ın ne demek istediğini anlamaz. Mandar Raghav’ın belgeleri imzaladığını gösterir. Pallavi şoke olur ve gözleri dolar. Mandar Pallavi’nin de imzasını ister. Pallavi imzalamamak için bahaneler düşünür. Raghav’ın oyuna getirilerek imzaladığını düşünür. Pallavi, Mandar’a onu bu kötü insanlardan kurtardığı için teşekkür eder. Ertesi gün önemli bir gün olduğunu ilişkilerini o gün başlatacaklarını söyler.

Pallavi, Raghav’ın yanına gidip boşanma evraklarını imzaladığını söyler. Raghav kızmaya başlar. Pallavi bunun ona Kirti tarafından yapıldığını anlatır. Raghav kız kardeşinin böyle bir şey yaptığına inanamaz. Pallavi Kirti’nin tamamen Sunny’nin kontrolünde olduğunu söyler.

Raghav, Mandar’ı öldürmeyi düşünür. Başka türlü kurtulamayacağına karar verir. Pallavi de Raghav bir çözüm yolu bulamazsa kağıtları imzalamamak için elini yakmayı düşünür.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın