Seninle Yeniden 2 Bölüm Özeti – 27 Eylül Salı

Seninle Yeniden 2

Seninle Yeniden 2.bölümde neler olacak? Seninle Yeniden 2.bölüm özetinde Pallavi ve Raghav’ın sık karşılaşmaları devam ediyor. Raghav Rao’nun acılı geçmişine tanık olacağız. Seninle Yeniden 2.bölüm özeti devam ediyor.

Pallavi bir çocukla birlikte koşuyordur. Çocuk Pallavi’den yardım ister. Babası ise Raghav tarafından dövülüyordur. Pallavi önce kalabalığa bağırır sonra da Raghav’a. Pallavi, Raghav’a tokat atar. Ondan aşağıda olan insanları rahatça ele geçiremeyeceğini vurgular. Masumları saçmaladıklarından uzak tutmasını ister. Raghav üzerine yürüyecekken Kirti’nin annesi araya girer ve önce kızına musallat olduğunu şimdi ise Pallavi’yi rahat bırakmasını ister.

Vijay, Pallavi’yi bir çocukla görür ve kim olduğunu sorar, Pallavi yine o kötü adam der. Palavi eve getirdiği çocuğun yaralarını sararken Soluchana eve gelir. Burasının hastane olmadığını söyleyerek Pallavi’ye laf sokmaya çalışır.

Pallavi ekonomik yönden iyice dara girmişti. Kenara ayırdığı parasını da kaybeder. Bir yandan da evde Mansi’nin düğün hazırlıkları vardır. Pallavi durumu kimseye çaktırmamaya çalışır.

Raghav, Pallavi’nin Yoluna Çıkıyor! Gece Pallavi sari tasarımı seçmeye giderken peşine araba takıldığını fark eder. Peşindeki Raghav’dır. Raghav çok cesur olduğunu şimdi ise neden kaçtığını sorar. Raghav onu daha önce yoluna çıkmaması için uyardığını şimdi olacaklardan kendisinin sorumlu olacağını söyler. Raghav ilk defa birini affettiğini söyleyerek Pallavi’nin gitmesine izin verir.

Pallavi yaşadığı bu parasal sıkıntıdan kurtulmak için dua eder. O esnada kurtardığı annesiyle çocuk yanına gelip teşekkür ederler. Bir gün önce Pallavi’den düşen kutuyu getirmişlerdir. Pallavi şükürler olsun diyerek onlara teşekkür eder.

Raghav Yaralı! Raghav geçmişini hatırlar. İnsanlar Raghav Rao ölecek diye bağırıyordur. Raghav bir odanın kapısını açar. Çocukluk anılarıyla dolu bu oda da anılara dalar. Oyuncaklar yerli yerindedir. Tüm aile bireylerini anımsar. Bugün özel bir gündür.

Meğerse Ailesiymiş! Raghav bir evin önüne gelir. Raghav gözyaşlarına boğulur. Ağlarken içeri girmek için izin ister. Burası Kirti ve annesinin evi çıkar. İzin ver anne diye Raghav seslenir. Kadın Raghav’ı kovar. Oğlu olmadığını sadece oğlunun ve kocasının katili olduğunu söyler!

Seninle Yeniden 2 Bölüm Özeti Devam Ediyor

Raghav ağlayarak kötü bir insan olmadığını söyler. Senin büyük oğlunum diye af diler. Kirti’nin başına bir iş gelmesin diye uğraştığını pazardaki adamın Kirti’ye zarar verdiği için dövdüğünü söyler. Kirti başının çaresine bakacağını söyleyip abisini gönderir. Raghav dizlerinin üstüne çökerek kardeşi ve babasını anmak istediğini söyler. Annesi gözyaşları içinde kalan oğluna kapıları kapatır.

Pallavi, Jagdish’i yani dükkan sahibini arayıp borcunu vereceğini söyler. Jagdish hemen Soluchana’yı arayıp haber verir.

Tapınakta Beklenmedik Karşılaşma! Pallavi ve annesi tapınağa doğru giderler. Uzun bir sıra olduğunu görürler. Pallavi kontrol etmeye gideceğini söyler. Pallavi özel bir aile için tapınağın kapatıldığını öğrenir kızmaya başlar. Kalabalık ona destek çıkar. Pallavi bu özel insanların kim olduğunu sorarken Raghav’ın arabası belirir. Birlikte iş yapacağı gümrükten insanları getirmiştir. Raghav kalabalığı görür ve ne olduğunu sorar. Adamı misafirlerin töreni tek başlarına özel olarak yapmak istediklerini öğrenir. Raghav bunu saçmalık olarak görür. Hemen yaşlı insanlar için sandalye ve yiyecek içecek hazırlatır. Panditten de bu ailenin işini 5 dk da bitirmesini ister.

Burnundan soluyan Pallavi, Raghav’ı görür ve onu azarlamaya başlar. Pallavi burasının kamu olduğunu herkesin eşit haklara ait olduğunu savunur. Vijay da gelir ve Raghav’ı kızıyla düzgün konuşması için uyarır.

Pallavi’nin odasına sakladığı parayı Soluchna buluyor. Soluchana evdekilerin kızına hediye almadığı yönünde acıtasyon yaparak pahalı hediyeler ister. Bu da Pallavi’nin kirayı verememesine sebep olur ve Jagdish’ten ek süre istemek zorunda kalır.

Raghav’ın İşlerine Pallavi Engeli! Raghav’ın da işleri kötü gider ve tasarımları gümrüğe takılır. Bunun acısını Pallavi’den çıkaracaktır. Pallavi’nin dükkanına gelir. Onu korkutur. Sarelere zarar verir ve sonunda da parasını öder. Pallavi sadaka istemediğini söyleyerek fazla parayı iade eder. Raghav’ın şoförü Pallavi’nin farklı olduğunu söyler.

Pallavi yeni fikirler düşünmeye başlar. İş yerlerinde sare üniforma giyilebilecek yerleri ziyaret eder. Bunlardan birisi de Raghav’ın kuyumcu mağazası olur. Pallavi hemen yüzünü gizler. Mağazadan çıkarken takılardan birisi yapışır ve alarm ötmeye başlar. Pallavi hırsız olmadığını söyler. Raghav onun gitmesine izin verir. Çalışanlarına da gözlerinden hırsız olmadığını anladığını söyler.

Pallavi yolda Savitri’yi söylenirken bulur. Ona neyi olduğunu sorar. Yemek şirketinin kaçtığını söyler. Yaşlı insanlar için yemek yapıldığını şimdi nasıl yapılacağını sorar. Pallavi ona yardım teklif eder. Yaşlılar evinde Bay Swami konuşulur. Herkes onu çok seviyordur. Raghav, Bay Rama Swami’dir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir