Seni Kalbime Yazmışlar 17.Bölüm Özeti – 6 Eylül Çarşamba

Seni Kalbime Yazmışlar 17

Aradan Bir Sene Geçti! Mustajab Nerede…

Seni Kalbime Yazmışlar 17.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 17.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 17.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 17. bölüm özetinde aradan bir sene geçmiştir. Dua, Mustajab’ı özlüyordur… Seni Kalbime Yazmışlar 17. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 17
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua günler sonra Mustajab’ı karşısında bulmuştur. İkisinin de birbiriyle konuşmak istediği önemli konular vardır. İlk söze Dua başlar. Her şeyde bir hayır olduğunu bu kaza olmasaydı hep şüphe tohumlarının içine batacağını şimdi herkesin Mustajab’a tanıklık ettiğini söyler. Dua çok mutludur. Mustajab gerçekten de inançlı bir insandır.

Dua konuşurken Mustajab’ın yüzü yerdedir. Çünkü utanıyor ve suçludur. Aslında herkesin düşündüğü gibi biri olduğunu yalancı ve onu kandırdığını söyler. Aslında vurulanın o değil kendisinin olduğunu açıklar. Kocaman siyah bir dağdan yere çakıldığını ve paramparça olduğunu artık onun gibi saf temiz birine layık olamayacağını söylemeye geldiğini ifade eder.

Bu arada evdekiler de Mustajab ve Dua’nın düğünü için konuşup plan yapar. Dua yıkılmıştır. Mustajan annesinin yanına gelir. Annesi uyuyordur. Dua’ya dediklerini anlatır. Artık ağlamayacaklarına dair söz verir. Mustajab annesinin kımıldamadığını fark eder. Şakila ölmüştür.

Dua, Mustajab’a teselli için gelmiştir. Mustajab artık Amerika’ya yerleşeceğini söyler. Onu kandırdığını ve aldattığını artık uzak duracağını bir kez daha söyler. Dua ona inanıp mutlu bir hayat yaşayabileceğini ama şimdi güvende ve daha mutlu bir hayat süreceği için teşekkür eder. Mustajab yeni bir yolun yolcusudur. Mustajab kendisini beklememesini yalnızca dua etmesini ister.

Seni Kalbime Yazmışlar 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 6 Eylül Çarşamba

Dua, Mustajab’ın evi ve her şeyi satıp Amerika’ya gittiğini duyar. Dua onu şimdiden çok özlemeye başlamıştır.

Günler günleri aylar ayları kovalar. Zaman hızlıca akıp gider. Dua hala olmuştur ve bir yandan da öğretmenlik yapmaya başlamıştır. Bir sene geçmesine rağmen içindeki sızısı hala aynı duruyordur.

Dua kızlarla birlikte yemeğe çıkar. Orada yürüyüşe çıktığında yeni bir cami yapıldığını fark eder ve gezmeye başlar. Bir sürü küçük çocuğun eğitim aldığını görür. Camiden biri onun yolunu çevirip Mustajab Ahmet adında yardım sever birinin yaptığını ve masraflarını senelik ödediğini söyler. Dua etrafta Mustajab’ı aramaya koyulur. Ama Mustajab çoktan ayrılmış hocasının yanına gitmiştir. Hocası yine rahatsız görünüyordur. Akşam namazını Mustajab’tan kıldırmasını ister.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın