Seninle Yeniden 23 Bölüm Özeti -18 Ekim Salı

Seninle Yeniden 23

Raghav’ın Masum Olduğu Kanıtlandı!

Seninle Yeniden 23.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 23.bölümde Raghav’ın tek destekçisi Pallavi’dir. Pallavi, Raghav’ın adını temize çıkarmak için tüm ipuçlarını birleştirir. Pallavi ailesine karşı Raghav’ı seçmiştir. Seninle Yeniden 23.bölüm özeti devam ediyor.

Seninle Yeniden 23.bölümde Raghav, Pallavi’nin yanına gelir ve Kirti için yaptığı tasarımı vermesini ister. Pallavi çok beğendiğini söyleyerek bağırmaktan kızmaktan başka bir yeteneği olduğuna şaşırdığını ifade eder.

Raghav, showroom personelini eve çağırır. Pallavi, Farhad’a bu 4 kişiden biri olup olmadığını sorar. Farhad, bu kişilerin erişime sahip kişiler olduğunu vurgular. Sunny içeri girer. Rocky’nin arkadaşı ve kolyeyi çalan kızı görür. Pallavi onları duyar.

Raghav, Sunny’yi görür ve ona neden burada olduğunu sorar. Pallavi onu nereden tanıdığını sorar. Raghav istasyon macerasını hatırlatır. Sunny arabasında bir şey unuttuğunu söyler. Kirti içeri giriyor ve Sunny’yi görünce şaşırıyor. Raghav, Kirti’ye onu nereden tanıdığını sorar. Kirti ortak arkadaşları olduğunu söyler. Sunny Kirti’nin doğum gününü kutlayıp kolye hediye eder.

Sunny giderken Pallavi onu takip eder. Sunny ne yaptığını sorar. Pallavi, mağaza çalışanı kızla konuştuklarını sorar. Sunny ne yapıp ne yapamayacağımı söyleyemezsin der. Pallavi, Kirti ile arasında geçenleri bildiğini ima eder. Sunny, Rocky’nin onu tanıdığını, Vijay Deshmukh’un bazı işleri için Rocky’ye verdiğini söyler. Pallavi Rocky ile tanışmak için Sunny ile sözleşirler.

Pallavi Kirti’ye sana hediyem var der ve mücevher verir. Kirti, Pallavi çok güzel der ve teşekkür eder. Pallavi onu takmasına yardım ediyor ve Pallavi bilerek çengelli iğneyle kendini yaralıyor. Bu yüzden Kirti’ye kolyeyi Raghav’ın takmasına neden olur. Raghav ve Pallavi gülümser.

Sunny ve Rocky birlikteyken Pallavi ve Farhad gelir. Farhad ona Ragini’yi nasıl tanıdığını sorar. Sunny kimsenin eline geçmediğini söyler. Pallavi bunun çok ciddi olduğunu söyler hapse düşebileceğini anlatır. Rocky bilmiyorum der. Vijay Deshmukh’a mücevher vermesi için Ragini’ye şantaj yapmak zorunda kaldım. Sakallı bir adama verdiğini söyler. Pallavi bu adam kim olduğunu merak eder. Sunny, Rocky’yi onunla buluşmak için bir otele bıraktığını hatırlatır. Kameralardan kontrol edebileceklerini söyler.

Pallavi ve Raghav birlikte görüntüleri izler. Raghav çok akıllı olduğunu çok güzel saklandığını söyler. Pallavi düşmanlarından biri üzerinde durur. Raghav’ın aklında Ved vardır. Raghav bana ilk kez güvendiğini ve haklı olduğunu kanıtlamak istediğini söylüyor. Pallavi gülümsüyor ve gidiyor.

Kirti Sunny ile görüşür. Pallavi’ye yardım etmekten bahseder. Kirti ondan uzak kalmasını ister. Sunny sadece yardıma ihtiyacı olduğunu belirtir. Kirti kesinlikle Raghav’ın suçlu olduğun inanır. Sunny geçmişte yapmış olabileceğini ama bu sefer öyle görünmediğini anlatır. Sunny ilişkilerine dair Pallavi’nin bir şeyler sezmiş olabileceğini söyler.

Kirti, Pallavi ile konuşur ve ondan Raghav’a bunu söylememesini ister. Pallavi ilk izleniminin kötü olduğunu ancak dün yardım ettiğini ve onun kararını verebilecek kadar olgun olduğunu söyler. Raghav’a bir şey söyleyeceğine söz verir. Kirti, Pallavi’ye teşekkür eder.

Seninle Yeniden 23 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Pallavi’nin eline Milind verdiği laddu kağıtları geçer. Milind’e gösterir, Milind ona kağıtların Amruta ve Sulochana tarafından verildiğini söyler, bunun kredi değil mülk belgeleri olduğu sonucuna varırlar.
Herkes onlara doğru yürür. Pallavi Vijay’a bu durumdan bahseder. Mansi annemi suçlamayı bırak, biraz utan der.

Pallavi, Raghav’ın arkalarında durduğunu görür. Raghav’ı buraya kadar gelmesine gerek olmadığını söyler. Pallavi, Vijay’ı öfkesini onu kör ettiğini iyiyi ve doğruyu ayırt edemediğini söyleyerek Raghav’ın elinden tutup gider.

Suçlu Bulundu! Pallavi yolda Abdul Chacha’yı görür. Chacha özlendiklerini belirtir. Lafı partiye getirir. Pallavi hangi parti diye sorar. Soluchana yengesinin gelip erkek kıyafeti saç sakal aldığını söyler. Pallavi hemen ipuçlarını birleştirir. Raghav’a bakar. Raghav, Pallavi’ye Ved’in hala hapiste olduğunu söyler.

Raghav çok zekice olduğunu ama bunu nasıl açığa çıkaracağını düşünür. Deli adamın video itirafına inanmadığını söyler. Pallavi’nin babasını kastediyordur.

Raghav, Pallavi’ye bu sefer Sulochana’nın hapse gireceğini söylüyor. Pallavi onun aileden olduğunu Milind amcasına bunu yapamayacaklarını söyler. Raghav sürekli hatalar yaptığını ve ceza çekmesi gerektiğini söyler. Pallavi tartışmamayı bitirmek istediğini belirtir.

Pallavi, Raghav’a yürüyor, Raghav, ona doğrudan onunla aynı fikirde olduğumu söylersem, bana tüm yaşam boyunca, Pallavi’nin aynı düşündüğünü duymamı sağlayacağını düşünüyor.
Raghav, Pallavi’nin haklı olduğunu söylüyor Milind iyi bir insan, diyor Pallavi ve haklısın bir süre hapiste kalması gerektiğini söylüyor, ikisi de yeniden tartışmaya başlıyor.

Jaya ve Kirti birlikte yemek pişiriyor. Pallavi, Jaya ve Kirti’ye hırsızlığın arkasında Sulochana’nın olduğunu anlatır. Pallavi bu sefer ikilinin bile Raghav’a inanmadığını ve onu geçmiş deneyimlere göre yargılamayı bırakmalarının zamanı geldiğini hatırlatır.

Sulochana yüzünü atkı ile gizler ve otelden çıkış yapar. Resepsiyonist ona taksisinin geldiğini söyler. Sulochana teşekkür eder ve taksiye biner. Haydarabad istasyonuna gitmesini ister. Raghav Sulochana’yı arabadan çıkarır ve silahını ona doğrultup tüm hikayeyi anlatmasını ister. Sulochana, Deshmukh evini istediğini anlatır.

Raghav, Sulochana’ya hapiste çürümeyi hak ettiğini söyler. Sulochana hapse girmek istemez ve Raghav’ın ayaklarına kapanır. Raghav Solychana’ya kendi dediklerini yapmasını Pallavi’nin adını aklamasını ister. Sulochana, kurtulduğu için şükreder.

Bölüme puanınız kaç?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.
 • Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 86.Bölüm Özeti – 25 Eylül Pazartesi Jevika, Sambav’ın Peşinde!Candan Öte 86.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 86. bölümü Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 86. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 86.Bölüm Full İzle.Candan Öte 86.bölümde neler olacak? Candan Öte 86. bölüm özetinde Jevika’dan başka kimse Viren’e inanmıyordur. Jevika bu yolda yalnızdır ve Viren’i lurtarmak için kanıta ihtiyacı vardır. Candan Öte 86. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak?
  Kızılcık Şerbeti 31.Bölümde Neler Olacak? Fatih, Cemre’yi Alabilmek İçin Ne Çirkinlikler Yapacak? Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler yaşanacak? Kızılcık Şerbeti 31.bölüm fragmanı yayınlandı! Doğa ve Fatih arasındaki gerilim had safhada…Fatih ve Doğa arasındaki velayet savaşı çirkinleşmeye başlayacak… Kızılcık Şerbeti 31.bölümde neler olacak? İşte Kızılcık Şerbeti 31.bölümde yaşanacaklar!

Bir cevap yazın